شیائومی نوت 10 پرو: شیائومی


قبل از خواب یک برنامه بازی را باز گذاشتم و صفحه را قفل کردم. بیدار شد، قفل صفحه را باز کرد و روی صفحه بازی آویزان شد. تلفن به راه اندازی مجدد می رود و روی صفحه راه اندازی مجدد سیاه و سفید گیر می کند (لوگوی mi و پشتیبانی از اندروید در پایین). من سعی کردم راه اندازی مجدد (پاور + vol down) را انجام دهم اما به حلقه بوت می رود (صفحه خاموش و نشان mi بارها ظاهر می شود. وقتی نشان mi ظاهر می شود هیچ لرزشی وجود ندارد). دفعه قبل این اتفاق در یک ردمی نوت 5 افتاد و تعمیرگاه تلفن نتوانست حلقه بوت را برطرف کند بنابراین من این نوت 10 پرو را گرفتم. انواع ترکیب دکمه ها را امتحان کردم، هرزنامه را فشار دهید دکمه روشن/خاموش، ضربه زدن روی تلفن، وصل/خاموش کردن کابل شارژ و غیره، اما تلفن هنوز نمی تواند به طور عادی بوت شود. در حال حاضر به حالت گیر کرده در صفحه راه اندازی مجدد. کامپیوتر/لپ تاپ برای فست بوت ندارید. آیا ایده ای برای رفع آن بدون اتصال به کامپیوتر دارید؟

چگونه می توانم منوی بوت/بازیابی ظاهر شود تا حداقل بتوانم گزینه های بازیابی را انتخاب کنم؟ تنها چیزی که دریافت می کنم صفحه سیاه با آرم mi است.

(گوشی را 1 سال + داشتم و در حال حاضر به سختی کار می کند – صدا و دوربین بعد از به روز رسانی های مختلف MIUI کار نمی کند. من فقط از آن برای بازی بی صدا استفاده می کنم 🥲. حالا این مشکل راه اندازی مجدد وجود دارد، آیا باید این گوشی را رها کنم؟)


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/z8fvak/xiaomi_note_10_pro/

توسط Lei Jun

Lei Jun