ساعت هوشمند Citizen CZ فناوری جدیدی را با ناسا و IBM ایجاد می کند

ژیروسکوپ، ارتفاع سنج، فشارسنج، شتاب سنج، ضربان قلب، SP02، نور محیط

به روز رسانی های پرطرفدار: EKX X20 1000W E-Mountain Bike قیمت 1199 دلاری در 13 ژانویه به پایان می رسد

اسنپدراگون Wear4100+

قابلیت اتصال:

حسگرها:

Amazfit GTR 4 را فقط با 199.9 دلار آمریکا در آمازون بخرید

Amazfit GTS mini 2 قیمت 69.9 دلار برای مدت زمان محدود است

قیمت ساعت Zeblaze Vibe 7 Pro به زودی 39 دلار آمریکا آغاز می شود

مارس 2023

قبل ازلود شده برنامه ها:

با کمک مرکز تحقیقات ایمز ناسا و فناوری پیشرفته هوش مصنوعی، ساعت هوشمند Citizen CZ استودیو Watson را در IBM Cloud راه‌اندازی می‌کند. این ساعت هوشمند منجر به یک تحلیلگر خستگی هوشمند می شود که بر روی الگوهای خستگی کاربر کار می کند. و می تواند هشدارها و توصیه هایی برای افزایش نمره کلی سلامت ارائه دهد. این نرم افزار CZ Smart YouQ است که به کاربر کمک می کند تا خستگی را قضاوت کند. همچنین، این پوشیدنی هوشمند می‌تواند تمام عادات خواب را تشخیص دهد و بازخورد تمام وقت ارائه دهد. CZ Smart YouQ هوشیاری کاربر را با استفاده از تست وظیفه هوشیاری روانی حرکتی ناسا (PVT+) ارزیابی می کند.

قیمت و ویژگی های ساعت هوشمند Citizen CZ

WIFI، بلوتوث، تماس بلوتوث، NFC و GPS داخلی وجود دارد. ساعت هوشمند Citizen CZ 2023 در مارس 2023 در ایالات متحده عرضه می شود. آخرین ساعت های هوشمند Citizen برای مردان با قیمت 350 دلار آمریکا به بازار عرضه می شود. همچنین ساعت های هوشمند هیبریدی در نیمه دوم سال 2023 عرضه خواهند شد.

24+ ساعت عمر باتری، شارژ در 40 دقیقه

اندازه مورد:


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/01/09/citizen-cz-smart-watch/

نمایش دادن

Google Fit، CZ Smart YouQ

Strava، Spotify، YouTube Music، Amazon Alexa

برای ساعت هوشمند Citizen، اندازه‌های 41 و 44 میلی‌متری وجود دارد. هر دو دارای یک AMOLED 1.3 اینچی، سیستم عامل Google Wear OS و پردازنده Snapdragon Wear 4100 Plus هستند. دارای 8 گیگابایت حافظه داخلی، سنسور ضربان قلب، سنسور اکسیژن خون، ژیروسکوپ، NFC، فشارسنج و شتاب سنج است. علاوه بر این، ساعت هوشمند Citizen CZ دارای Strava، Spotify، دستیار صوتی الکسا و YouTube Music است. با این حال، ساعت هوشمند تا 24 ساعت دوام می آورد. شما می توانید ظرف 40 دقیقه آن را شارژ کنید. از تماس های بلوتوث با بلندگو و میکروفون داخلی پشتیبانی می کند.

ساعت هوشمند Citizen CZ، Citizen، ساعت های Citizen برای مردان، ساعت هوشمند 2023، ساعت هوشمند، ردیاب فعالیت، ردیابی سلامت، بررسی ساعت هوشمند Citizen CZ، قیمت ساعت هوشمند Citizen CZ

قیمت Ulefone Power Armor 19 برای اولین 500 سفارش 261 دلار است

راه اندازی

باتری قابل شارژ

1.3 اینچی AMOLED

ساعت هوشمند Citizen CZ در ماه مارس در ایالات متحده عرضه می شود. با کمال تعجب، ساعت های هوشمند 2023 از برند Citizen فناوری جدیدی عالی برای ردیابی فعالیت و سلامت ارائه می دهد که از تجربه کاربر هوشمندتر می شود. شبکه‌های عصبی IBM Watson مسئول ساعت‌های Citizen برای مردان هستند که با استفاده از عادات و فعالیت‌های استفاده‌کننده، هوش به دست می‌آورند. در مورد ناسا چطور، و چگونه درگیر است؟ این ساعت آینده Citizen تست های بازی مغزی طراحی شده توسط ناسا را ​​ارائه می دهد. این تست می تواند هوشیاری کاربر را بررسی کند. این همان پارامترهایی است که ناسا برای آزمایش هوشیاری ذهنی فضانوردان برای فضا استفاده می کند.

پردازنده

350 دلار

ساعت هوشمند Citizen CZ با ترکیب تمام نمرات سلامتی و فعالیت، داده‌های سلامت شخصی، کرونوتایپ، عادات/الگوهای خواب و ضربان قلب، از سبک زندگی منحصربه‌فرد کاربر یاد می‌کند. با حفظ بیشتر، ارزیابی و پیشنهاد بهتری می تواند به آن کاربر ارائه دهد. در آینده، ساعت‌های مردانه سیتیزن هوشمند از CZ Smart YouQ ارتقا یافته برای شخصی‌سازی بیشتر با توجه به کاربر استفاده خواهند کرد.

مشخصات

قیمت:

41 میلی متر، 44 میلی متر

اندروید و iOS حمایت کردن، بلوتوث، WIFI، GPS، NFC، میکروفون و بلندگو برای تماس بلوتوث