فهرستی جامع از 5 مزیت برتر Nutanix

استفاده از کلاینت ها برای دسترسی به خدمات مبتنی بر یک VM مدیریت مرکزی یا حتی یک منبع پایگاه داده شخص ثالث یک مدل رایج است. اما چنین زیرساخت‌هایی در برابر سناریوهای یک نقطه شکست آسیب‌پذیر هستند، که ممکن است باعث توقف فرآیندهای حیاتی تجاری شود. خود ترمیم خودکار یکی از مزایای اصلی نوتانیکس است.

مشکل اضافه بار شبکه با کنترل پهنای باند پیشرفته برطرف می شود. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید قوانین کلی و فردی را ایجاد کنید و به شما کنترل دقیقی بر نحوه استفاده از شبکه‌ها بدون کاهش سرعت جریان تولیدتان می‌دهد.

قوام استثنایی

این واقعیت که AHV، هایپروایزر، برای دریافت داده های تحلیلی از محیط خود به مجوز جداگانه نیاز ندارد، مزیت کلیدی دیگری است. Prism دارای تجزیه و تحلیل به عنوان یک جزء اصلی است که نیازهای محاسباتی، ذخیره سازی و مجازی سازی را برآورده می کند. این به شما این امکان را می دهد که در نتیجه کل زیرساخت را از دید پرنده داشته باشید. داشبورد سفارشی‌شده محصول به شما امکان می‌دهد با سرعت و دقت بیشتری تصمیم‌گیری کنید و در عین حال تجربه کاربر را نیز طراحی کنید.

مزایای Nutanix در ارتباط با NAKIVO Backup & Replication

پنجمین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان، شیائومی، نگرانی های طولانی مدت عملکرد ذخیره سازی را با تغییر زیرساخت های قدیمی فناوری اطلاعات سه لایه خود به زیرساخت های بسیار مقیاس پذیر و قابل اعتماد برطرف کرده است. پلتفرم ابری شرکت Nutanix با معماری ذخیره سازی توزیع شده با Nutanix Prism، ​​رابط مدیریت واحد برای همه منابع محاسباتی و ذخیره‌سازی، شیائومی عملکرد برنامه‌های کاربردی مهم تجاری را به طور قابل توجهی بهبود بخشید و در عین حال از طریق صرفه‌جویی به بازگشت سرمایه (ROI) بالا دست یافت.

5 مزیت برتر Nutanix

چندین گزینه در NAKIVO Backup & Replication می توانند فرآیندهای پشتیبان گیری را بهینه کرده و فواصل بین پشتیبان گیری از داده ها را کوتاه کنند. یکی از اینها، انتقال داده بدون LAN، به شما امکان می دهد سرعت پشتیبان گیری را در حین بارگیری شبکه خود افزایش دهید. دسترسی مستقیم SAN و HotAdd دو استراتژی هستند که برای انجام این کار استفاده می شوند. عملکرد دیگری به نام شتاب شبکه از تکنیک های کاهش ترافیک و یکپارچه سازی برای سرعت بخشیدن به انتقال داده ها استفاده می کند. با روشن کردن این عملکرد، می توانید سرعت انتقال داده را دو برابر افزایش دهید و در عین حال بار شبکه را تا 50 درصد کاهش دهید.

استفاده کارآمد از پهنای باند

هایپروایزر بومی این پلتفرم، Nutanix AHV، در برابر این نقاط ضعف مقاوم است. AHV به طور خاص برای زیرساخت های مبتنی بر Nutanix طراحی شده است و این امنیت کلی را بهبود می بخشد. دامنه ویژگی های امنیتی نسبتاً جامع است، از جمله رمزگذاری داده در حالت استراحت، مدیریت کلید و احراز هویت چند عاملی.

مقاوم در برابر خرابی

بیایید به سرعت بررسی کنیم که راه حل های Nutanix چه کاری می توانند برای یک تجارت انجام دهند و این شرکت واقعاً چه خدماتی ارائه می دهد.

Nutanix یک شرکت نرم افزاری متخصص در رایانش ابری، از جمله ابرهای عمومی، خصوصی و توزیع شده است. به گفته Nutanix، یکی از بزرگترین مزیت های محصول آن این است که نرم افزار برای کاربران عادی “نامرئی” است. مدیریت فناوری اطلاعات به قدری ساده است که نرم‌افزار در پس‌زمینه کار می‌کند بدون اینکه مانع از انجام وظایف کاربر شود. مجموعه فناوری‌های Nutanix اساساً خودش اجرا می‌شود.

Nutanix چیست؟

اگر زیرساخت شما حاوی برنامه‌ها یا پایگاه‌های داده‌ای است که نیاز به یکپارچگی تراکنش دارند، اطمینان حاصل کنید که پشتیبان‌گیری‌ها در حالت سازگار با برنامه اجرا می‌شوند. با استفاده از ابزار اصلی Nutanix Guest Tools (NGT)، NAKIVO Backup & Replication تضمین می‌کند که داده‌ها به درستی از حافظه پاک شده و سپس برای مدت یک عکس فوری ثابت نگه داشته می‌شوند. کل روش اغلب بیش از چند ثانیه طول نمی کشد. پشتیبان‌گیری‌های سازگار با برنامه به شما امکان می‌دهند تا داده‌ها را با بیشترین سرعت ممکن در طول بازیابی بازیابی کنید، که ممکن است برای پایداری کسب‌وکار ضروری باشد.

بسیار کارآمد

می توانید از NAKIVO Backup & Replication برای اطمینان از حفاظت از داده ها در زیرساخت مبتنی بر Nutanix AHV خود استفاده کنید. این راه حل یک راه ساده برای ایجاد پشتیبان گیری از ماشین های مجازی با آگاهی از برنامه و بدون استفاده از یک عامل در هر VM یا میزبانی که نیاز به محافظت دارد، ارائه می دهد.

صرف نظر از اندازه زیرساخت، می توانید به سادگی هر برنامه، ماشین مجازی و سایر منابع را از یک کنسول کنترل و مدیریت کنید. به گفته Nutanix، مدیریت به سادگی چک کردن ایمیل شما است. این پلت فرم مدیریتی کنترل محیط ساده را امکان پذیر می کند و برای نظارت و اتوماسیون با یک کلیک ساخته شده است. علاوه بر این، Nutanix Prism نمای کاملی از زیرساخت شما و آمارهای مرتبط ارائه می دهد و آن را به ابزاری فوق العاده برای تجزیه و تحلیل تبدیل می کند.

مقیاس پذیری


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/28/a-comprehensive-list-of-top-5-nutanix-advantages/

NAKIVO Backup & Replication راه ایده آلی برای مدیریت، نگهداری و حفاظت از زیرساخت شما در صورت ترکیب با مزایای Nutanix است. در اینجا چند مورد از ویژگی های مهم راه حل آورده شده است:

حالت سازگار با برنامه

مهم است که قبل از اینکه واقعاً به آنها نیاز داشته باشید تأیید کنید که نسخه های پشتیبان شما جاری و در دسترس هستند. با NAKIVO Backup & Replication، می‌توانید در صورت وقوع یک حمله مخرب، حذف ناخواسته، خرابی فایل یا خرابی دیسک، از شر نقاط شکست خلاص شوید. می‌توانید با استفاده از قابلیت Backup Copy، نسخه‌های پشتیبان را از یک مخزن به مخزن دیگر کپی کنید، بدون اینکه تأثیری بر سیستم تولید خود داشته باشید.

نتیجه

کسب‌وکارها اولویت بالایی برای کاهش هزینه‌های نگهداری و پشتیبانی زیرساخت دارند. برای کسب‌وکارها به همان اندازه مهم است که بتوانند به سرعت به نیازها و چالش‌های در حال تغییر واکنش نشان دهند. امروزه، شما طیف گسترده ای از پلتفرم ها را برای برآورده کردن نیازها و بودجه های هر سازمانی در اختیار دارید. Nutanix به عنوان یک فروشنده مجازی سازی که می تواند زیرساخت شما را به سطح بالاتری برساند برجسته است.

ماهیت دائمی در حال تغییر تهدیدات سایبری امنیت داده ها را به یک مشکل چالش برانگیز تبدیل کرده است. تا زمانی که هایپروایزرهای معمولی با سخت افزارهای تولیدکنندگان مختلف تعامل دارند، نمی توان آن ها را کاملاً مطابق با استانداردهای امنیتی در نظر گرفت.

این مقاله بر مزایای اصلی Nutanix تمرکز دارد و توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید عملکرد بهینه زیرساخت مجازی را همیشه با یک راه‌حل پشتیبان‌گیری شخص ثالث مانند NAKIVO Backup & Replication تضمین کنید.

در اینجا برخی از مزایای اصلی Nutanix وجود دارد که نیازهای عملاً هر نوع کسب و کاری را برآورده می کند:

ساده برای نگهداری

طبق گفته Nutanix، سیستم آن با این فرض ایجاد شده است که سخت افزار ممکن است از کار بیفتد. از آنجایی که هر ماژول حاوی یک مؤلفه به نام Nutanix Prism است، سیستم به طور کلی حتی زمانی که یک گره از کار بیفتد به کار خود ادامه می دهد. با قابلیت خود درمانی، مشکل اصلی به طور خودکار بدون دخالت مدیر یا کاربر حل می شود.

داده محور

می‌توانید با راه‌حل‌های Nutanix هزینه‌ها را بدون به خطر انداختن خروجی یا کیفیت کاهش دهید. راندمان بالا، سازگاری در سطح سازمانی، و سادگی زیبایی شناختی تنها تعدادی از مزایای اصلی مشتریان Nutanix هستند. در حالی که NAKIVO Backup & Replication a راه حل پشتیبان Nutanix برای حفاظت از داده های Nutanix AHV. با ویژگی های اساسی آن که در اختیار شماست، می توانید مدیریت حفاظت از داده ها را به طور قابل ملاحظه ای ساده کنید و در عین حال وظایف حفاظت از داده ها را خودکار کنید و از منابع شبکه خود بهترین استفاده را ببرید.

با Nutanix، می‌توانید زیرساخت‌های خود را به طور تصاعدی رشد دهید، بدون اینکه هیچ یک از معاوضه‌های معمولی را که با اکثر راه‌حل‌های قدیمی اجتناب‌ناپذیر است، توسعه دهید. هنگام تلاش برای گسترش بیش از 200 دسکتاپ برای زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI)، استقرارها معمولاً با شکست مواجه می شوند. مزیت Nutanix این است که یک روش منحصر به فرد برای رسیدگی به این مشکل ارائه می دهد. ایستگاه کاری باید تا حد امکان به محل ذخیره سازی نزدیک باشد. در صورت نیاز می توان یک گره جدید به خوشه شما اضافه کرد که به شما امکان می دهد 50 تا 100 دسکتاپ دیگر را به VDI خود اضافه کنید.

فوق العاده امن