ست روتر مش ایسوس ZenWiFi XD4 AX1800 AI را فقط با قیمت 207.99 دلار بخرید (تعویض کوپن)

Asus ZenWiFi XD4 Mini Wi-Fi شما را تا حد امکان سریع می کند و همچنین سریع ترین اتصال را برای همه دستگاه های شما فراهم می کند. پهنای باند کل تا 1800 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهد و امکان پخش جریانی با وضوح واقعی 8K را فراهم می کند. فناوری Wi-Fi 6 (802.11ax) برای پشتیبانی از چندین دستگاه به طور همزمان طراحی شده است، بنابراین حتی با وجود تجهیزات Wi-Fi فراوان در خانه، شما همیشه از اتصالات بی سیم پرسرعت در هر کجا که بروید لذت خواهید برد. علاوه بر این، Wi-Fi 6 از فناوری ویژه Target Wake Time استفاده می کند که مصرف انرژی دستگاه های متصل را تا هفت برابر کاهش می دهد و در نتیجه عمر باتری آنها را افزایش می دهد. فناوری Wi-Fi 6 کاملاً با تمام نسل‌های Wi-Fi سازگار است، بنابراین می‌توانید به راحتی هر دستگاهی را به سیستم Asus ZenWiFi XD4 Mini متصل کنید، خواه 802.11ac، 802.11n یا یکی از استانداردهای قبلی اتصال Wi-Fi باشد.

یک شبکه Wi-Fi پایدارتر

با وسایل مدرن در هر نقطه از خانه خود پوشش Wi-Fi را دریافت کنید ایسوس ZenWiFi XD4 Mini Mesh System. متشکل از یک روتر ASUS AX1800 Wi-Fi 6 و دو گره توسعه است که از فناوری‌های منحصربه‌فردی استفاده می‌کند تا اتصالات Wi-Fi فوق‌العاده سریع، قابل اعتماد و ایمن را در داخل و خارج از خانه به شما ارائه دهد. Asus ZenWiFi XD4 Mini ساده ترین راه برای دریافت سیگنال بی سیم قوی است. دو واحد ZenWiFi AX Mini مساحتی بیش از 400 متر مربع را پوشش می‌دهند که باعث می‌شود از بالاترین کارایی اینترنت بی‌سیم در هر گوشه از خانه خود بهره مند شوید.

AiProtection Classic با کنترل‌های والدین برای تمام طول عمر دستگاه رایگان است. این به شما آرامش کامل می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا از طریق برنامه تلفن همراه هر اتفاقی را که در شبکه شما رخ می‌دهد کنترل کنید. AiProtection از پایگاه داده رسمی Trend Micro برای شناسایی و مسدود کردن وب سایت های مخرب استفاده می کند و از آلوده شدن سیستم شما جلوگیری می کند – حتی قبل از اینکه روی پیوند کلیک کنید. سیستم ZenWiFi شبکه شما را با به‌روزرسانی خودکار سیستم‌افزار ایمن نگه می‌دارد و دائماً با پایگاه داده ابری Trend Micro همگام است و تضمین می‌کند که همیشه بهترین تجربه اینترنت ممکن را داشته باشید. فیلتر URL با مسدود کردن دسترسی به محتوای نامناسب و جلوگیری از استفاده مضر از اینترنت از خانواده شما محافظت می کند.

توابع هوشمند برای خانه های هوشمند

اگر سوکت‌های اترنت یکپارچه در دیوارهای خانه شما وجود دارد، می‌توانید Asus ZenWiFi XD4 Mini را برای استفاده از backhaul اترنت پیکربندی کنید، بنابراین هر سه باند Wi-Fi را برای دستگاه‌های بی‌سیم خود ذخیره کنید – برای پایداری و قابلیت اطمینان بیشتر شبکه. علاوه بر این، ویژگی منحصر به فرد ZenWiFi توانایی پیشرفته انتخاب نام شبکه های Wi-Fi شما است: یک نام برای همه چیز یا نام های مختلف برای هر باند فرکانسی. انتخاب باشماست

با استفاده از برنامه ASUS Router می توانید سیستم Wi-Fi Mini Mesh ZenWiFi XD4 Asus را تنها در سه مرحله راه اندازی کنید. فقط Asus ZenWiFi XD4 را روشن کنید، یک نام شبکه Wi-Fi و حساب سرپرست ایجاد کنید و چند دقیقه صبر کنید – و کارتان تمام است. Asus ZenWiFi XD4 Mini دارای یک راه اندازی یکباره با همگام سازی خودکار برای همه هاب ها در هر بسته است.

اینترنت امن برای همه

شما می توانید این سیستم مشبک Wi-Fi Mini ZenWiFi XD4 ایسوس را بیابید در Banggood به قیمت 207.99 دلار با تخفیف باورنکردنی.

پیکربندی در سه مرحله

خانه‌های هوشمند به روترهای هوشمند نیاز دارند، بنابراین سیستم مش Wi-Fi Mini ZenWiFi XD4 Asus می‌تواند به‌طور یکپارچه با جدیدترین دستگاه‌ها و خدمات خانه هوشمند ادغام شود تا زندگی شما را آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. ASUS ZenWiFi AX Mini از جمله با سرویس Amazon Alexa سازگار است، بنابراین پس از پیکربندی قبلی، می‌توانید با استفاده از دستورات صوتی سیستم را کنترل کنید. می‌توانید از الکسا بخواهید که وقتی شام خانوادگی می‌خورید یا به رختخواب می‌روید، وای‌فای را خاموش کند، یا به الکسا بگویید که وقتی دوستان را دعوت می‌کنید، وای‌فای مهمان را روشن کند. این یک راه آسان و راحت برای زندگی است.

کد کوپن: BGe56e71
از Banggood با کوپن خرید کنید

فناوری Wi-Fi 6 و پخش جریانی 8K

کد کوپن: BGe56e71
از Banggood با کوپن خرید کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/29/buy-asus-zenwifi-xd4-router-coupon/