ساعت هوشمند Zeblaze Vibe 7 Rugged $52.99 فروش اولیه پرنده

Zeblaze Vibe

دارای بیش از 250 صفحه ساعت ابری است. ساعت هوشمند جدید Zablaze دارای ویژگی‌های تماس هوشمند، و ردیاب‌های سلامتی و فعالیت‌های ورزشی است. خود ساعت هوشمند با صفحه گرد عرضه می شود. علاوه بر این، این ساعت هوشمند دارای ویژگی‌های مقاوم متعددی است. در مورد ویژگی های ساعت هوشمند صحبت خواهیم کرد.

ساعت هوشمند Zeblaze – قیمت را در AliExpress بررسی کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/09/zeblaze-vibe-7-rugged-smartwatch/

Zeblaze Vibe 7 – قیمت را در AliExpress بررسی کنید

Zeblaze Vibe 7: ویژگی ها

ساعت هوشمند Zeblaze

ساعت هوشمند Zeblaze با باتری 400 میلی آمپر ساعتی Li-Pol عرضه می شود. این یک باتری با دوام طولانی است که در استفاده معمولی 25 روز عمر باتری را ارائه می دهد. اگر از تمام ویژگی ها از جمله حالت های سلامتی و ورزشی استفاده کنید، می توانید به مدت 15 روز از آن استفاده کنید. علاوه بر این، ساعت هوشمند Zeblaze دارای ویژگی های شگفت انگیز هوشمندی است. هنگامی که آن را با گوشی هوشمند خود همگام سازی کنید، اعلان های فشار را ارائه می دهد. همچنین به کاربران امکان تماس از طریق بلوتوث را می دهد.

Zeblaze Vibe 7 را از کجا بخریم

این یک ساعت هوشمند مستحکم است، بنابراین دارای ویژگی های بسیاری است که آن را به یک دستگاه محکم تبدیل می کند. این گوشی دارای صفحه نمایش 1.39 اینچی HD است. نه تنها این، بلکه دارای ویژگی های هوشمندی مانند تماس صوتی و سایر اعلان ها در ساعت هوشمند است. علاوه بر این، دارای سنسورهای هوشمند است. سنسورها شامل عملکردهای سلامتی و فعالیت ورزشی هستند.

ویژگی های ناهموار

زبلیز

ساعت هوشمند جدید Zeblaze Vibe 7 با سنسورهای دقیق ردیابی سلامت و ورزش ارائه می شود. این حسگرها به آن اجازه می دهد تا فعالیت شما و همچنین سلامتی شما را به دقت ردیابی کند. بیش از 100 حالت ورزشی را ارائه می دهد. نه تنها این، آن را با ویژگی های بهداشتی بسیار مفیدی مانند

  • ضربان قلب مبتنی بر مچ
  • SpO2 (سطح اکسیژن خون)
  • مانیتورینگ فشار خون
  • تجزیه و تحلیل خواب و بیشتر

عمر باتری و سایر ویژگی های هوشمند

Zeblaze Vibe 7 در AliExpress موجود است. منتظر نمانید و قیمت را بررسی کنید.

Zeblaze یکی از برندهای برجسته ساعت های هوشمند مقاوم در خارج از چین است. جدید Zeblaze Vibe 7 آخرین افزوده شده به کاتالوگ روزافزون ساعت های هوشمند مقاوم آن است. برخی از بهترین ساعت های هوشمند را در بازار تولید کرده است که به معنای واقعی مقاوم هستند. Zeblaze جدید با هر ویژگی و ویژگی های بیشتری که در یک ساعت هوشمند با قیمت بالا انتظار دارید ارائه می شود.

ساعت هوشمند ساخت ساعت هوشمند Zeblaze مانند یک سنگ ناهموار است. برای مقاومت در برابر استفاده خشن ساخته شده است. Zeblaze Vibe 7 به طرز شگفت انگیزی بادوام است. ساختار داخلی به آن اجازه می دهد تا در محیط های شدید دوام داشته باشد. نه تنها بدنه خارجی آن، بلکه ساختار داخلی آن نیز فوق العاده سخت است و آن را به یک ساعت هوشمند واقعا مقاوم تبدیل می کند. بیایید به برخی از ویژگی های شگفت انگیز آن اشاره کنیم.

  • تا 55 درجه سانتیگراد مقاومت در برابر حرارت
  • -40 درجه سانتی گراد مقاومت در برابر سرما
  • 240 ساعت مقاومت در برابر رطوبت
  • 94 ساعت مقاومت در برابر اسپری نمک
  • مقاومت در برابر یخ زدگی و باران
  • مقاومت در برابر ضربه

ویژگی های ردیابی سلامت و ورزش

Zeblaze Vibe 7