قیمت ساعت هوشمند Mibro Lite 2 68 دلار در 23 دسامبر به پایان می رسد

پیشنهاد کریسمس EKX X20 E MTB Bike Jaw-Dropper 1552 دلار آمریکا

سه سبک منو، پویا، سنتی و نوع آبشاری وجود دارد. می‌توانید با چرخاندن دکمه و بارگیری صدها صفحه ساعت موجود در یک برنامه تلفن هوشمند، آزادانه صفحه‌های ساعت را تغییر دهید. همچنین، ساعت هوشمند Mibro Lite 2 اولین ساعت هوشمند شیائومی با دو بند ساعت همراه با بسته بندی، سیلیکون و یک بند چرمی است. به گفته این برند، پوشیدنی ردیاب سلامت می تواند تا 12 روز در استفاده معمولی و تا 60 روز در حالت صرفه جویی انرژی دوام بیاورد. این بهترین ساعت هوشمند با تماس بلوتوث این برند، با بدنه فلزی درجه یک و ویژگی های ردیابی سلامت است. سنسور ضربان قلب نوری، سنسور SpO2 و شتاب سنج وجود دارد. با این حال، GPS داخلی وجود ندارد. از GPS گوشی برای ردیابی مسیر استفاده می کند.

جدیدترین ساعت هوشمند شیائومی Mibro با تماس بلوتوث و بدنه ضدآب 2ATM (20 متر) عرضه می شود. یک پوشش فلزی درجه یک با شیشه منحنی منحنی میکرو وجود دارد. ساعت هوشمند Mibro Lite 2 دومین پوشیدنی ردیابی فعالیت است که با چیپست دو هسته ای 240 مگاهرتز و پردازنده گرافیکی 2.5 بعدی اجرا می شود. ساعت هوشمند Mibro GS. به همین دلیل است که این بهترین ساعت هوشمند ردیابی سلامت دارای بالاترین تراکم پیکسلی 391PPI و گرافیک روان است. صفحه نمایش 1.3 اینچی HD AMOLED، همیشه روشن، 60 حالت ورزشی، سلامت زنان، ضربان قلب، اکسیژن خون، استرس و نظارت بر خواب وجود دارد.

آخرین ساعت هوشمند مکالمه بلوتوثی این برند دارای قیمت 129.9 دلار آمریکا است. در زمان عرضه با قیمت ویژه اولیه در دسترس بود. با این حال، قیمت ساعت هوشمند Mibro Lite 2 بار دیگر 46 درصد تخفیف دارد. بنابراین، بهترین قیمت ساعت هوشمند Lite 2 تا 23 دسامبر فقط 70.19 دلار است. همچنین می توانید از کوپن فروشگاهی 2 دلاری بیش از 60 دلار آمریکا استفاده کنید، که تا 31 دسامبر معتبر است. بنابراین، قیمت نهایی 68.19 دلار آمریکا است. همچنین، AliExpress فروش هدایای سال نو تا 50٪ تخفیف ارائه می دهد در تمام برندهای برتر تکنولوژی کوپن های فروشگاه را جمع آوری کنید که از فروشگاه های مختلف موجود است و جمع آوری آنها آسان است.

تخفیف های پرطرفدار هدایای سال نو: IIIF150 B1 Pro قیمت 182.5 دلار در 23 دسامبر به پایان می رسد

ساعت هوشمند Mibro Lite 2، Mibro Lite 2، قیمت Mibro Lite 2، ساعت هوشمند Mibro، ساعت هوشمند شیائومی، شیائومی Mibro، بهترین ساعت هوشمند

قیمت و ویژگی های ساعت هوشمند Mibro Lite 2

قیمت اصلی: 129.98 دلار آمریکا پیشنهاد فروش سال نو: 68.19 دلار آمریکا تا 23 دسامبر، PT

قیمت Galaxy Buds Pro با 50 درصد تخفیف برای کریسمس است

شیائومی که به تازگی راه اندازی شده است Mibro Lite 2 ساعت هوشمند با تماس بلوتوث، چیپست اصلی دو هسته‌ای و HD AMOLED با وضوح بالا 391PPI تنها با قیمت 68.19 دلار آمریکا تا 23 دسامبر در دسترس است. این به دلیل AliExpress است. رویداد فروش هدایای سال نو با 50٪ تخفیف در تمام برندهای برتر تکنولوژی با این حال، فروش در 23 دسامبر، PT پایان خواهد یافت. بنابراین، می توانید محصولاتی را که می خواهید بخرید در اسرع وقت به سبد خرید اضافه کنید. همچنین کوپن های فروشگاهی موجود است که جمع آوری و استفاده از آنها آسان است. قیمت اولیه 129.9 دلار آمریکا، قیمت Mibro Lite 2 70.19 دلار آمریکا است. اما می توانید از کوپن فروشگاهی 2 دلاری بیش از 60 دلاری استفاده کنید و 68.19 دلار آمریکا خرید کنید. روی “دریافت کوپن” در زیر قیمت ذکر شده در صفحه محصول کلیک کنید یا از صفحه اصلی هر فروشگاهی جمع آوری کنید.

قیمت آی‌پد نسل دهم به 399 دلار کاهش یافت

ساعت هوشمند Mibro Lite 2، Mibro Lite 2، قیمت Mibro Lite 2، ساعت هوشمند Mibro، ساعت هوشمند شیائومی، شیائومی Mibro، بهترین ساعت هوشمند


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/20/mibro-lite-2-smartwatch-price/