قیمت جارو شارژی PRETTYCARE W200 140.38 دلار


جارو برقی دستی PRETTYCARE W200 یک ابزار تمیز کننده قابل حمل و راحت است که برای تمیز کردن سریع خانه یا محل کار ایده آل است. این جاروبرقی سبک و جمع و جور مجهز به یک موتور قدرتمند است که مکش قوی را برای حذف موثر کثیفی، گرد و غبار و زباله از سطوح ارائه می دهد.

PRETTYCARE W200 – قیمت را در AliExpress بررسی کنید

PRETTYCARE

ویژگی های کلیدی PRETTYCARE W200

جارو برقی دستی PRETTYCARE یک ابزار تمیز کننده قدرتمند و راحت است که برای ایجاد مکش قوی برای تمیز کردن کارآمد طراحی شده است. مکش قدرتمند آن قادر است به طور موثر آلودگی، گرد و غبار و زباله را از سطوح مختلف حذف کند. چه در حال تمیز کردن خرده‌های پیشخوان آشپزخانه باشید، چه موهای حیوانات خانگی را از روی مبلمان خود بردارید یا داخل ماشین خود را با جاروبرقی جاروبرقی بکشید، W200 به وظیفه خود عمل می‌کند.

جاروبرقی PRETTYCARE

جاروبرقی W200 علاوه بر مکش قوی، دارای انواع اتصالات و لوازم جانبی است که به شما امکان می دهد تجربه تمیز کردن خود را شخصی سازی کنید. اینها شامل یک ابزار شکاف برای رسیدن به فضاهای تنگ و یک برس گردگیری برای تمیز کردن آرام سطوح ظریف است.

قدرت مکش جاروبرقی

یکی از ویژگی های بارز جاروبرقی PRETTYCARE طراحی بی سیم آن است که امکان مانور آسان را فراهم می کند و در حین حرکت از اتاقی به اتاق دیگر نیازی به جدا کردن و وصل کردن مداوم جاروبرقی را از بین می برد. انرژی آن توسط یک باتری لیتیوم یونی ۲۵۰۰ میلی آمپر ساعتی تامین می شود که تا ۳۰ دقیقه زمان تمیز کردن مداوم را فراهم می کند و برای تمیز کردن سریع یا تمیز کردن نقطه ای عالی است. جاروبرقی همچنین دارای یک پایه شارژ مناسب است که به شما امکان می دهد به راحتی دستگاه را در صورت عدم استفاده شارژ کنید.

از نظر عملکرد تمیز کردن، PRETTYCARE W200 نتایج چشمگیری ارائه می دهد. دارای یک سیستم فیلتر چند سطحی است که آلرژن ها و ذرات ریز گرد و غبار را جذب می کند و اطمینان می دهد که هوایی که تنفس می کنید تمیزتر و تازه تر است. جاروبرقی همچنین مجهز به یک ابزار شکاف و برس گردگیری است که به شما امکان می دهد به راحتی به گوشه های تنگ و مناطقی که دسترسی به آن ها سخت است برسید و تمیز کردن تمام قسمت های خانه یا محل کار را آسان می کند.

جاروبرقی ارزان

یکی از مهمترین مزایای جاروبرقی، تطبیق پذیری آن است. می توان از آن برای تمیز کردن سطوح مختلف از جمله فرش، کف چوبی سخت، کاشی و اثاثه یا لوازم داخلی استفاده کرد. جاروبرقی همچنین دارای یک سطل زباله جداشدنی است که به راحتی تخلیه و تمیز می شود و آن را به یک محلول تمیز کننده راحت و کم هزینه تبدیل می کند.

PRETTYCARE

جارو برقی دستی PRETTYCARE W200 یک ابزار تمیز کننده 6 در 1 است که برای تمیز و مرتب نگه داشتن خانه یا محل کار شما عالی است. PRETTYCARE W200 با قابلیت مکش قدرتمند و تمیز کردن همه کاره خود، برای تمیز کردن سطوح مختلف از جمله کف چوبی سخت، فرش، کاشی و اثاثه یا لوازم داخلی ایده آل است.

جارو برقی

در پایان، جاروبرقی دستی بی سیم PRETTYCARE W200 یک ابزار تمیز کننده قابل اعتماد و موثر است که برای مقابله با انواع آشفتگی های اطراف خانه یا ماشین عالی است. مکش قدرتمند و تطبیق پذیری آن، آن را به یک انتخاب عالی برای افرادی تبدیل می کند که به راحتی و کارایی در روال تمیز کردن خود اهمیت می دهند.

جاروبرقی مکنده قدرتمند

کجا بخریم و قیمت

جاروبرقی با قیمت بسیار ارزان در AliExpress موجود است. آن را بررسی کنید اینجا یا در زیر کلیک کنید

PRETTYCARE W200 – قیمت را در AliExpress بررسی کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/20/prettycare-w200-vacuum-cleaner/

توسط Lei Jun

Lei Jun