مسواک برقی Soocas V1 با قیمت 19.92 دلار عرضه می شود [Coupon Deal]

می توانید باتری قدرتمند V1 را با استفاده از کابل USB-C جهانی در 3-4 ساعت شارژ کنید. پس از این مدت می توانید تا 2 ماه از برس استفاده کنید. باتری های ضعیفی را که پس از چند روز تخلیه می شوند فراموش کنید – SOOCAS V1 با عملکرد طولانی مدت و قابل اعتماد شما را خوشحال می کند. با کمک دیود مخصوص تعبیه شده در محفظه می توانید وضعیت باتری را بررسی کنید.

بهره وری

کد کوپن: رده 10

برس در لمس دلپذیر است، کاملا در دست قرار می گیرد و از دست نمی لغزد. یک دکمه مناسب به شما امکان می دهد حالت های تمیز کردن را به سرعت تغییر دهید. رنگ آبی سرمه ای کلاسیک باعث می شود Soocas V1 زیبا به نظر برسد و کاملاً با دکوراسیون حمام مطابقت دارد. دارای IPx7 ضد آب است، به این معنی که می توان آن را زیر آب جاری شست، فقط به یاد داشته باشید که کانکتور کابل USB را با یک دوشاخه لاستیکی ببندید.

نمایش دادن

محفظه برس در لمس دلپذیر است و به گونه ای طراحی شده است که از افتادن دستگاه از دست جلوگیری کند. دکمه یکپارچه به شما امکان می دهد به راحتی حالت ها را تغییر دهید – انتخاب هر یک دیود متفاوتی را روشن می کند.

کارکرد

کلاسیک V1 یک مسواک سونیک مدرن است که با یک بار شارژ 60 روز کارکرد قابل توجه دارد. تمیز کردن حفره دهان، یعنی دندان ها، روشی برای رعایت بهداشت دهان از پلاک، پوسیدگی و بقایای مواد غذایی است.

کد کوپن: رده 10

موتور V1 مدرن فرکانس ارتعاش تا 42000 در دقیقه را فراهم می کند. به همین دلیل، Soocas به طور موثری از تمیزی دندان های شما مراقبت می کند و از ایجاد تارتار مضر جلوگیری می کند.

باتری

در SOOCAS خرید کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/27/soocas-v1-sonic-electric-toothbrush-offered-at-19-92-coupon-deal/

در SOOCAS خرید کنید

طرح

موتور مدرن Soocas V1 فرکانس ارتعاش تا 42000 حرکت در دقیقه را به دست می آورد. این تضمین می کند که Soocas V1 به طور موثر دندان ها را تمیز می کند و از ایجاد جرم مضر جلوگیری می کند. در عین حال برای مینای دندان بی خطر است. با استفاده از مسواک می توانید به راحتی از وضعیت دندان های خود مراقبت کنید.

کجا برای خرید

محفظه برس در لمس دلپذیر است و به گونه ای طراحی شده است که از افتادن دستگاه از دست شما جلوگیری کند. دکمه یکپارچه به شما امکان می دهد به راحتی حالت ها را تغییر دهید – انتخاب هر یک دیود متفاوتی را روشن می کند. Soocas V1 همچنین دارای یک LED کوچک است که وقتی باتری کم است به رنگ قرمز روشن می شود و هنگام شارژ دستگاه سبز می شود.

حالت ها

مسواک برقی Soocas V1 Sonic اکنون در دسترس است فروشگاه رسمی Soocas فقط با 19.92 دلار کد کوپن پس از 50% تخفیف: کلاس 10، و ارسال رایگان به آمریکا اعتبار کوپن تا تاریخ 2022/10/15 می باشد. روی دکمه کلیک کنید و همین الان سفارش دهید:

توسط Lei Jun

Lei Jun