صندلی بازی Shuanghu – XiaomiToday

طراحی و ساخت

صندلی بازی Shuanghu
صندلی بازی Shuanghu

3600 چرخش

قابلیت تنظیم

صندلی بازی Shuanghu
صندلی بازی Shuanghu

از نظر فیزیکی، جدیدترین صندلی بازی توسط Shuanghu بازتابی از راحتی و حرفه ای بودن است. برای ارائه طراحی و ساخت عالی با استفاده از مواد درجه یک (شاسی ضد انفجار ضخیم شده) ساخته شده است. همچنین صندلی تست استاندارد SGS را گذرانده است و دوام بیشتری ارائه می دهد. غلتک ها از مواد مرغوب ساخته شده اند و می توانند 360 درجه بچرخند و تا 150 درجه بچرخند. یک زیرپایی جمع شونده نیز وجود دارد. ابعاد صندلی چرمی 26.8×26.8×45.7 اینچ و وزن آن 41.4 پوند است.

صندلی اداری و کامپیوتر Shuanghu طراحی قابل تنظیمی را ارائه می دهد تا به شما امکان می دهد موقعیتی راحت داشته باشید. شما می توانید درجایی را بین 90 تنظیم کنید0 و 1500. بنابراین کاربران راحتی بیشتر و ساعات طولانی نشستن بدون نگرانی خواهند داشت.

همچنین، صندلی جدید Shuanghu ماهیت همه کاره دارد زیرا می توان از آن برای بازی، کار اداری، مطالعه و سایر کارهای روزمره استفاده کرد.

علاوه بر این، شوانگو صندلی اداری می تواند 360 درجه بچرخد تا به شما امکان دسترسی به دور میز را بدهد. با چرخش 360 درجه، این صندلی به شما انعطاف پذیری برای حرکت آسان می دهد تا تجربه بازی و کار اداری شما سرگرم کننده تر و راحت تر شود.

همچنین بخوانید: صندلی بازی PatioMage اکنون تنها با قیمت 152.99 دلار در دسترس است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/07/18/shuanghu-gaming-chair/

بلند کردن

صندلی بازی Shuanghu به طور خاص برای کسانی که زیاد پشت میز می نشینند طراحی و مونتاژ شده است. صندلی بازی قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد که با پروفایل های قابل تنظیم ارتفاع و دراز کشیدن بین 90 تا 150 درجه موقعیتی راحت پیدا کنید. این یک صندلی کامپیوتر همه کاره است که نیازهای نوسان کار روزانه شما را برآورده می کند. همچنین صندلی بادوام از مواد مرغوب برای کوسن و بالش پشتی سر استفاده می کند تا اوج آرامش و شادی را به شما بدهد. در اینجا مختصری از مشخصات کلیدی آن است.

صندلی بازی Shuanghu
صندلی بازی Shuanghu

صندلی بازی Shuanghu – ویژگی ها و مشخصات

با اجرای مکانیزم بالابر گازی، صندلی کامپیوتر با استفاده از دسته کنترل پنوماتیکی به راحتی بالا و پایین می شود. برای پایین آوردن صندلی، می توانید دسته را به ارتفاع بالا بکشید.

تطبیق پذیری

توسط Lei Jun

Lei Jun