صدایی در اعلان دریافتی وجود ندارد؟ : شیائومی


دیروز Poco x3 pro من یک به روز رسانی داشت، در این اعلان آمده بود “سیستم پلاگین سرویس” به روز شده است. من گوشیم را یک شبه شارژ می کردم و برای یک قرار دیر وقت بود، بنابراین فقط noticicacion را بستم.

امروز در حالی که از تلفنم استفاده می کردم متوجه شدم برنامه ای را که در حال حاضر مرور می کردم را ادامه دهید، ابتدا توییتر بود، سپس یوتیوب، در حال یادداشت برداری روی دفترچه یادداشت بودم و ناگهان این نیز بسته شد. متوجه می شوم که هر بار که این اتفاق می افتد، همه برنامه ها و نمادها از روی صفحه ناپدید می شوند و یک نماد کوچک ظاهر می شود که در حال بارگذاری است، امشب در حالی که داشتم تلویزیون تماشا می کردم، گوشی را حداقل برای 20 دقیقه کنار می گذارم و وقتی می خواهم قفل آن را باز کنم اثر انگشت آن قفل باز نشد، بنابراین من فقط دکمه را فشار دادم اما هیچ پاسخی دریافت نکردم، تصمیم گرفتم به فشار دادن ادامه دهم و روشن شد مدتی طول کشید تا روشن شود، اما (بیش از حد معمول) باز هم عجیب بود زیرا من هرگز تلفنم را خاموش نمی کنم مگر اینکه بخواهم باتری را ذخیره کنم که این بار اینطور نبود.

باتری سالم بود حداقل 80% هنوز باقی مانده بود و سپس همه اعلان ها ظاهر می شوند اما صدایی شنیده نمی شد، حتی اگر فکر می کردم عجیب بود اجازه دادم بگذرد.

من یک بار دیگر گوشی را در تختم گذاشتم و در حالی که داشتم تلویزیون تماشا می کردم اعلان ها مدام بالا می آمدند اما صدایی وجود نداشت ، همه گزینه ها را تیک می زنم ، قبلاً تلفن را مجدداً راه اندازی کردم ، صدای اعلان ها را بررسی کردم و عالی به نظر می رسد ، مقدار مناسبی دارد اگر به صدا در آمد توجه من را جلب کند

کسی مشکل صدا را آزمایش می کند؟

Tl:dr

من با صدای اعلان هایم مشکل دارم، دیروز یک آپدیت داشتم در مورد چیزی به نام: افزونه خدمات سیستم” اما فکر نکنید ربطی به آن داشته باشد، همچنین گوشی من فقط یک بار به خودی خود خاموش می شود اما خاموش شد. یه جورایی عجیبه. کسی اینجوری مشکل داره؟ Miui 13 سالشه


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/xajf0n/no_sound_in_incoming_notification/

توسط Lei Jun

Lei Jun