رام پایدار MIUI 14 EU برای دستگاه های شیائومی، ردمی و POCO

رام های اتحادیه اروپا شیائومی به چندین زبان در دسترس هستند. بنابراین وقتی هر ویژگی جدیدی به رام چین راه پیدا می کند، آن را در رام تکرار می کنند رام اتحادیه اروپا شیائومی و آن را به زبان های مختلف در دسترس قرار دهید.

MIUI 14 آخرین به روز رسانی برای دستگاه های شیائومی است. این برای هند، چین، تایوان، اندونزی، اروپا، ترکیه و سایر مناطق جهانی در دسترس است. همه منتظر هستند تا آپدیت MIUI 14 برای منطقه خود عرضه شود. اگر نمی توانید منتظر بروزرسانی MIUI 14 باشید، رام MIUI 14 EU را دانلود کنید از Xiaomi.eu از لینک های زیر.

به روز رسانی MIUI 14 شیائومی 12

آیا این راهنما مفید بود؟

شیائومی اروپا، یا شیائومی اتحادیه اروپا، یک پروژه سفارشی MIUI است که در سال 2010 معرفی شد. آنها رام های سفارشی MIUI را بر اساس رام چین ارائه می دهند. بسیاری از کاربران ترجیح می دهند رام های اتحادیه اروپا شیائومی زیرا آنها ویژگی های بیشتری را در مقایسه با نسخه جهانی ارائه می دهند، زیرا آنها بر اساس رام MIUI China هستند.

راهنمای کامل گام به گام نصب رام Xiaomi.eu در دستگاه های شیائومی، ردمی و POCO را در اینجا دنبال کنید.

تو می توانی رام MIUI 14 EU را دانلود کنید برای یک دستگاه خاص از پیوندهای ارائه شده در زیر:

چگونه رام MIUI 14 Xiaomi.eu را نصب کنیم؟

از آنجایی که رام اتحادیه اروپا MIUI 14 شیائومی یک رام سفارشی است، به یک بوت لودر آنلاک و یک بازیابی سفارشی مانند TWRP روی گوشی شما نیاز دارد. نصب این نوع رام ها ممکن است اطلاعات و تنظیمات شما را پاک کند. بنابراین، مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود را به یک مکان امن ببرید.

در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.


منبع: https://xiaomiadvices.com/miui-14-eu-rom-stable/