ساعت هوشمند Fossil Gen 6 Wear OS 299 دلار و اکنون 189 دلار بود

محبوب فسیل نسل 6 ساعت هوشمند Google Wear OS با پلتفرم Qualcomm 4100+ دارای ارزش ذکر شده 299 دلار آمریکا است. با این حال، کریسمس امسال، در آمازون، اینطور است فقط با 189 دلار آمریکا موجود است، اجازه دادن شما 110 دلار آمریکا پس انداز می کنید. این یک معامله باورنکردنی است زیرا ممکن است بیشترین تخفیف را برای هر پوشیدنی هوشمند یا ردیاب فعالیتی که در Wear OS اجرا می شود باشد. وجود دارد 3 برابر شارژ سریع، بارگذاری سریعتر برنامه، مصرف انرژی کمتر، صدها صفحه ساعت و صفحه نمایش OLED با وضوح بالا. قاب 44 میلی‌متری از جنس استنلس استیل برای ظاهری عالی عرضه می‌شود. GPS، ردیابی فعالیت، ضربان قلب، SpO2، خواب، کاردیو و سنسورهای سلامت پیشرفته برای همگام سازی با صدها برنامه وجود دارد. این ساعت هوشمند فسیلی می تواند تا 24 ساعت دوام بیاورد. به همین دلیل است که Fossil Gen 6 قیمت 189 دلار آمریکا شگفت انگیز است.

بررسی ساعت هوشمند فسیل نسل 6 Google Wear OS

فسیل نسل 6، ساعت هوشمند فسیلی نسل 6، قیمت فسیل نسل 6، بررسی فسیل نسل 6، فناوری پوشیدنی، ردیاب فعالیت، فسیل، ساعت هوشمند، Wear OS، ساعت هوشمند گوگل

ساعت هوشمند Mibro Lite 2 در 12 دسامبر با 50 هدیه رایگان هدفون معرفی شد


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/09/fossil-gen-6-wear-os-smartwatch/

بنر

ساعت هوشمند فسیلی با تجربه کامل از سیستم عامل Google Wear تمام مزایای پلتفرم Snapdragon 4100+ و Wear OS را ارائه می دهد. نرم افزار اجرا می شود، کاملاً قابل تنظیم است و دارای برنامه های سلامتی مختلف، دانلود برنامه و غیره است. علاوه بر این، بررسی Fossil Gen 6 نشان می دهد که دارای بلندگو و میکروفون است. بنابراین، می‌توانید تماس‌های تلفنی بلوتوثی برقرار کنید یا از Google Assistant استفاده کنید. Google Pay، Spotify، YouTube، Strava، Google Fit، Apple Health و صدها برنامه پشتیبانی می‌شوند. همچنین، بهترین ویژگی این تکر فعالیت، در دسترس بودن شماره گیری مد روز است. 1 گیگابایت رم، 8 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی، AMOLED 1.28 اینچی با GPS همیشه روشن، NFC، WIFI، بلوتوث 5.0، سنسور نور محیط و سایر سنسورهای سلامت پیشرفته وجود دارد.

معاملات پرطرفدار فروش تعطیلات: اسپیکر بلوتوث Anker Soundcore Motion Plus 90 دلار قیمت فوق العاده

فروش سریع Haylou RS4 Plus با 48.4 دلار آمریکا با زمان محدود

دلایل زیادی وجود دارد که چرا بهترین ساعت هوشمند Wear OS است. ساعت هوشمند گوگل، ساعت پیکسل، بیش از 390 دلار آمریکا در آمازون است و به اندازه پایین 339 دلار آمریکا در AliExpress. بنابراین، می‌توانید یک تجربه کامل از Google Wear OS را با یک قیمت فسیل نسل 6 فقط 189 دلار آمریکا. سریع شارژ می شود، به لطف چیپست Snapdragon 4100+، بارگذاری برنامه سریع تری دارد و سفارشی سازی های مد بیشتری را ارائه می دهد. همچنین سنسورهای پیشرفته سلامت بهترین گزینه های ردیاب فعالیت را ارائه می دهند. می توانید از برنامه های مختلف از فروشگاه Google Play استفاده کنید، با WIFI متصل شوید، از Google Pay با NFC استفاده کنید و … همچنین بادوام است و دارای 3ATM مقاومت در برابر آب است. را فروشگاه فسیلی در آمازون این تعطیلات تا 60 درصد تخفیف ارائه می دهد.

قیمت اصلی: 299 دلار آمریکا پیشنهاد فروش تعطیلات: 189 دلار آمریکا