مانیتور کودک PARIS RHÔNE در اینجا راه اندازی و در دسترس است

مانیتور کودک PARIS RHÔNE

نمایش دادن:

انقلاب صنعتی و فناوری در اوج خود است و هر روز شاهد عرضه محصول جدیدی در بازار هستیم که زندگی ما را آسان می کند. مراقبت از بچه ها نیز یکی از اولویت های اصلی زندگی ما است. اگر بگوییم که فناوری اکنون مراقبت از کودکتان را آسان‌تر می‌کند و به شما زمان بیشتری برای کار در خانه و سایر موارد می‌دهد، چه؟ جای تعجب نیست؟ بله، مانیتور کودک پاریس RHÔNE جدید 5.5 اینچی، کار را برای شما و خانواده‌تان آسان می‌کند. بیایید برای بررسی ویژگی های بیشتر محصول به مقاله شیرجه بزنیم.

این دستگاه همچنین می تواند زمان بندی را برای شما تعیین کند. مثلاً می‌توانید زمان تغذیه را اضافه کنید یا برنامه‌ای برای کل روز تنظیم کنید و هر بار به شما یادآوری می‌کند.

برای نماهای شبانه، ما همچنین حالت دید در شب خودکار را دریافت می کنیم که به طور خودکار با تصاویر مادون قرمز با مقیاس خاکستری HD روشن می شود. سیستم صوتی از طریق دوربین نیز صدای کم را تشخیص می دهد، مانند گریه کودک یا هر صدای دیگری در اتاق، تا به والدین هشدار دهد.

ویژگی مکالمه دو طرفه مانیتور کودک پاریس RHÔNE به کاربران اجازه می دهد با کودک خود صحبت کنند و همچنین در صورت گریه کودک یا تشخیص هر گونه صدایی از دو طرف به آنها هشدار می دهد.

باتری طولانی:

مانیتور کودک PARIS RHÔNE

صحبت دو طرفه:

باتری داخلی 5000 میلی آمپر ساعتی دستگاه به کاربران این امکان را می دهد تا با یک بار شارژ ساعت ها فرزند دلبند خود را زیر نظر داشته باشند. این دستگاه با استفاده مداوم می تواند تا 30 ساعت دوام بیاورد. بهترین ویژگی دستگاه کنترل پانل 340 درجه و شیب 100 درجه است که می تواند به شما امکان دسترسی به محیط اطراف را بدهد.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/08/paris-rhone-baby-monitor-5-5-inch-split-screen-baby-video-monitor/

مانیتور کودک پاریس RHÔNE جدید دارای یک صفحه نمایش بزرگ 5.5 اینچی است که به شما کمک می کند حین کار مراقب کودک خود باشید. ما یک ویژگی تقسیم صفحه را دریافت می کنیم که به کاربران امکان می دهد از آن برای دو کودک یا دو اتاق مختلف استفاده کنند. مانیتور می تواند چهار دوربین را به طور همزمان پشتیبانی کند و نیازهای مختلف را برآورده کند. اما کاربران برای دریافت این تجربه باید دوربین های بیشتری بخرند.