شارژر AOHI MagCube 100W GaN+ USB C 2-Ports را فقط با 55.99 دلار بخرید (کوپن)

آیا تا به حال دچار سردرد شده اید که مجبور باشید همزمان چندین دستگاه را شارژ کنید اما فقط یک سوکت شارژ داشته باشید؟ آیا تا به حال به دنبال شارژری با پورت های شارژ بیشتر فکر کرده اید؟ سپس شارژر AOHI MagCube 100W GaN+ با همان زمان و تنها یک آداپتور برق برای شارژ همه دستگاه‌های شما، پاسخ مناسبی برای شما خواهد بود. NO MagCube 100W دارای 2 پورت شارژ سریع در خروجی، ظرفیت تا 100 وات و تقریباً از تمام استانداردهای شارژ سریع فعلی پشتیبانی می کند. با AOHI MagCube 100W، فقط به یک شارژر برای همه دستگاه های خود نیاز دارید، فضایی را در کوله پشتی خود آزاد کنید و در عوض آن را به چیزهای هیجان انگیزتر اختصاص دهید، زیرا باید دارای شارژرها و کابل های شارژ بی شماری برای هر دستگاه باشد.

کد کوپن: 8ONUGA8M
AOHI MagCube 100W را از آمازون با قیمت 55.99 دلار خریداری کنید

همچنین بخوانید:

کد کوپن: 8ONUGA8M
AOHI MagCube 100W را از آمازون با قیمت 55.99 دلار خریداری کنید

یکی از نکاتی که شارژر AOHI MagCube 100W GaN+ را «ارزش پول» می کند طراحی تا 2 پورت شارژ است، شما می توانید همزمان چندین دستگاه را شارژ کنید تا زمان زیادی صرفه جویی شود و می توانید از چندین دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. زمانی که شارژ بدون نیاز به منتظر ماندن برای شارژ متناوب دستگاه ها کامل می شود، علاوه بر این، می توانید در صورت نیاز به دوستان خود اجازه دهید شارژ شوند.

طراحی پین تاشو برای حمل راحت است و کیف و سایر محصولات الکترونیکی داخل آن را خراش نمی دهد. البته، نشانگر تنفس سه رنگ منحصر به فرد aohi نیز ضروری است. نشانگر شارژ Aohi می تواند به وضوح و به طور مستقیم وضعیت شارژ فعلی را نمایش دهد. سبز نشان دهنده شارژ میکرو جریان، آبی نشان دهنده شارژ عادی و زرد نشان دهنده شارژ سریع است. به طور خودکار قدرت شارژ را بدون نگرانی در مورد شارژ بیش از حد دستگاه تنظیم کنید. از پروتکل های شارژ Apple 2.4A، BC1.2، QC2.0، QC3.0، PD3.0 و PPS پشتیبانی کنید.

شارژر دو پورت AOHI MagCube 100W با کابل نمایشگر دیجیتال LED 4ft 100W USB C به USB C ارائه می شود تا تجربه شارژ بصری بی نظیری را ارائه دهد. این کابل مجهز به چیپست E-Marker برای شارژ سریعتر و ایمن تر، دارای یک صفحه نمایش دیجیتال درخشان LED برای نظارت بر قدرت و سرعت شارژ در زمان واقعی است و از شارژ سریع 5A، 100W PD و انتقال داده 480 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند.

  1. فناوری نیترید گالیوم عملکرد شارژ کوچک و سریع را تضمین می‌کند، از پروتکل‌های شارژ سریع استاندارد QC و PD پشتیبانی می‌کند و تنها دو رابط Type-C دارد که در صورت استفاده به تنهایی می‌تواند تا 100 وات خروجی داشته باشد و همچنین در صورت استفاده ترکیبی می‌تواند دو دستگاه را برآورده کند. نیاز به شارژ سریع دستگاه.
  2. ارزش بالای ظاهر در ترکیب طراحی ظاهری و رنگ منعکس می شود. ظاهر یکپارچه نیست، اما از ترکیب های مختلف بافت بافت استفاده می شود تا زیبایی شناسی متفاوتی را به ارمغان بیاورد.
  3. تنها دو رابط Type-C از زرد خیره کننده استفاده می کنند و طراحی نور تنفسی RGB در کناره می تواند رنگ های مختلف را با توجه به قدرت شارژ متفاوت تغییر دهد. برای مثال، چشمک‌های زرد تنفسی نشان‌دهنده شارژ سریع، نور ثابت آبی نشان‌دهنده حالت شارژ قطره‌ای، و نور ثابت سبز نشان‌دهنده حالت شارژ میکرو جریان است.

بررسی شارژر رومیزی AOHi Magcube 120W PRO GaN+


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/13/aohi-magcube-100w-charger-coupon/

شارژر دو پورت AOHI MagCube 100W

شارژر دو پورت AOHI MagCube 100W از مواد چاهی ساخته شده است که در کل شکل مربعی دارد. پوسته مشکی مات مات است و گوشه های آن گرد است که استفاده از آن را راحت می کند. دو پورت USB-C می‌توانند به 100 وات قدرت برسند که یک پورت کور کورکورانه وارد شود. هنگامی که دو پورت به طور همزمان متصل می شوند، یک پورت 65 وات و یک پورت 30 وات به طور خودکار اختصاص می یابد. شارژ سریع سه مرحله ای در هنگام شارژ شدن با سرعت فوق العاده به باتری آسیبی وارد نمی کند و به طور موثر از بروز شارژ بیش از حد جلوگیری می کند. دارای یک تراشه PI داخلی از همان کارخانه اپل است، از پروتکل رایج شارژ سریع PD در بازار پشتیبانی می کند، با دستگاه هایی با توان های مختلف زیر 100 وات سازگار است و از تخصیص پویا توان شارژ برای دستگاه های متصل پشتیبانی می کند. نه عملکرد محافظ شارژ، شارژ سریع باعث آسیب به ماشین عشق نمی شود.