ساعت هوشمند Mibro T1، بهترین ساعت مکالمه بلوتوث ارزان قیمت

برای استفاده طولانی‌تر، باتری 350 میلی‌آمپر ساعتی را دریافت می‌کنیم که می‌تواند به راحتی هفت روز با استفاده منظم دوام بیاورد. همچنین، این شرکت ساعت 2 خود را ضد آب می‌داند، بنابراین کاربران می‌توانند به راحتی شنا کنند و حتی با آن دوش بگیرند. در نهایت، این ساعت با چهره های مختلف قابل تنظیم ارائه می شود که می توانید بر اساس نیاز از آنها استفاده کنید. ساعت Mibro را در غواصی، اسکی روی آب، چشمه‌های آب گرم یا سایر فعالیت‌هایی که شامل آب با سرعت بالا یا غوطه‌ور شدن در عمق هستند استفاده نکنید.

قیمت

قیمت نهایی: 56.39 دلار

ساعت هوشمند Mibro T1 اکنون با قیمت 56.39 دلار در دسترس است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/04/mibro-t1-smartwatch/

از کد MIBRONOV8 برای دریافت تخفیف مطلوب بر روی ساعت هوشمند استفاده کنید.

در جلو، ساعت هوشمند Mibro دارای صفحه نمایش 1.6 اینچی AMOLED با وضوح 320 در 360 پیکسل است. صفحه نمایش دارای 301ppi و فضای رنگی گسترده تر است که یک جشن بصری خارق العاده را به ارمغان می آورد. صفحه مربع شکل ساعت با لبه‌های منحنی شکلی از ساعت‌های Amazfit GTS که سال گذشته عرضه شد به آن می‌دهد. این صفحه دارای بند سیلیکونی است که برای افرادی که به مواد چرمی حساسیت دارند موثر است.

ساعت هوشمند Mibro T1

باتری

Mibro ساعت هوشمند جدیدی با باتری بزرگتر عرضه کرده است. ساعت هوشمند جدید Mibro T1 یک ساعت هوشمند همه کاره است. اگر به دنبال ساعتی با تمام عملکردها و بودجه کمتر هستید، می توانید به دنبال ساعت Mibro T1 باشید.

ویژگی های ساعت هوشمند Mibro T1:

ساعت Mibro T1 با دستیار ردیابی ارائه می‌شود که اطلاعات موجود در تلفن مانند آب‌وهوا، ساعت زنگ دار و سایر یادآوری‌ها را به ساعت یادآوری می‌کند.

حسگرها

ساعت به GPS ساعت هوشمند متصل است. GPS به کاربران کمک می کند تا حرکات یا ورزش های خود را همراه با نقشه مسیر ثبت کنند.

قیمت اصلی: 119.98 دلار

ساعت هوشمند Mibro T1

اتصال بلوتوث 5.0 به کاربران این امکان را می دهد که تماس ها و پیام ها را از تلفن هوشمند دریافت کنند. همچنین، این ساعت دارای مانیتورینگ ضربان قلب 24 ساعته است تا در صورت لزوم، کاربران را ایمن و هوشیار نگه دارد. سنسور Sp02 و اندازه‌گیری خواب نیز به کاربران کمک می‌کند تا سلامت و خواب خود را ردیابی کنند. برای ورزشکاران، Mibro T1 20 عملکرد مختلف حالت ورزشی مانند دوچرخه سواری، فوتبال و پیاده روی را ارائه می دهد.