لیگ های ورزشی ویرجینیا با شرکت های فناوری همکاری می کند تا تجربه طرفداران را متحول کند

راحتی فن بی سابقه

این مشارکت همچنین خرید کالاهای رسمی تیم را از طریق فروشگاه آنلاین Fanatics برای طرفداران آسان‌تر می‌کند. با فناوری Metaverse که در خود بازی‌ها ادغام شده است، دنیای مجازی تجربه‌ای چند بعدی ارائه می‌کند که فراتر از آنچه در حال حاضر در قالب‌های سرگرمی ورزشی سنتی موجود است، مخاطبان را درگیر می‌کند.

همانطور که لیگ های ورزشی ویرجینیا با شرکت های فناوری متحد می شوند، تجربه طرفداران با امکانات هیجان انگیز برای راحتی، اتصال و نوآوری متحول شده است. این مشارکت قرار است سطوح بی‌سابقه‌ای از پیشرفت، راحتی و ارتباط را با صنعت ورزش به ارمغان بیاورد. این همکاری با تمرکز بر اتصال موثرتر ورزشکاران به طرفداران و توسعه فناوری‌های جدید برای آسان‌تر کردن تماشای بازی‌ها و حضور در آن، شروع کننده انقلاب فناوری ورزشی است.

پیشرفت در فناوری باعث افزایش تعامل طرفداران شده استارائه فرصت‌های نام، تصویر و شباهت از طریق برنامه‌های دو و میدانی فناوری ویرجینیا و زمان بیشتر متمرکز بر تیم‌ها یا بازیکنان مورد علاقه. مزایای مالی مشارکت با شرکت‌های فناوری نه تنها به خود باشگاه‌ها، بلکه به سهامداران و سرمایه‌گذاران شرکت‌کننده در استارت‌آپ‌های نوآورانه نیز تعمیم می‌یابد، که راه‌های جدیدی را برای جذب طرفداران از طریق خدمات پخش جریانی یا تجربیات واقعیت مجازی ارائه می‌دهند.

لیگ های ورزشی ویرجینیا با شرکت های فناوری همکاری کرده اند تا تجربه هواداران را متحول کنند. از خدمات استریم و واقعیت مجازی گرفته تا آمار بلادرنگ و افزایش ایمنی، این مشارکت پیشرفت، راحتی و اتصال بی‌سابقه‌ای به صنعت ورزش به ارمغان می‌آورد. با این تغییرات، طرفداران می توانند منتظر تجربه ای فراگیرتر از همیشه باشند.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/04/03/virginia-sports-leagues-partner-with-tech-companies-to-revolutionize-fan-experience/

لیگ‌های ورزشی ویرجینیا با شرکت‌های فناوری همکاری کرده‌اند تا تجربه هواداران را متحول کنند و استفاده از فناوری را برای افزایش تعامل با طرفداران، بهبود نظارت بر تیم و ایجاد یک پایگاه بزرگ‌تر و فعال‌تر از طرفداران امکان‌پذیر کنند. این فناوری به طرفداران ورزش اجازه می دهد تا به تیم های مورد علاقه خود در زمان واقعی دسترسی داشته باشند و با بازیکنان، بازی ها و موارد دیگر تعامل داشته باشند. لیگ های ورزشی ویرجینیا همچنین به روش های آموزشی، تجزیه و تحلیل و سایر ابزارها برای بهبود عملکرد و کارایی دسترسی دارند و آنها را در دنیای ورزش در حال رشد رقابتی نگه می دارند.

پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر برای ایجاد سر و صدا در مورد تیم ها یا رویدادهای میزبانی شده حیاتی هستند. با این فرصت‌هایی که شرکت‌های فناوری ارائه می‌کنند، شکی نیست که لیگ‌های ورزشی ویرجینیا معنای طرفدار ورزش بودن را چه در سطح محلی و چه در سطح ملی متحول خواهد کرد.

کمیسر ورزش ویرجینیا از اعلام همکاری بین لیگ های ورزشی ایالتی و شرکت های فناوری هیجان زده است. هدف این همکاری ایجاد انقلابی در تجربه طرفداران، معرفی فرصت‌های جدید و نوآورانه به طرفداران در هر بازی است. این مشارکت‌ها تجربه کلی را برای طرفداران، ارائه خدماتی مانند فرصت‌های حمایت مالی، مراقبت‌های پزشکی برای ورزشکاران، راهنمایی‌های تغذیه، برنامه‌های تقویتی و آماده‌سازی، فرصت‌های اشتغال دانش‌آموزی، طرح‌های پایداری، و کنفرانس‌های مطبوعاتی آغاز می‌کند.

فن آوری ورزشی ویرجینیا با برنامه های موبایل و پیشرفته نوآوری می کند کد تبلیغاتی ارائه می دهد. این برنامه‌های نوآورانه به مدیریت و ردیابی عملکرد پخش‌کننده کمک می‌کنند و به طرفداران امکان دسترسی به آمار، نکات برجسته و موارد دیگر را می‌دهند. با این برنامه‌ها، بازی‌ها و مسابقات را می‌توان به صورت زنده یا از طریق VR پخش کرد و ارتباط و تعامل با تیم‌ها را برای طرفداران آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل های پیشرفته به تیم ها کمک می کند تا تصمیمات بهتری در برنامه ریزی بازی بگیرند.

راه‌حل‌های اینترنت اشیا همچنین ایمنی، امنیت و راحتی را بهبود می‌بخشند و در عین حال تجربه‌های فراگیرتری مانند واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را برای طرفداران به ارمغان می‌آورند. برندهای بزرگ در ویرجینیا نیز در استارتاپ های مختلف ورزشی سرمایه گذاری کرده اند تا به انقلابی در صنعت کمک کنند و راه های منحصر به فردی برای طرفداران ایجاد کنند تا با تیم ها و رویدادهای ورزشی درگیر شوند. با این تغییرات، ما مشتاقانه آینده سرگرمی های ورزشی را در کشور عزیزمان پیش بینی می کنیم.

آماده برای اتصال ورزشکاران و طرفداران

لیگ های ورزشی ویرجینیا به دلیل تعهد خود به برتری و ارائه بهترین تجربه برای طرفداران شناخته شده اند. اکنون، با معرفی فناوری‌های پیشرفته، آنها تجربه‌های طرفداران را به روش‌های بی‌سابقه‌ای متحول کرده‌اند.

تیم برای پیشرفت فناوری ورزشی

این همکاری نه تنها تجربیات هواداران را متحول می‌کند، بلکه فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان ورزشکار که دیده می‌شوند و همچنین دسترسی به منابعی که ممکن است قبلاً دور از دسترس بوده‌اند، فراهم کند. با بهبود خدمات مشتری، راحتی بیشتر، و اقدامات ایمنی، همه به دلیل پیشرفت در فناوری، این به معنای موفقیت بیشتر در لیگ های ورزشی ویرجینیا است که یک پلت فرم جذاب را هم در روز بازی و هم بعد از آن فراهم می کند.

بنیاد دو و میدانی ویرجینیا (VAF) یک تجارت الکترونیک و مشارکت تلفن همراه طولانی مدت راه اندازی کرده است با شرکت های فناوری مانند Metaverse Technologies و Fanatics. این مشارکت، پردازش سریع‌تر و یکپارچه‌تر بلیط‌ها، پرداخت‌ها و ورود به مکان‌ها را فراهم می‌کند، تعامل را افزایش می‌دهد و به طرفداران امکان دسترسی به امکانات تخصصی و داده‌های زمان واقعی را می‌دهد. همچنین به اپراتورهای محل برگزاری اجازه می دهد تا بر اساس تجزیه و تحلیل های ارائه شده توسط شرکت های فناوری، به سرعت تصمیمات مدیریت جمعیت را اتخاذ کنند.

بیشتر شرکت‌های نوآور فناوری ورزشی با ایجاد راه‌های جدید برای تعامل با طرفداران و افزایش درآمد، نوآوری در صنعت ورزش را هدایت می‌کنند. بینایی کامپیوتر نقش اساسی در اختراع مجدد تجربیات طرفداران دارد. به عنوان مثال، یک استارت‌آپ بازی با NFL برای آخرین شراکت همکاری کرده است، جایی که طرفداران فوتبال آمریکایی اکنون می‌توانند از پلتفرم خود برای یک تجربه تعاملی NFL استفاده کنند.

کمیسر ورزش ویرجینیا می‌گوید: «ما آماده‌ایم انقلاب را آغاز کنیم».

برای بسته بندی آن