طبق شایعات، شیائومی می تواند ساعت هوشمند جدیدی با Wear OS 3 عرضه کند

ساعت هوشمند جدید صفحه‌نمایش مستطیلی دارد، اما به‌نظر می‌رسد سوراخ میکروفون در آن وجود ندارد. عکس ها همچنین یک بند قابل تعویض، یک نمایشگر ضربان قلب و یک درگاه شارژ در پشت و یک دکمه تکی در کناره را نشان می دهند.

همچنین مقداری داده وجود دارد – ساعت هوشمند قرار است به باتری 2.87 ولتی پلیمر یونی و اتصال بلوتوث 5.0 مجهز شود. شاید به زودی مشخصات بیشتری از آن فاش شود.

برای کسانی که آن را از دست داده اند

شیائومی ساعت‌های هوشمند معمولاً با سیستم‌عامل MIUI Watch OS کار می‌کنند، اما برنامه‌هایی برای دستگاهی با سیستم عامل محبوب Wear وجود دارد. شاید این ساعت هوشمند جدید Redmi است که به تازگی دیده شده است؟

طبق منابع 9to5google، ساعت هوشمند شیائومی برنامه ریزی شده همچنان توسط اپلیکیشن Mi Fitness (Xiaomi Wear) برای گوشی های هوشمند پشتیبانی می شود، اما Wear OS 3 به عنوان سیستم عامل استفاده خواهد شد. تا کنون، ساعت‌های هوشمند شیائومی از سیستم‌عامل MIUI Watch OS بهره می‌بردند – برخلاف MIUI گوشی‌های هوشمند، این یک پوشش ساده رابط کاربری نیست و یک سیستم‌عامل کاملاً متفاوت است، اگرچه هنوز مبتنی بر اندروید است. این به معنای فقدان بسیاری از سرویس‌های محبوب گوگل است، اما مزایایی هم دارد – ساعت‌های شیائومی به دلیل عمر باتری طولانی‌تر از باتری‌های ساعت‌های هوشمند Wear OS شناخته می‌شوند.

سیستم عامل ساعت هوشمند جدید گوگل مستقیماً نامگذاری شده است Google Wear OS 3. گوگل در حال همکاری با سامسونگ برای این سیستم عامل ساعت هوشمند جدید است و سیستم عامل دوگانه Wear را با سیستم عامل تایزن که سامسونگ در ساعت های هوشمند استفاده می کند، ترکیب می کند. اساساً، نسخه ای که بهترین جنبه های Wear OS و سیستم عامل تایزن را با هم ترکیب می کند، توسط این دو «پلتفرم یکپارچه» نامیده می شود.

منبع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/03/04/xiaomi-smartwatch-with-wear-os-3/

ساعت هوشمند شیائومی مبتنی بر Wear OS 3

اطلاعات بسیار کمی در مورد ساعت هوشمند برنامه ریزی شده در دست است – ما انتظار داریم که آن را تنها در سال 2023 معرفی کنیم. در سال 2023، همچنین احتمال یک ساعت جدید Redmi وجود دارد. Redmi M2247W1، که عکس های آن به تازگی در پایگاه داده NRRA کره ظاهر شده است.

مانند Redmi Watch 3