طراحی رستوران در تبریز

یکی از جاهایی هم که در کیش این ویژگی را دارد، فست فود بومرنگ است و آنچه بومرنگ را به یک انتخاب تبدیل میکند، پیتزاهایش است. فضاسازی این رستوران نیز دقیقاً همانند خانههای قدیمی انجام شده است. این رستوران در ساختمانی قدیمی بنا شده است که ما را به یاد خانههای ساده و بیآلایش مادربزرگ و پدربزرگمان میاندازد. منوی این رستوران طراحی عجیبی دارد و شما را به یاد نامههای قدیمی میاندازد که با اسب برای یکدیگر ارسال میکردند! اگر رستوران شب نشین را برای خوردن غذا در سفر به اصفهان انتخاب کردید، به یاد داشته باشید که خورشت ماست اصفهانی این رستوران بسیار معروف بوده و به همین خاطر سفارش آن را به عنوان پیش غذا به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

هم در وعده نهار و هم در وعده شام، نوازندهای حرفهای، با صدای زیبای پیانو آرامش را به شما هدیه میدهد. فضای داخلی رستوران بسیار بزرگ است و مدیریت مجموعه برای حفظ آرامش مهمانان، میزها را با فاصله مناسب از هم قرار داده است؛ به همین خاطر حتی معمولاً صدای میزهای نزدیک شما، برایتان آزاردهنده نخواهد بود. تفاوت رستوران ها با فست فودها در نوع غذای و شیوه ی سرو غذا و حتی نوع دکوراسیون آن ها می باشد. فرقی نمی کند رستوران شما مدرن باشد یا سنتی، فست فود داشته باشید یا کافی شاپ، چوب بهترین و زیباترین نمای رستوران را ایجاد میکند. آنها بدون شک انتخاب مناسبی برای شما نمی باشند و شما در بین انواع بهترین رستوران های تهران بهتر است به کیفیت غذاهای طبخ شده آنها توجه داشته باشید.

در این منو انواع غذاهای سنتی و خوشمزه ایرانی همانند کباب برگ، قیمه نثار، مرصع پلو و باقلاپلو با گوشت گردن به چشم میخورد. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع دکوراسیون رستوران کلیک کنید. به گونهای که مشتریان بتوانند آشپزخانه و نحوه طبخ غذا را از دور مشاهده کنند. به همین دلیل در نحوه چیدمان و دکوراسیون رستوران سنتی و استفاده از نمادها باید دقت بالایی به خرج داد. میتوانید از این رنگ در کنار یک یا حداکثر دو رنگ دیگر استفاده کنید. قطعاً برای شما قابل تصور است که چه چشماندازی را میتوانید از داخل این رستوران شاهد باشید. رستوران ریچال ساختمانی زیبا و لوکس دارد که برای برگزاری انواع مراسم، بسیار آبرومند و مجلل است. رستوران حس توران دارای بخش تفکیکشده کافه نیز هست و منویی بسیار مفصل از انواع نوشیدنی، دمنوش و کیک دارد. مطالب بیشتر: طراحی داخلی کافه رستوران، سبک روسی در رستوران راشا دیدنی است!

به همین دلیل هنگام سرو شام تا میتوانید غذا را آرامتر میخورید تا زمان دیرتر سپری شود و این ضیافت به پایان طراحی داخلی باغ رستوران نرسد. برگزاری مراسمی مانند جشنهای خانوادگی، جشن تولد و یا شام عقد در چنین مکانهایی برای مهمانان مطلوبتر است چراکه وجود یک نوازنده با امکان انتخاب آهنگهای پخششده میتواند فضا را اختصاصیتر کرده و با موضوع جشن هماهنگ کند. این رستوران در ساختمانی بسیار زیبا قرار دارد که هم طراحی بیرون و هم طراحی داخل آن بینظیر است. این آلاچیقها تا حدود 12 نفر ظرفیت دارند و میتوانید همه مهمانان خود را کنار هم جمع کنید. درحالی که هنگام طراحی خود را به چند قوانین خاص مقید میکنید، فراموش نکنید که میتوانید اندکی چاشنی هم به دکوراسیون تان اضافه کنید.

میزهای چوبی استفاده شده در این رستوران کاملاً قدیمی هستند. رنگ چوبی که برای دکور رستوران کوچک مورد استفاده قرار می دهید بسیار مهم است و برای اینکه فضای رستوران، کوچک تر از چیزی که هست جلوه نکند، بهتر است از چوب های رنگ روشن استفاده شود. رستوران رفتن امروزه چیزی فراتر از یک غذا خوردن ساده است و در واقع تجربه دلپذیر گذراندن ساعاتی در یک فضای مطبوع همراه با صرف غذاست طراحی فضای داخلی رستوران دست کمی از طعم و مزه غذاها ندارد. فضای داخلی رستوران با دقت زیاد و از بهترین متریال طراحی شده است. کیفیت غذاهای این رستوران بسیار عالی است و در طبخ آنها از بهترین مواد اولیه استفاده میشود. به ندرت در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی از شیشه های معمولی استفاده می شود. با توجه به خدمات لوکسی که رستوران نارنجستان ارائه میدهد، همواره میتوان شاهد نام آن در لیست بهترین رستوران های تهران بود. در بهترین رستوران های تهران لوسترها و چراغ های بسیار زیادی وجود دارد که برای فضای رستوران مورد استفاده قرار می گیرد. البته شما می توانید قسمتی از صندلی هایی مشابه با تصویر نیز در رستوران خود استفاده کنید.

برای غلبه بر چنین وضعیتی، کافه رستورانها باید بدانند چگونه روشنایی طبیعی را با افکت های ملایم روشنایی مصنوعی ترکیب کنند. مکانهایی با طبیعت زیبا و یا محلهای مرتفع که مناظر خوبی دارند نیز لوکیشنهای مناسبی برای این نوع رستورانها میباشند، برای مثال برخی از رستورانهای فوق لوکس تهران در طبقات فوقانی برجها بنا شدهاند؛ داشتن ویو زیبا از پنجرهها هنگام صرف غذا از ویژگیهای یک رستوران ایدهآل به شمار میرود. میزها دور تا دور بار و در کنار پنجرهها چیده شدهاند. در قسمت میانی این رستوران، بخش بار قرار دارد که آن را به شکل رستورانهای اروپایی و آمریکایی طراحی کردهاند. نسبتاً اخیراً چنین حرفه ای به عنوان مدیر بار در کشور ما ظاهر شد. اگر به دنبال یک رستوران دنج و دوستانه برای یک مراسم کوچک دونفره هستید، ما طلوع را به شما پیشنهاد میدهیم. اگر به دنبال ایجاد کمی تنوع در برگزاری مراسم و جاهای تفریحی تهران هستید، ما به شما رستوران باغ بهشت فشم را پیشنهاد میکنیم. پس اگر به دنبال یکی از رستورانهای خوب تهران با فضای باز برای برگذاری جشن تولد، سالگرد ازدواج و یا دورهمیهای خانوادگی و دوستانه خود میگردید حتماً سری هم به رستوران طبقاتی بهشت فشم بزنید. این را باید یادتان باشد که پس از رعایت بهداشت و مواد غذایی که در کافه رستوران سرو میشود، مهمترین نکته برای زیبایی دکوراسیون میباشد.

پس اگر قصد داشتید تا مراسم خود را در این رستوران برگزار کنید، بهتر است از این نیم طبقه چوبی و زیبا بازدید نمایید. در صورتی که قصد دارید میز خاصی را برای مراسم خود رزرو کنید، بهتر است چند روز قبل با مدیریت بهصورت حضوری یا تلفنی هماهنگ کنید. پیشنهاد می کنیم به لیست هتل های کیش هم نگاهی بیندازید و با تخفیف ویژه هتلی مناسب را رزرو نمایید. پرسنل رستوران شاهکار از بدو ورود به مهمانان شما خوشامد میگویند و آنها را به سمت میزی که رزرو کردهاید، هدایت میکنند. پرسنل مرتب و خوش پوش این کافه رستوران نیز ارزش رفتن را چند برابر میکنند. در این رستوران خبری از تجملات نیست و همه چیز همانند روزهای خوش گذشته، بسیار ساده و بدون آلایش طراحی شده است. در این رستوران انواع غذاهای سنتی و فرنگی همانند کباب یا جوجه چینی سرو میشود که همگی کیفیت عالی دارند.

مالکان و طراحان داخلی این اواخر بیش از پیش به تاثیر طرح سقف در دکوراسیون داخلی و نمای رستوران پی برده اند و آن را از سایر المان های دکوراسیون جدا نمی دانند. خود شما می توانید با کمی سلیقه به خرج دادن و دیدن نمونه های موردی، ایده های جالبی در این رابطه پیدا کنید. بعضی تصور مینمایند با قرار دادن تعداد متعددی صندلی در یک فضای کوچک میتوانند مشتری بیشتری جذب نمایند؛ این در حالیمیباشد که فضای نادر رفت و آمد در میان میزها سبب آزردگی مشتری شود. اکثر مبلمان این رستوران خاص هستند که به صورت سفارشی ساخته شده اند و یک فضای بسیار منحصر به فرد برای تجربه ی لذت بخش میهمانان فراهم آورده است. همانند اکثر موارد در طراحی رستوران در تبریز شاهد فعالیت اغراق آمیز در طراحی ظواهر و پلان رستوران هستیم. استودیو معماری بوم تبریز مسئولیت طراحی و اجرای این رستوران را بر عهده داشته است و در برندینگ و بازاریابی آن نیز به صورت مشاور در کنار پروژه حضور داشت. موسیقی زنده شبها در رستوران سنتی ترمه اجرا میشود که میتوانید با حضور در آنجا علاوه بر استفاده از غذاهای لذیذ و خوشمزه آن از موسیقی آن نیز استفاده کنید. کاری کنید که مشتریان در زمان حضور خود در رستوران تمامی دغدغه ها و استرس های زندگی را فراموش کنند.

بهطور کلی رستوران نارنجستان را باید یکی از بهترین رستوران های تهران برای مراسم دانست. فضای کلی رستوران نارنجستان به شکل دایره طراحی شده است. پیش از هر چیزی در مورد رستوران باغ گیلاس باید این نکته را متذکر شویم که این مجموعه در حقیقت تنها مختص به یک رستوران سنتی نیست و می توان در آن با تالار پذیرایی مدرن و امروزی نیز روبرو شد و تازه در کنار سفارش انواع و اقسام غذاهای ایرانی، از کلی غذاهای فرنگی و فست فودی نیز استفاده نمود. همچنین میتوانید فقط از منوی کافه این رستوران نیز سفارش دهید که انواع اسنک خوشمزه، دمنوش و کیک تازه را شامل میشود. همچنین در تهیه غذاها تازه ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه به کار گرفته می شود. اگر قصد دارید تا کیفیت مراسم را به حداکثر میزان خود برسانید، میتوانید بخش تراس را بهصورت کامل برای مهمانانتان رزرو کنید. اگرچنانچه میز و صندلی بافت حصیری دارد، از وسایل تزئینی چوبی میتوانید بهره گیرید و اگر میز و صندلی رستوران از جنس آلومینیوم و یا فلز است، از اشیاء دکوری با همان جنس مانند قفسهای دکوری در طرحهای متفاوت و شکیل و یا چتر دکوری میتوانید، بهره حاصل کنید.

اگر قصد دارید تا مراسم خود را در فضایی بینظیر برگزار کنید تا این شب رؤیایی تا ابد در خاطر مهمانان شما ثبت و ضبط شود، ما به شما رستوران رست را پیشنهاد میکنیم. در طراحی فضای داخلی رستوران باغ بهشت، از المانهای طبیعی همانند آبنما، پلههای سنگی و آلاچیقهای چوبی استفاده شده است که فضای آن را به فضایی رؤیایی تبدیل میکنند. رستوران شاهکار سقفی بسیار بلند دارد و در و دیوار آن با المانهای پر زرق و برق معماری سنتی ایرانی، تزئین شده است. ستونهای بلند گچبری شده، آثار نقاشی زیبا و همچنین لوسترهای سنتی و پر زرق و برق حس شاهانهای را به مشتریان منتقل میکند. معمولاً موسیقی آرام سنتی در محیط پخش میشود و عموماً حتی کمتر کسی با صدای بلند در این رستوران صحبت میکند.