سوال برای کاربران Redmi 10C: Xiaomi


سلام، من به دنبال خرید این گوشی به عنوان جایگزین ارزان قیمت برای روتر مسافرتی هستم و چند سوال دارم که امیدوارم کاربران 10c بتوانند پاسخ دهند.

سوالات اصلی من موارد زیر است:

  • آیا این مدل از پل زدن / گسترش وای فای پشتیبانی می کند؟ یعنی می توانم به وای فای متصل شوم و این اتصال وای فای را از طریق اتصال اینترنت به اشتراک بگذارم. تلفن فعلی من از این پشتیبانی می کند، اما من به صورت آنلاین دیده ام که برخی از تلفن ها این کار را نمی کنند.

  • آیا می توانم VPN را فعال کنم و ترافیک دستگاه متصل شده را از طریق VPN انجام دهم (فکر می کنم این نیاز به روت دارد، که من را به سوال سوم من هدایت می کند).

  • آیا می توان این مدل را به راحتی روت کرد.

برای درک موارد استفاده من: من می خواهم از این تلفن در هنگام سفر به خارج از کشور برای اتصال به VPN خانه خود در کشور دیگری استفاده کنم. سپس اتصال را از طریق تلفن از طریق اتصال به اینترنت با سایر دستگاه های خود مانند تلفن شخصی، لپ تاپ کاری و غیره به اشتراک می گذارم. من نمی توانم نرم افزار سرویس گیرنده VPN را روی این دستگاه ها نصب کنم، به همین دلیل به این تلفن یا دستگاه مشابه در وسط نیاز دارم. .

روترهای مسافرتی وجود دارند که کاربرد مشابهی دارند، اما با یک تلفن می‌توانم پشتیبانی نرم‌افزاری بهتر، رابط کاربری بهتر، 4g داخلی، باتری و غیره را دریافت کنم.

من واقعاً به هیچ ویژگی دیگری مانند دوربین، عملکرد بازی و غیره اهمیت نمی‌دهم. از تلفن فقط برای موارد استفاده بالا و شاید برای برقراری تماس گهگاهی استفاده می‌شود.

پیشاپیش برای هر ورودی متشکریم!

ویرایش: قالب بندی


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10cmm5z/question_for_redmi_10c_users/

توسط Lei Jun

Lei Jun