شیائومی ردمی نوت 9 با رابط کاربری MIUI 12: چگونه می توانم برنامه حالت تاریک همگام سازی شده را از یک تلفن قدیمی با تصویر اندروید تمیز خاموش کنم؟

ویرایش: اشتباه تایپی عنوان، حالت شب، نه حالت تاریک

من سعی کردم آن را لغو همگام سازی کنم یا سعی کردم یک برنامه تنظیم دوم را نصب کنم تا آن را خاموش کنم بدون اینکه شانسی داشته باشم، کسی می داند چگونه می توانم این را خاموش کنم؟ پیشاپیش ممنون

ارسال شده توسط /u/OpenWorldsProject
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10qb4uz/xiaomi_redmi_note_9_with_miui_12_how_can_i_turn/

سلام، پس زمانی که Xiaomi Mi A2 Lite داشتم، حالت شب را روشن کردم، که در آن در طول یک برنامه سفارشی (از ساعت 6 بعد از ظهر تا 8 صبح در مورد من) رنگ صفحه از نور سرد اصلی به نور گرم کمتر خسته کننده چشم تغییر می کند. . این ویژگی خوب است، با این حال، به دلیل اینکه این روزها به نمایشگرهای رنگی خنثی نیاز دارم، مجبور به در نظر گرفتن رنگ‌های گرمتر از حد معمول در حال تبدیل شدن به یک مسئله است. وقتی Redmi Note 9 را گرفتم، با تنظیمات Mi A2 Lite قدیمی‌تری که داشتم همگام شد. مشکلی که من دارم این است که Mi A2 Lite تا حد زیادی تصویر اندروید استوک دارد، در حالی که Redmi Note 9 دارای تصویر MIUI است، به این معنی که من نمی توانم به تنظیماتی که در آن حالت شب قرار دارد دسترسی داشته باشم، زیرا فقط می توان آن را مشاهده کرد. از برنامه تنظیمات اندروید اصلی و نه تنظیمات MIUI.

توسط Lei Jun

Lei Jun