روتر هواوی AX3 Pro به‌روزرسانی HarmonyOS 3.0.3 را دریافت کرد

مهم است که هنگام به روز رسانی، روتر را خاموش نکنید. علاوه بر این، روتر هواوی AX6 نیز آپدیت HarmonyOS 3.0.3.247 را دریافت کرد که شامل همان ویژگی های به روز رسانی است.

مشخصات فنی

هواوی AX3 Pro به‌روزرسانی HarmonyOS 3.0.3.213 را دریافت کرد

بهينه سازي

  • از جمله عملکرد کارت خدمات مراقبت آنلاین کودکان، نظارت و مدیریت فعالیت آنلاین کودکان را آسان‌تر کرده است.
  • ویژگی تشخیص هوشمند اکنون امکان وارد کردن سریع داده‌های پلان طبقه را از چندین شهر و اجتماع فراهم می‌کند و بررسی آسان پوشش شبکه را تسهیل می‌کند.

منبع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/02/23/huawei-ax3-pro-harmonyos-3-0-3-update/[Update Notes]

روتر هواوی AX3 Pro به ویژه برای بازی های موبایلی مناسب است، با عملکرد شتاب دهنده بازی های موبایلی که انتقال داده های بازی را در اولویت قرار می دهد. همچنین شامل کنترل‌های والدین است که از طریق برنامه Huawei Smart Life قابل دسترسی است. ویژگی‌های امنیتی با سیستم HarmonyOS یکپارچه شده‌اند و محافظت از رمز عبور وای‌فای ضد شکستگی، امنیت شبکه ضد خش و محافظت از امنیت دوربین را ارائه می‌کنند.

آپدیت Huawei AX3 Pro HarmonyOS 3.0.3.213

  • مکانیسم‌های مدیریت حافظه و زمان‌بندی CPU برای سناریوهای دسترسی به اینترنت چند دستگاهی برای افزایش پایداری شبکه بهینه‌سازی شده‌اند.
  • به لطف راهنمایی دقیق تر، دستگاه ها و روترهای خانه هوشمند هوآوی اکنون فواصل ارتباط سیگنال بهتری دارند.
به یاد بیاورید، روتر بی سیم AX3 Pro توسط هواوی در سال 2021 راه اندازی شد و دارای آخرین استاندارد Wi-Fi 6 و تعداد دوربین های افزایش یافته نسبت به نسل قبلی خود است. تک باند 5 گیگاهرتزی آن اکنون دارای 128 واحد است، در حالی که روتر از مدولاسیون 1024QAM، پهنای باند 160 مگاهرتز و نرخ های 2.5 گیگاهرتز/5 گیگاهرتز به ترتیب 574 مگابیت بر ثانیه و 2402 مگابیت بر ثانیه نیز پشتیبانی می کند. همچنین دارای عملکرد NFC است که به گوشی‌های هوشمند با سیستم‌عامل HarmonyOS یا Android اجازه می‌دهد به طور خودکار بدون رمز عبور متصل شوند.

امروز، روتر هواوی AX3 Pro به روز رسانی سیستم عامل را دریافت کرد که شامل آخرین ویژگی های سیستم عامل و نسخه HarmonyOS 3.0.3.213 است. به روز رسانی در فوریه 2023 منتشر شد. به تغییرات اخیر در زیر نگاهی بیندازید.