عدم پاسخگویی صفحه نمایش لمسی LG Stylo 6: برای تعمیر آن، این کار را انجام دهید.


زمانی که صفحه نمایش لمسی گوشی هوشمند شما به درستی کار نمی کند ممکن است کمی آزاردهنده باشد. موضوع این مقاله نحوه رفع عدم پاسخگویی ال جی استایلو 6 است صفحه لمسی مسئله.

آیا تا به حال سوال کرده اید که چه چیزی باعث ایجاد چنین مشکلی می شود؟ به احتمال زیاد، بله. بیشتر اوقات، به دلیل آسیب فیزیکی به صفحه نمایش LG Stylo 6 شما رخ می دهد.

اما این تنها علت نیست. به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار اخیر نیز ممکن است مقصر این مشکلات تلفن شما باشد.

چگونه می توانم مشکل عدم پاسخگویی صفحه لمسی LG Stylo 6 را برطرف کنم؟

در اینجا راه حل های مختلفی برای این مشکل وجود دارد:

گوشی هوشمند خود را ریست کنید.

به طور معمول می توان با استفاده از این تکنیک، صفحه لمسی بدون پاسخ ال جی استایلو 6 را برطرف کرد. در حال راه اندازی مجدد گوشی تمام فرآیندهای پس زمینه را متوقف می کند و تمام حافظه آن را آزاد می کند.

در نتیجه این رویکرد، برنامه ها روان تر عمل می کنند. بنابراین، گوشی خود را مجدداً راه اندازی کنید. اکنون باید مشکل شما حل شود.

هنوز حلش نکردی؟ نگران نباشید. می توانید چند تکنیک اضافی را امتحان کنید که در زیر لیست کرده ایم:

در حالت ایمن شروع کنید.

LG Stylo 6 شما می‌تواند از زمانی که در ابتدا روشن شده بود در حالت ایمن به تنظیمات کارخانه راه‌اندازی مجدد شود. همه برنامه های شخص ثالث در تلفن Android شما در حالت ایمن به طور موقت غیرفعال می شوند.

به سادگی تنظیم مجدد گوشی هوشمند، گوشی شما را به حالت اولیه باز می گرداند. آیا می خواهید LG Stylo 6 خود را در حالت ایمن راه اندازی کنید؟ کاری که باید انجام دهید به شرح زیر است:

دکمه پاور را فشار داده و نگه دارید تا منوی ظاهر شود. پس از چند ثانیه، یک اعلان «راه‌اندازی مجدد به حالت امن» دریافت خواهید کرد. روی «OK» کلیک کنید. ادامه.

شما در حال حاضر در حالت امن هستید. عملکرد صفحه لمسی خود را در حالت ایمن بررسی کنید.

اگر به درستی کار می کند، با چند برنامه شخص ثالث خاصی که اخیراً روی تلفن خود دانلود و نصب کرده اید، مشکل دارید. به شما توصیه می کنیم آن برنامه ها را حذف کرده و دوباره از فروشگاه Google Play نصب کنید.

صفحه نمایش را بررسی کنید.

می‌توانید از برخی برنامه‌ها برای حل مشکل عدم پاسخگویی صفحه لمسی LG Stylo 6 استفاده کنید. برای تست نمایشگر LG Stylo 6 خود، از برخی در فروشگاه Google Play استفاده کنید. تستر نمایشگر یک نمونه است.

چگونه مشکل عدم پاسخگویی صفحه لمسی ال جی استایلو 6 را از طریق بازنشانی کارخانه ای حل کنیم

شاید قبلاً از این تکنیک برای حل برخی مشکلات دیگر مربوط به تلفن استفاده کرده باشید. با استفاده از این تکنیک، LG Stylo 6 شما تمام داده های آن حذف می شود و به نظر می رسد و عملکرد آن مانند یک گوشی کاملاً جدید است (PS: عملکرد یکسانی را پیش بینی نکنید).

بازنشانی کارخانه ای تلفن شما، تمام داده های ذخیره شده توسط برنامه های شخص ثالث را پاک می کند و در برخی موارد، تنظیمات دستگاه را به حالت اولیه باز می گرداند.

قبل از استفاده از این تکنیک، به یاد داشته باشید که دستگاه شما به طور کامل از هر گونه داده پاک می شود. بنابراین مطمئن شوید که از فایل‌های مهم نسخه پشتیبان تهیه کنید.

برای بازگرداندن LG Stylo 6 به تنظیمات کارخانه:

پس از باز کردن تنظیمات > سیستم > پیشرفته > گزینه های بازنشانی > پاک کردن همه داده ها (بازنشانی کارخانه) روی “تنظیم مجدد تلفن” کلیک کنید.

علاوه بر این، پس از این فرآیند می توانید رمز عبور خود را از شما خواسته شود، و بس. صفحه لمسی گوشی شما باید پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه فعال باشد.

نتیجه

با کمک این دستورالعمل دقیق، امیدواریم بتوانید از LG Stylo 6 خود به طور موثرتری استفاده کنید و صفحه لمسی را که پاسخ نمی دهد تعمیر کنید.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/22/lg-stylo-6s-unresponsive-touch-screen-to-repair-it-do-this/

توسط Lei Jun

Lei Jun