قیمت ویژه جمعه سیاه Amazfit T Rex 2 175 دلار آمریکا در 29 نوامبر به پایان می رسد

ساعت هوشمند شیائومی T Rex 2 اولین ردیاب فعالیت است که برای آزمایش مقاومت در برابر سرما از فضای بیرونی بازدید می کند. و با رنگ های کامل زنده ماند. Amazfit T Rex 2 دارای ردیابی دقیق سلامت و تجزیه و تحلیل تمرین است. یک AMOLED 1.39 اینچی Always-On با روشنایی 1000 نیت و صفحه های ساعت مختلف وجود دارد. علاوه بر این، عمر باتری آن 24 روز است. ساعت هوشمند مقاوم 810G درجه نظامی می تواند تا -30 درجه سانتیگراد را تحمل کند. این دستگاه مجهز به GPS 5 ماهواره ای دو بانده برای ناوبری دقیق برای ماجراجویی در فضای باز است. بیش از 150 حالت ورزشی داخلی وجود دارد.

به‌روزرسانی‌های پرطرفدار: HiBy R3Pro Saber Hi-Res و پخش‌کننده موسیقی DSD256 ویژه جمعه سیاه

Amazfit T Rex 2، Amazfit T Rex Pro 2، Xioami T Rex 2، ساعت هوشمند، ساعت Amazfit، ساعت هوشمند amazfit، aliexpress Black Friday

Amazfit T Rex 2 ویژه جمعه سیاه

را آمازفیت تی رکس 2 یکی از پرفروش ترین ساعت های هوشمند مقاوم است. این به خاطر ویژگی‌های پیشرفته GPS، چقرمگی درجه نظامی و ویژگی‌های پیشرفته ردیاب فعالیت است. درخلال این فروش جمعه سیاه AliExpress، شیائومی فروشگاه آمازفیت تا 64 درصد تخفیف ارائه می دهد روی تمام ساعت های هوشمند با این حال، فروش در 29 نوامبر قبل از شروع Cyber ​​Monday به پایان می رسد. در آمازون، ساعت T Rex 2 Amazfit 189 دلار آمریکا قیمت دارد. اما در AliExpress، شما می توانید آن را تنها با 175 دلار آمریکا خریداری کنید. کوپن فروشگاه 10 دلاری بیش از 100 دلار آمریکا با تخفیف 12 دلاری AliExpress Super Friday اعمال می شود.

برای بهترین پس انداز جمعه سیاه از فروشگاه رسمی Amazfit در AliExpress دیدن کنید

پیشرفته ترین ساعت هوشمند تازه عرضه شده Aamzfit Falcon نیز با همان کوپن 10 دلاری و 12 دلاری موجود است. AliExpress Super Friday تخفیف. با قیمت 477 دلار آمریکا موجود است. با این حال، ساعت هوشمند مقاوم Aamzfit T Rex 2 کمترین قیمت 175 دلاری را دارد. این پیشنهاد تا 29 نوامبر PST است. شما همچنین می توانید از کدهای تبلیغاتی بر اساس کشور استفاده کنید برای صرفه جویی بیشتر کشورهای شامل عربستان سعودی، ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، فرانسه، کره و برزیل هستند. قبل از خرید تمام کوپن های فروشگاه موجود را جمع آوری کنید.

تبلت Alldocube iPlay50 با قیمت ویژه جمعه سیاه 89 دلار عرضه شد


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/27/amazfit-t-rex-2-us175-black-friday/

جاروبرقی خود تخلیه iRobot Roomba j7 Plus با 200 دلار پس انداز