شارژر بیسئوس 67 واتی GAN5 با 4K HDMI با قیمت فوق العاده 42.49 دلار

بلک ویو BV7200 برای اولین بار در تاریخ 1 نوامبر 159 دلار فروش اولیه پرنده اولیه را آغاز کرد

گوشی هوشمند مقاوم IIIF150 B1 Pro با قیمت فوق العاده 159 دلاری

شارژر بیسئوس بیسئوس GAN 65W شارژر تلفن بیسئوس شارژر آیفون شارژر گوشی شیائومی

شارژر بیسئوس 2 در 1 4K HDMI و آداپتور هاب USB 67 واتی

از اول تا دوازدهم آبان ماه این شارژر بیسئوس با تخفیف ویژه در دسترس خواهد بود. قیمت آن حدود 74 دلار آمریکا است، اما در حین فروش، شما می توانید آن را تنها با 42.49 دلار آمریکا خریداری کنید. علاوه بر این، می توانید از رسمی استفاده کنید کوپن های فروشگاه Baseus برای تخفیف بیشتر کوپن ها را از صفحه اصلی فروشگاه جمع آوری کنید. تو می توانی به صفحه محصول مراجعه کرده و بر روی “دریافت کوپن” کلیک کنید. زیر قیمت درج شده اگر فروشگاه را دنبال کنید، ممکن است تخفیف‌ها و کوپن‌های شگفت‌انگیز دریافت کنید.

آخرین شارژر GAN 5.0 Basues دارد پورت داخلی 4K HDMI برای استفاده به عنوان شارژر تلفن، هاب HDMI یا ایستگاه داک USB. پشتیبانی می کند شارژ سریع 67 واتی و پخش صفحه نمایش HDMI 4K@30Hz. همچنین می توانید از آن به عنوان یک داک برای اتصال صفحه کلید، ماوس، آداپتور بی سیم، شارژر آیفون یا شارژر تلفن استفاده کنید. بنابراین، آن یک است آداپتور هاب USB و HDMI با امکانات کامل دارای شارژر تلفن همراه 67 واتی بنابراین، می‌توانید از یک دستگاه برای مدیریت دستگاه‌های هوشمند استفاده کنید و پخش‌های زنده یا فیلم‌های 4K UHD را روی یک صفحه بزرگ تماشا کنید. اما با قیمت 74.99 دلار آمریکا عرضه می شود. با این حال، از از 1 تا 12 نوامبر، تنها با 42.49 دلار آمریکا در دسترس خواهد بود.

قیمت اصلی: 74.99 دلار آمریکا قیمت فروش: 42.49 دلار آمریکا (1 تا 12 نوامبر)

شارژر بیسئوس بیسئوس GAN 65W شارژر تلفن بیسئوس شارژر آیفون شارژر گوشی شیائومی

قیمت و در دسترس بودن

شارژر بیسئوس بیسئوس GAN 65W شارژر تلفن بیسئوس شارژر آیفون شارژر گوشی شیائومی

ویژگی های ایمنی

Baseus به طور مداوم با لوازم جانبی مفید گوشی های هوشمند و رایانه شگفت زده می کند. نمونه دیگر آخرین شارژر بیسئوس 67 واتی با ایستگاه داک USB و آداپتور 4K HDMI است. با این حال، هنگام شارژ تلفن همراه خود، می توانید از USB-A برای اتصال صفحه کلید یا ماوس به تلویزیون، لپ تاپ یا رایانه شخصی استفاده کنید. یک پورت USB-A، HDMI و دو درگاه شارژ USB-C وجود دارد. سازگاری گسترده ای برای لپ تاپ ها، شارژر آیفون، شارژر تلفن شیائومی و تبلت ها وجود دارد. همچنین از پروتکل USB 4.0 با انتقال تا 40 گیگابیت بر ثانیه و توان خروجی 100 وات بالا پشتیبانی می کند. می توانید صفحه کلید یا ماوس را با Steam Deck متصل کنید. صفحه نمایش را با استفاده از کابل HDMI 4K پخش کنید و همزمان لپ تاپ یا تلفن را شارژ کنید.

پرطرفدار: Mibro Watch GS به زودی با فروش اولیه به فروشگاه رسمی Mibro می رسد

آخرین فناوری Baseus GAN 5.0 Pro شارژ ایمن را برای انواع گوشی‌ها، لپ‌تاپ‌ها یا تبلت‌ها ارائه می‌کند. همچنین فناوری شارژ BPS2 برای شارژ همزمان سه دستگاه با پتانسیل خروجی کامل وجود دارد. شارژر جدید 67 واتی بیسئوس نوید دوام را می دهد. بنابراین، دارای شارژ بیش از حد، اتصال کوتاه، ضد تداخل، جریان بیش از حد، ولتاژ بیش از حد، دما، کم ولتاژ، الکترواستاتیک و سایر حفاظت های ایمنی است. کیفیت ممتاز و ایمنی تایید شده به کاربر امکان استفاده با اطمینان را می دهد.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/24/baseus-charger-67w-gan5/