فروش سریع Haylou RS4 Plus با 48.4 دلار آمریکا با زمان محدود


بنر

این هایلو RS4 پلاس ساعت هوشمند با الف 1.78 اینچ AMOLED با اندازه بزرگ و نرخ تجدید 60 هرتز به دلیل قیمت 48.42 دلار آمریکا. این به دلیل است فروش تعطیلات AliExpress با 90٪ تخفیف. با این حال، فروش در 9 دسامبر PT به پایان می رسد. اما RS4 Plus قرارداد ساعت هوشمند تا 9 دسامبر ادامه خواهد داشت 105 حالت ورزشی، بدنه فلزی، بیش از 100 صفحه ساعت آنلاین، ضربان قلب، SpO2، دمای بدن، خواب و درجه ضد آب IP68. علاوه بر این، یک بند مغناطیسی مانند اپل واچ برای راحتی بیشتر ارائه می شود. این فروشگاه همچنین کدهای تبلیغاتی را با توجه به کشور ارائه می دهد و برای صرفه جویی بیشتر می توانید کوپن های فروشگاه را از صفحه اصلی جمع آوری کنید.

توصیه می شود: بهترین ساعت های هوشمند 2022 با پول می توان خرید

Haylou RS4 Plus، قیمت HAYLOU RS4 Plus، بررسی HAYLOU RS4 Plus، مشخصات HAYLOU RS4 Plus، HAYLOU، ساعت هوشمند، ساعت هوشمند

بیش از 11150 دستگاه در سراسر جهان برای این ساعت هوشمند فروخته شده است زیرا این فروشگاه تخفیف های تبلیغاتی عالی ارائه می دهد. قیمت اولیه Haylou RS4 Plus در 28 مارس 35.99 دلار آمریکا بود. در اصل این ردیاب فعال پوشیدنی و سلامتی هوشمند 60 دلار ارزش داشت. بار دیگر فروشگاه رسمی هایلو کدهای تبلیغاتی با توجه به کشور اسپانیا، فرانسه، آلمان، برزیل و کره جنوبی و کد تبلیغاتی برای سایر کشورها ارائه می دهد. اینها را در تصویر زیر می بینید.

Haylou RS4 Plus، قیمت HAYLOU RS4 Plus، بررسی HAYLOU RS4 Plus، مشخصات HAYLOU RS4 Plus، HAYLOU، ساعت هوشمند، ساعت هوشمند

چگونه Haylou RS4 Plus بخریم؟

با کلیک بر روی “جمع آوری” در بالای صفحه اصلی فروشگاه یا “دریافت کوپن” در زیر قیمت درج شده در صفحه محصول، می توانید کوپن های فروشگاه را جمع آوری کنید. قیمت HAYLOU RS4 Plus تنها 48.42 دلار آمریکا تا 9 دسامبر، PT ادامه خواهد داشت. اما فروش کریسمس آتی نیز ممکن است قیمت مشابه یا بهتری را ارائه دهد. از سوی دیگر، ممکن است به دلیل هزاران سفارش برای ساعت هوشمند، موجودی آن دوام نیاورد. با این حال، RS4 Plus فاقد GPS داخلی است. از GPS گوشی هوشمند استفاده می کند.

برگه مشخصات


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/08/haylou-rs4-plus-selling-fast/

توسط Lei Jun

Lei Jun