سوال برای کاربران Redmi 10C: Xiaomi

آیا می توانم VPN را فعال کنم و ترافیک دستگاه متصل شده را از طریق VPN انجام دهم (فکر می کنم این نیاز به روت دارد، که من را به سوال سوم من هدایت می کند).

 • ویرایش: قالب بندی


 • منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10cmm5z/question_for_redmi_10c_users/

  من واقعاً به هیچ ویژگی دیگری مانند دوربین، عملکرد بازی و غیره اهمیت نمی‌دهم. از تلفن فقط برای موارد استفاده بالا و شاید برای برقراری تماس گهگاهی استفاده می‌شود.

  آیا می توان این مدل را به راحتی روت کرد.

  پیشاپیش برای هر ورودی متشکریم!

  روترهای مسافرتی وجود دارند که کاربرد مشابهی دارند، اما با یک تلفن می‌توانم پشتیبانی نرم‌افزاری بهتر، رابط کاربری بهتر، 4g داخلی، باتری و غیره را دریافت کنم.

  برای درک موارد استفاده من: من می خواهم از این تلفن در هنگام سفر به خارج از کشور برای اتصال به VPN خانه خود در کشور دیگری استفاده کنم. سپس اتصال را از طریق تلفن از طریق اتصال به اینترنت با سایر دستگاه های خود مانند تلفن شخصی، لپ تاپ کاری و غیره به اشتراک می گذارم. من نمی توانم نرم افزار سرویس گیرنده VPN را روی این دستگاه ها نصب کنم، به همین دلیل به این تلفن یا دستگاه مشابه در وسط نیاز دارم. .

  آیا این مدل از پل زدن / گسترش وای فای پشتیبانی می کند؟ یعنی می توانم به وای فای متصل شوم و این اتصال وای فای را از طریق اتصال اینترنت به اشتراک بگذارم. تلفن فعلی من از این پشتیبانی می کند، اما من به صورت آنلاین دیده ام که برخی از تلفن ها این کار را نمی کنند.

 • سوالات اصلی من موارد زیر است:

  • سلام، من به دنبال خرید این گوشی به عنوان جایگزین ارزان قیمت برای روتر مسافرتی هستم و چند سوال دارم که امیدوارم کاربران 10c بتوانند پاسخ دهند.