فروش تبلیغاتی OCLEAN: محصولات را با بهترین قیمت بررسی کنید


نحوه لبخند زدن شما چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما می گوید. در حقیقت، این زبان به زبان شادی، عشق و دوستی صحبت می کند – تنها زبان واقعاً جهانی که همه آن را می فهمند.

Oclean ساخته شده است تا ابزار مورد نیاز مردم را برای استفاده حداکثری از لبخندهایشان و بهره مندی از فرصت های بی شماری که در انتظار باز شدن توسط چهره ای مطمئن و دوستانه هستند، ایجاد کند. در این بررسی، چهار محصول تازه راه اندازی شده از oclean را مورد بحث قرار می دهیم.

Oclean X Pro Elite

Oclean X Pro Elite

بر خلاف جایگزین Oral-B، مسواک Oclean X Pro Elite به زیبایی ساخته شده و به طرز قابل توجهی بی صدا است. می توانید از هشت ناحیه براشینگ دستگاه و فناوری ژیروسکوپ 6 محوره دستگاه استفاده کنید. این سیستم قادر به ایجاد یک بوش 45 bB بی‌صدا است. با استفاده از فناوری کاهش نویز برنده جایزه، حس مسواک زدن نرم را به شما می دهد. مسواک دارای یک دکمه برای روشن و خاموش کردن صفحه نمایش لمسی است. علاوه بر این، برس دارای پایه شارژ بی سیم است که پیشرفت قابل توجهی نسبت به روش مسواک برقی معمولی است. همچنین می‌توانید بدون برنامه از براش استفاده کنید و تنها با لمس صفحه می‌توانید از بین چهار حالت یکی را انتخاب کنید.

  • تمیز
  • حساس
  • ماساژ
  • سفید

براش Oclean X Elite اکنون تنها با قیمت 99.99 دلار در دسترس است

نخ آب Oclean W1

نخ آب Oclean W1

نخ دندان هوشمند Oclean از ترکیبی از حالت نخ دندان، حالت ملایم، حالت ماساژ لثه و شش حالت دیگر برای برآورده کردن نیازهای مختلف پشتیبانی می کند. حالت انفجاری یکی از سودمندترین گزینه ها است. یکی دیگر از جزئیات مفید این است که شارژ را می توان با استفاده از یک کابل مغناطیسی یا USB انجام داد. باتری در سه ساعت به طور کامل شارژ می شود و مدت زمان نگهداری آن 30 روز است (در صورتی که حداکثر 2 دقیقه در روز از آن استفاده کنید). همچنین استفاده از فناوری آیرودینامیک این دستگاه با تمیز کردن کامل دندان ها به شما کمک می کند تا نفس تازه ای را در تمام طول روز به شما ارائه دهد. در مقایسه با فلوسر آب که طراحی ساختاری منحصر به فردی دارد، گوشی هوشمند فشرده تر و سبک تر است. در تلفن هوشمند، گزینه های موثری برای نخ دندان کشیدن وجود دارد.

OCLEAN Water flosser W1 اکنون تنها با قیمت 79.99 دلار در دسترس است

سر برس Oclean P3 را دوباره پر می کند

Oclean Head Refills P3

اگر مسواک برقی دارید، Oclean Brush Head Refills P3 8-Pack ضروری است. مسواک های الکترونیکی Oclean که این پک سر برس با آن سازگار است. از آنجا که آنها مورد تایید FDA هستند و از مواد خوراکی بسیار ایمن ساخته شده اند، این سر برس ها نیز کاملا ایمن هستند. آخرین اما نه کم اهمیت ترین، بسیاری از کاربران این برس موافق هستند که مسواک زدن آن به دلیل سر برس کروی متمایز آن سرگرم کننده است. می‌توانید با استفاده از رابط الماسی لوزی پرزهای الماس دوپونت تینکس به‌طور مؤثر و راحت تمیز کنید. موی الماس پدکس آلمانی دارای یک سطح سیاه و یک هسته داخلی سبک است که به عنوان یادآوری برای جایگزینی سر قلم مو در هنگام تغییر رنگ دوره ای عمل می کند.

OCLEAN Brush Head P3 اکنون فقط با 19.99 دلار در دسترس است

مسواک Oclean F1

مسواک سونیک OCLEAN F1

مسواک برقی Oclean F1 از پلاستیک محکم ABS ساخته شده است که دوام بیشتری را در سطح IPX7، یک موتور سیکلت قوی یا یک باتری 800 میلی آمپر ساعتی که 30 روز دوام می آورد، ارائه می دهد. 2 ساعت آینده صرف شارژ می شود. وزن مسواک فقط کمی بیشتر از 100 گرم است که بسیار کوچک است. یک مبدل 5 ولتی که برای شارژ باتری در نظر گرفته شده است نیز در بسته بندی موجود است. اندازه کوچک مسواک با عملکرد ساده آن با یک دکمه تکمیل می شود. این برس به ویژه موثر است و به لطف قدرت موتور مورد استفاده، که با 36 لرزش در دقیقه خاموش می شد، تمیز کردن صوتی قابل اعتماد نواحی دندانی و بین دندانی را تضمین می کند. علاوه بر این، موتور فشرده است و کمتر از 45 دسی بل صدای تولید می کند.

مسواک Oclean F1 اکنون تنها با قیمت 29.99 دلار در دسترس است

پهپاد شیائومی FIMI X8 SE V2 اکنون تنها با قیمت 399 دلار در دسترس است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/21/oclean-promotional-sale/

توسط Lei Jun

Lei Jun