فروش بزرگ جمعه سیاه AIRROBO با 55٪ تخفیف

برند لوازم خانگی هوشمند متمرکز بر فناوری‌های مجهز به هوش مصنوعی، با حمایت شرکت روبات‌های هوش مصنوعی و انسان‌نما در جهان، UBTECH Robotics، امروز معاملات گسترده‌ای در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری بر روی طیف ممتاز جاروبرقی‌های ربات و همچنین روبات‌های مقرون به صرفه‌تر خود از جمله دارد. P20 تازه راه اندازی شده و T10+ خود تخلیه شونده. برای رویداد جمعه سیاه و دوشنبه سایبری امسال، ایربو همچنین زود شروع می‌کند و آن را تا 4 دسامبر تمدید می‌کند تا به مصرف‌کنندگان این امکان را بدهد که از یک سفر خرید طولانی‌تر با این معاملات بزرگ لذت ببرند، زیرا صبر برای این رویداد اکنون در نظر گرفته شده است. شما می توانید دو جاروبرقی را با کمترین قیمت در این تخفیف فروش جمعه سیاه Airrobo دریافت کنید.

AIRROBO P20

ایربو یک برند دستگاه خانه هوشمند با تمرکز بر فناوری های مجهز به هوش مصنوعی است. با حمایت پیشرو جهان در زمینه هوش مصنوعی و ربات های انسان نما، UBTECH Robotics، ایربو هدف آن آوردن جدیدترین فناوری به خانه های بیشتر و بیشتری در سراسر جهان و تبدیل خانه های هوشمند به یک هنجار جدید در زندگی است. شما می توانید کمترین قیمت ها را در این مورد دریافت کنید جمعه سیاه Airrobo فروش.

همچنین بخوانید: بررسی AIRROBO P20: کاملاً ارزشمند با قیمت مقرون به صرفه


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/24/airrobo-black-friday-big-sale-with-upto-55-off/

برای هر کسی که به دنبال جاروبرقی رباتی با مهارت های ناوبری بهتر و تخلیه خودکار است، جاروبرقی ربات AIRROBO T10+ مکان مناسبی برای شروع است. اگر به دنبال جاروبرقی رباتی با ناوبری عالی هستید و می خواهید دست خود را آزاد نگه دارید، AIRROBO T10+ یک محصول فوق العاده است. ربات جاروبرقی T10+ به لطف فناوری ناوبری USLAM Air 5.0TM تا 250 دقیقه کار می کند.

پس از شارژ AIRROBO P20، آماده استفاده است. عملکردهای مشابه با کنترل از راه دور از طریق برنامه AIRROBO در دسترس هستند. اما این برنامه حتی چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. از جمله وضعیت دقیق شارژ و همچنین عمر باقیمانده فیلتر و برس ها را نشان می دهد. آن را با کنترل از راه دور شروع کنید. می‌توانید آن را در یک جهت خاص ارسال کنید یا برنامه خاصی را انتخاب کنید: بین تمیز کردن مارپیچ، تمیز کردن نقطه‌ای که بر روی یک منطقه تمرکز می‌کند، یا تمیز کردن کاملا خودکار را انتخاب کنید. همچنین سطح مکش و زبان کنترل از راه دور را تنظیم می کند. اکنون می توانید آن را خریداری کنید آمازون فقط 99.99 دلار با 50% تخفیف که تا 27-11 ادامه خواهد داشت.

AIRROBO T10+

AIRROBO T10+ حتی می تواند مناطق بزرگی تا 160 متر مربع را با یک بار شارژ باتری تمیز کند. کیسه جاروبرقی یکبار مصرف 3.3 لیتری قبل از تخلیه یا تعویض تا 45 روز کثیفی را ذخیره می کند، بنابراین لازم نیست نگران تمیز کردن مکرر آن باشید. می توانید خرید کنید آمازون فقط با 314.99 دلار پس از اعمال کد کوپن تخفیف: t10promo. اعضای پرایم آمازون تا 4 دسامبر از این قیمت برخوردار خواهند بود.

حکم

AIRROBO P20 هم برای کف های سخت و هم برای فرش ها بدون افت عملکرد مناسب است. P20 همچنین کف تاریک را مدیریت می کند که برای بسیاری از مدل های ربات خلاء مشکل ساز است. همچنین در مکان‌های صعب العبور مانند زیر مبل یا اطراف پایه‌های میز قرار می‌گیرد. سنسورهای تعبیه شده برای مثال از سقوط P20 از پله ها جلوگیری می کنند. ربات خلاء این را به موقع تشخیص می دهد و جهت را تغییر می دهد. حتی در بالکن با وجود نور خورشید در امان است.