سشوار شیائومی Mijia H900 با قیمت 175.18 دلار عرضه می شود


اگر یک سشوار مقرون به صرفه با ویژگی های زیاد می خواهید، سشوار Mijia Xiaomi H900 می تواند گزینه خوبی برای شما باشد و با یک سشوار با کیفیت تجربه جدیدی خواهید داشت. سشوار شیائومی با ویژگی ها و قابلیت های خود می تواند نقش بسزایی در زیبایی و تزیین موهای شما داشته باشد. این محصول هم برای مصارف خانگی و هم برای آرایشگاه مناسب است.

در AliExpress خرید کنید

طرح

ابعاد سشوار Mijia Xiaomi 25*76*111 سانتی متر است که این سشوار را برای مصارف مختلف مناسب می کند. سشوار شیائومی Mijia Xiaomi H900 برای خشک کردن مو در فصل زمستان بسیار مناسب است، به خصوص برای خانم هایی که موهای بلندی دارند و همیشه در خشک کردن آن مشکل دارند.

سشوار پرسرعت Mijia شیائومی H900 علاوه بر سرعت اصلی باد بسیار بالا، از عملکرد هوشمند کنترل دما پشتیبانی می‌کند که خشک کردن موها را آسان‌تر کرده و سبک‌های مختلف را آسان‌تر می‌کند.

106000 دور در دقیقه

سشوار Mijia H900 دارای موتور 13 تیغه پر سرعت 106000 دور در دقیقه می باشد. طراحی خاص نوعی کانال باد ایجاد می کند که افت ندارد و به همین دلیل سرعت باد به 60 متر در ثانیه می رسد و جریان هوای پرسرعت به طور یکنواخت روی موهای شما پخش می شود و بلافاصله موهای شما را خشک می کند.

سرعت

شکل خاص مجرای هوا افت فشار را کاهش می دهد و جریان هوا را با سرعت 60 متر بر ثانیه به هر تار مو هدایت می کند که به 216 کیلومتر در ساعت می رسد، به طوری که چنین باد به سرعت آب اضافی را از مو می برد. مو اکنون نیازی نیست موهای خود را در بالاترین درجه حرارت سرخ کنید، زمانی که یک ضربه سریع به آرامی از سلامت شما مراقبت می کند.

جریان هوا

جریان هوا از پایین دسته وارد می شود و از خروجی دایره ای سشوار خارج می شود. از آنجایی که درگاه مکش H900 در پایین دسته قرار دارد، برای دختر خانم ها راحت تر است، زیرا بر خلاف سشوارهای سنتی، مو از ورودی عقب مکیده نمی شود.

12 حالت

برای نیازهای مختلف سشوار، سشوار پرسرعت Mijia H900 می تواند دما و سرعت باد را از طریق قاب روی سشوار تنظیم کند. در مجموع 12 ترکیب از دمای باد و سرعت باد را می توان مطابقت داد که برای نیازهای بیشتر مدل دادن مو مناسب است.

همچنین بخوانید: 5 لپ تاپ برتر بازی برای سال 2022: برای بازی های سطح بالا کافی است

کجا بخریم

سشوار شیائومی Mijia H900 اکنون می توانید آن را در AliExpress در فروشگاه سفارش دهید کمترین قیمت 175.18 دلار در فروش فلش برای سفارش هم اکنون روی دکمه زیر کلیک کنید:

در AliExpress خرید کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/20/xiaomi-mijia-hair-dryer-h900-offered-at-175-18/

توسط Lei Jun

Lei Jun