رویداد فروش داغ Epomaker – مجموعه انحصاری

Epomaker یکی از برندهای معروف است کیبوردهای مکانیکی با طرح های خلاقانه اش به تازگی ماه فروش داغ Epomaker آغاز شده است. که به 4 مرحله تقسیم می شود. متأسفانه 2 مرحله آنها از بین رفته است. اما خوشبختانه هنوز فرصت دارید از تخفیف های مرحله سوم و چهارم آن ها بهره مند شوید.

این یک چیز جالب است؛ شما می توانید یک جعبه رمز و راز دریافت کنید. بنابراین اساسا، شما می توانید جعبه های مرموز فقط 50 دلاری سفارش دهید. و یکی از کیبوردهای آن‌ها، Epomaker GK96S، Firstblood B21، Ajazz K620T V2، Epomaker EP84 و TH66 Monet را دریافت خواهید کرد. به هر حال، اگر این جعبه مرموز را سفارش دهید، این تخفیف تقریباً 66٪ است.

می‌توانید از تخفیف 50 درصدی بر روی صفحه‌کلیدهای پرفروش آن‌ها برخوردار شوید که فقط در این تبلیغات فروش دوام خواهند داشت. تمامی محصولات تا 23 نوامبر با تخفیف قیمت خواهند بود. برخی از کیبوردها با 45% تخفیف، 40% تخفیف، 30% تخفیف، 25% تخفیف، 20% تخفیف و حداقل 15% تخفیف عرضه می شوند.

اکنون به مرحله 4 بیایید

شما همچنین می توانید یک کیت barebones با جعبه اسرارآمیز 45 دلاری سفارش دهید. و کیت Epomaker Mini Cat 64، Epomaker Skyline 87 Kit، Epomaker Skyline 98 Kit – Wired Mode، Epomaker TH68 Kit، Epomaker GK61X Kit، Epomaker GK64X Kit را دریافت خواهید کرد. تا 44 درصد تخفیف خواهد داشت.

در هفته 3، اگر چیزی از آن سفارش دهید فروش داغ Epomaker و در صورت وجود 1 در آخرین رقم در شماره سفارش خود. شما 500 امتیاز دریافت خواهید کرد. این اولین جایزه است. اما ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

نه تنها این، بلکه می‌توانید از تخفیف‌های تا 20 درصد در مجموعه‌های سوئیچ نیز برخوردار شوید.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/25/epomaker-hot-sale-event-exclusive-collection/

اگر شماره سفارش شما دارای دو عدد 11 در آخرین باشد، یک صفحه کلید Epomaker NT68 برنده خواهید شد. و در آخر، اگر 8 را در آخرین رقم شماره سفارش خود دریافت کنید، 9 دلار تخفیف در خرید وب سایت رسمی Epomaker خود دریافت خواهید کرد.

آخرین مرحله از فردا 24 آبان آغاز و 30 آبان ماه به پایان می رسد.

جعبه رمز و راز کلاهک‌ها را با قیمت 27.99 دلار دریافت کنید، و هر یک از کلاه‌کلیدها، ست کلاه‌کلید AKKO Herb Garden، ست کلاه‌کلیدی Epomaker Airy، Epomaker Avokedo Keycaps، Epomaker Sailing Keycaps را دریافت خواهید کرد. تا 65% تخفیف خواهد داشت.

شما می توانید 10٪ تخفیف برای تمام محصولات پرفروش دریافت کنید. و مدعی هستند که قیمت را افزایش نداده اند و طبق معمول الان به شما کد کوپن می دهند. اما مستقیماً 10٪ در مورد همه محصولاتی که از قیمت اصلی خود پایین می آیند.

همچنین، می توانید یک جعبه اسرارآمیز 8.99 دلاری از 16 سوئیچ سفارش دهید که یکی از آنها یک سوئیچ مکانیکی AKKO CS، یک سوئیچ فلامینگو Epomaker، یک سوئیچ Budgerigar Epomaker و یک سوئیچ مکانیکی Gateron است. و حدود 6 درصد تخفیف دارد.

هدیه قرعه کشی

توسط Lei Jun

Lei Jun