صفحه نمایش منجمد بدون دکمه پاور: شیائومی

من فقط باید این را رها می کردم.

ویرایش: من به سیستم عامل پیکسل تغییر مکان دادم، یک فلش تمیز انجام دادم، آخرین سیستم عامل را فلش کردم و خوشحال تر از همیشه هستم. فقط کمی در مورد وضعیت ضبط ویدیو ناراحت هستم اما در غیر این صورت 200000٪ بهتر از miui است.

این اساساً در مورد اینکه miui eu برای من چقدر بد بوده است.

ویرایش 2: من یک فلش تمیز انجام داده بودم، قبل از تعویض از TWRP برای پاک کردن همه چیز استفاده کردم! Miui eu، خود رام برای دستگاه من باگ بود.


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/w6clt3/frozen_screen_with_no_power_button/

تنها دلیلی که من با این رام گیر کردم این است که از گوشی خود برای فیلمبرداری زیاد استفاده می کنم و GCAM آن را برای آن قطع نمی کند. اما من به اندازه کافی این کار را داشتم که حتی نمی توانم از گربه ام در حال انجام یک کار زیبا عکس بگیرم زیرا برنامه دوربین سال ها طول می کشد تا fkn باز شود. من همه چیز را امتحان کردم تا آن را سریع انجام دهم، فقط یک مزخرف است. نمی‌دانم مردم چگونه این رام را تا این حد مثبت می‌بینند، شاید این رام فقط برای گوشی من مزخرف باشد.

من حدود 6 ماه پیش در Redmi Note 10 خود را به miui eu از PE+ rom تغییر دادم. و این 6 ماه روی گوشی من وحشتناک بوده است. از تمام نظراتی که شنیدم این رام قرار است بهتر و کارآمدتر باشد و چه نه. اما کاملاً وحشتناک است. اشکالات بسیار زیاد، تاخیر شدید، کار نکردن دوربین، خراب شدن برنامه‌ها، به‌روزرسانی نشدن برنامه‌ها و غیره. من با miui eu 12.1 شروع کردم و اکنون در 13.0.9 هستم و بدتر از همیشه هستم.

ممکن است به PE برگردید یا فقط miui را ذخیره کنید یا فقط این تلفن را کنار بگذارید و یک سامسونگ یا یک آیفون دریافت کنید. گوشی که نرم افزارش به طور معمول کار میکنه و مجبور نیستم از کاستوم رام استفاده کنم.