ماشین لباسشویی و خشک کن لباس زیر شیائومی MIJIA عرضه شد

ماشین لباسشویی MIJIA شیائومی برای لباس های زیر دارای ویژگی های مختلفی مانند شستشو در دمای بالا، تمیز کردن سالم و لکه برداری حرفه ای است. حتی می‌تواند لباس‌ها را تنها در 15 دقیقه بخارپز کند، به آرامی خشک کند و برای چرخه‌های شبانه و اتصال هوشمند برنامه‌ریزی شود. روش‌های استریل‌سازی این دستگاه ملایم و غیر تحریک‌کننده هستند و به طور موثر لکه‌های سخت از جمله خون را کنترل می‌کنند.

منبع: news.mydrivers


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/04/25/xiaomi-mijia-underwear-washing-and-drying-machine-released/

این دستگاه جدید امکان برنامه های شستشوی قابل تنظیم را با گزینه هایی برای تنظیم سطح آب، دما و سایر پارامترها فراهم می کند. به‌علاوه، به لطف فن‌آوری‌های داخلی جذب ضربه و کاهش نویز، دستگاه بی‌صدا و پایدار عمل می‌کند.

این دستگاه می تواند لباس های زیر را در دمای بالای 95 درجه سانتی گراد شستشو و ضدعفونی کند و باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. همچنین دارای چرخه شستشو و خشک کردن سریع 45 دقیقه و چرخه شستشوی سریع 15 دقیقه است. در حالی که ظرفیت دستگاه مشخص نشده است، تصاویر طراحی فشرده ای را نشان می دهد که برای مقدار محدودی لباسشویی مناسب است.

ماشین لباسشویی و خشک کن لباس زیر MIJIA

شیائومی لباسشویی و خشک کن لباس زیر MIJIA را معرفی کرد. این یک ابزار جمع و جور است که می توان آن را روی “واشر” اصلی قرار داد. نام کامل جدید است شستشو و خشک کردن لباس زیر شیائومی Mijia. این در حال حاضر در یک کمپین مالی است که از 26 آوریل آغاز می شود، اما بعداً انتظار می رود در بازار آسیا فروخته شود.

قیمت سرمایه گذاری جمعی دستگاه شستشو و خشک کردن لباس زیر شیائومی MIJIA 1599 یوان (حدود 232 دلار) است. قیمت اصلی دستگاه 1999 یوان (حدود 290 دلار) است.

امکانات