سشوار Tensky از یون های منفی برای صاف کردن موخوره با قیمتی عالی استفاده می کند

این حالت دهنده و سشوار دارای نازل کوتاه تر، طراحی L شکل و موتور 110000 دور در دقیقه بدون برس است. سشوار Tensky مانند سشوار همتای خود Dyson Supersonic سرعت باد تا 23 متر بر ثانیه تولید می کند. با این حال، قیمت سشوار پایین تری دارد. چهار تنظیم حرارتی قابل تنظیم، سرد، گرم، گرم، سرمایش متناوب و گرمایش وجود دارد. تجهیزات سالن و خشک کن خانگی عالی است زیرا از فناوری یون منفی برای صاف کردن سریع موخوره استفاده می کند. همچنین، سبک وزن، جمع و جور و حمل آسان است. یکی دیگر از مزایای استفاده از آن برای آرایشگاه ها یا یک ظاهر طراحی روزانه خانه، فناوری Thermo-Control آن است که از موها در برابر آسیب گرما محافظت می کند. بنابراین، می توانید از آن برای حالت دادن سریع مو بدون استفاده از محصولات اضافی مو نیز استفاده کنید.

سشوار تنسکی، سشوار، سشوار دایسون، قیمت سشوار، محصولات مو، تجهیزات آرایشگاه، حالت دهنده مو، برس مو

قیمت و در دسترس بودن

این جدیدترین سشوار هوشمند برای حالت دادن سریع مو با قیمت ویژه زودرس موجود است. قیمت سشوار تنسکی است 149.99 دلار آمریکا در آمازون و آن وب سایت رسمی. Tensky در سال 2018 در شنژن چین تاسیس شد. بنابراین، داشتن بیش از 10 سال تجربه سشوار و دستگاه مو با سرعت بالا. این برند روی خشک کن های مقرون به صرفه با کارایی بالا با در دسترس بودن جهانی تمرکز دارد.

سشوار تنسکی، سشوار، سشوار دایسون، قیمت سشوار، محصولات مو، تجهیزات آرایشگاه، حالت دهنده مو، برس مو

ویژگی های دیگر

سشوار تنسکی، سشوار، سشوار دایسون، قیمت سشوار، محصولات مو، تجهیزات آرایشگاه، حالت دهنده مو، برس مو

بررسی سشوار Tensky

یک حالت دادن سریع مو صبحگاهی آسان نیست. این سشوار تنسکی با فناوری منحصر به فرد یون های منفی، طراحی کلاسیک L شکل و نازل کوتاه تر مفید است. بنابراین، می توانید به سرعت موهای خود را حالت دهید، از شر موخوره خلاص شوید و همه اینها بدون هیچ آسیبی به موها. از آنجایی که محصولات مو و تجهیزات سالن تمایل به تضعیف رشته های مو دارند، این سشوار هوشمند استفاده بدون آسیب را ارائه می دهد. به این دلیل است که از تنظیمات حرارتی ملایم تری استفاده می کند. با موتور براشلس 110000 RPM تا شش برابر فشار هوا تولید می کند. یک مدل موی سریع با 20 دسی بل سر و صدای کمتر نسبت به سشوار Dyson Supersonic آسان و سریع می شود. همچنین، با قیمت انحصاری فروش اولیه پرنده در آمازون و وب سایت رسمی در دسترس خواهد بود.

سشوار جدید هوشمند کلاسیک و مدرن از 200 میلیون یون در هر سانتی متر مکعب برای صاف کردن و افزایش درخشندگی مو استفاده می کند. علاوه بر این، سشوار تنسکی با سرعت شگفت انگیز موخوره را کاهش می دهد. فقط 20 دسی بل نویز نسبت به سشوار Dyson Supersonic با 79 دسی بل دارد. حتی با وجود یک موتور با کارایی بالا، نویز کمتر و فناوری کنترل هوشمند موخوره، قیمت سشوار مقرون به صرفه است. علاوه بر این، حالت دادن مو بدون آسیب را با براق کننده طبیعی مو ارائه می دهد زیرا هر 15 ثانیه از هوای سرد و گرم به طور متناوب استفاده می کند. برند Tensky ادعا می کند که این سشوار می تواند تا 32 سال کار کند، همانطور که نتایج آزمایش های مختلف نشان می دهد که اگر روزانه 5 دقیقه استفاده شود. از این رو، یک تجهیزات خانگی یا سالنی مفید برای آرایش روزانه مو با ترمو کنترل بدون آسیب به مو یا پوست سر است.

به روز رسانی های پرطرفدار: تبلت مقاوم HOTWAV R5 با ظرفیت 15600 میلی آمپر ساعت در جمعه سیاه عرضه شد

Ulefone Armor 17 Pro 108MP Rugged Phone 269$ قیمت تا 21 نوامبر است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/17/tensky-hair-dryer/