سشوار تنسکی: تغییر دهنده بازی سشوار هوشمند

در اواخر قرن نوزدهم، خشک کن ها ساخته شدند. الکساندر اف گودفروی در سالن خود در فرانسه اولین مدل ثابت را تولید کرد. اولین سشوار شخصی برای استفاده خانگی در سال 1920 عرضه شد. آرایشگران حرفه ای که در سالن های زیبایی کار می کنند و مشتریانی که صاحب خانه هستند، هر دو از سشوار استفاده می کنند.

سشوار Tensky اکنون با کمترین قیمت در اینجا موجود است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/17/tensky-hair-dryer-2/

اگر سشواری می‌خواهید که قیمت مناسب، کارایی بالا و زیبایی‌شناختی داشته باشد، سشوار تنسکی می‌تواند بهترین گزینه شما باشد.

  1. سرد
  2. گرم
  3. داغ
  4. جایگزین

بسیاری از آنها عملیات “یونی” را برای جلوگیری از تجمع الکتریسیته ساکن در موها انجام می دهند، در حالی که استفاده از فناوری یونی قابل بحث است. به گفته سازندگان، این کار موها را “صاف تر” می کند. به گفته چندین صاحب سبک، ظهور فناوری یونی یکی از مهم ترین پیشرفت ها در تجارت زیبایی بود.

سشوار کردن به موها حجم و نظم بیشتری می‌دهد، که می‌توانیم با استفاده از محصولات حالت دهنده، برس‌ها و شانه‌هایی که موها خشک می‌شوند، آن‌ها را افزایش دهیم تا کشش، نگه‌داشتن و بلند شدن موها را افزایش دهیم.

تنسکی با تمرکز بر مراقبت از مو، نوآوری، تحقیق و توسعه می‌کند و مدل‌های بیشتری از محصولات سشوار پرسرعت را در آینده عرضه خواهد کرد که به مصرف‌کنندگان در سراسر جهان این امکان را می‌دهد تا زندگی بهتری داشته باشند و در عین حال از کیفیت بالا، شیک و شیک استفاده کنند. سشوارهای پرسرعت مقرون به صرفه.

انتقال برنامه ریزی شده 15 ثانیه ای بین جریان هوای سرد و گرم یکی از ویژگی های سشوار Tensky است که به طور موثر از پوست سر در برابر آسیب گرما محافظت می کند. جریان هوای قوی و سریع به انواع مو اجازه می دهد تا در نصف زمانی که با سشوارهای معمولی طول می کشد خشک شوند. وزن بسیار کم و اندازه جمع و جور آن حمل و نقل آن را در هنگام سفر آسان تر می کند.

امکانات:

هنگام استفاده از سشوار با فناوری جریان هوا با سرعت بالا، موها سریعتر خشک می شوند. کاربران باید به طور منظم دما را اندازه گیری و تنظیم کنند تا موها را کنترل کنند و از آسیب گرما محافظت کنند.

نیکروم به دلیل دو ویژگی مهم مورد استفاده قرار می گیرد. رسانایی الکتریکی ضعیفی دارد و وقتی آن را گرم می کنیم اکسید نمی شود. فناوری که سطوح اتصالات سشوار را خنک نگه می دارد تا از دست ها و سر محافظت کند. فناوری‌ای که تاکنون نویز را کاهش داده است، می‌توان در هر زمان بی‌صدا خشک کرد فناوری کنترل حرارتی از موها در برابر اثرات مخرب گرمای شدید محافظت می‌کند.

سطوح مختلف کارایی سشوارها امروزه در بازار موجود است. انواع موها برای رنگ های مختلف مو مناسب هستند. یونی، سرامیک و تورمالین مواد اصلی مورد استفاده در اکثر رنگ های موی قوی و معاصر هستند. در نهایت باید از من محافظت شود.

سشوار تنسکی

درباره برند:

داشتن موهای خوب به طور منظم بر شادی و اعتماد به نفس ما تأثیر می گذارد. با توجه به اینکه موهای شما بهترین افتخار شماست، خرید یک سشوار با کیفیت بالا منطقی است. یک سشوار خوب با تنظیمات حرارتی نرم‌تر خود می‌تواند موخوره را از بین ببرد، آماده‌سازی صبحگاهی شما را تسریع کند و از آسیب گرما محافظت کند.

سشوار تنسکی

چه چیزی سشوار تنسکی را متفاوت می کند؟

بسیاری از این خشک کن ها دارای دکمه های “حالت عادی” هستند که با فشار دادن، بخاری را خاموش می کنند و هوای دمای اتاق را منفجر می کنند. تنظیم این عملکرد مو، حفظ آن را آسان تر می کند. هوای خنک تر با کاهش موخوره به افزایش درخشندگی مو کمک می کند.

سشوار تنسکی

هنگامی که شخصی شما را ملاقات می کند، درک او از شما قابل تغییر نیست. در کنار انتخاب لباس و آرایش، جنبه های دیگری از ظاهر شما که دیگران متوجه آن خواهند شد شامل موهای شما می شود.

همانطور که به طور کلی شناخته شده است، اعمال گرمای بیش از حد به پوست سر می تواند منجر به مشکلات مختلفی شود. برای رفع این مشکل، این خشک کن پس از هر 15 ثانیه به طور خودکار بین تغییرات جریان هوای سرد و گرم متناوب می شود. در مقایسه با سشوارهای سنتی، جریان هوای پرسرعت قدرتمند، انواع مو را در نصف زمان خشک می‌کند. به دلیل وزن بسیار کم و اندازه کوچک آن، حمل و نقل آن در سفر راحت تر است.