مشخصات, قیمت و خرید انواع موتور دمپر مشعل نیک ابزار فروشگاه اینترنتی ابزار دقیق

با کیفیت پایین هوا که به طور منظم در خانه شما در گردش است، ممکن است دچار سردرد، سرگیجه، خستگی و علائم دیگری شوید که باعث بیماری در کوتاه مدت و بلند مدت می ‌شود. تنفس سالم و هوای پاک باعث بهبود کیفیت سلامتی و به طور کلی راحتی شما می‌ شود. سرمایه ‌گذاری در یک دمپر موتوری با کیفیت بالا یک سرمایه ‌گذاری ارزشمند تلقی می ‌شود.

موتور های دمپر هانیول را میتوان عضوی از خانواده بزرگ شیر ها در صنایع دانست. اجازه دهید سیستم شما برای چند روز کار کند و سپس سطح راحتی هر اتاق را بررسی کنید. پس از رسیدن به موقعیت مورد نظر، کلید را نگه دارید تا مانع از حرکت فنر موتور دمپر برگشتی محرک شود.

دریچه فن کویل

بازه گشتاوری محرک های دمپر معمولا بین ۲ تا ۴۰ نیوتن بر مترمربع بوده که این محدوده برای دریچه هایی از ابعاد ۰٫۵ تا ۶ مترمربع تعیین می شود. که سایت سنا کنترل با توجه به داشتن سالها تجربه و پیشینه فنی در حوزه های لوازم کنترلی و ابزاردقیق به فروش و خدمات پشتیبانی این برند ها پرداخته است. این تنظیم جریان هوا عموما برای تنظیم جریان هوای داخل داکت ها، کانال ها، دودکش ها و تنظیم آن ها مورد استفاده قرار میگیرد. تعویض موتور دمپر و نصب آن بسیار آسان است و فقط نیاز به حذف پیچ تنظیم کننده موتور است که آن را به دمپر نگه می ‌دارد. پیشنهاد میکنیم مقاله ” دمپر هواکش چیست” و “انواع فایر دمپر” ، “دمپر دود” و ” دمپر دستی ” را مطالعه نمایید . اما چرا درک عملکرد دمپر موتوری بسیار مهم است؟ یک دمپر با عملکرد ضعیف می ‌تواند در طولانی مدت سلامتی شما را تهدید کند.

  • به این ترتیب، دیگر مجبور نخواهید بود که کل این آزمایش را در سال آینده انجام دهید.
  • از آنجایی که وظیفه شیر ها، قطع و یا وصل جریانی میباشد، میتوان تا حدودی به وظایف موتور دمپر پی برد.
  • هم چنین موتور های دمپر در انواع تک‌پره و چندپره نیز موجود می ‌باشند که وظیفه ی آن ‌ها بازکردن و بستن یک دریچه به صورت کامل یا تدریجی است.
  • با نصب موتور به ‌جای دسته، دمپر از حالت دستی به اتومات تبدیل می ‌شود.
  • مدل سوم نیز در ایران بیشتر به نام سرو موتور شناخته شده و قابلیت نصب روی شیر را نیز دارا می باشد.

طول کابل اکثر دمپر اکچویتورهای زیمنس ۹۰ سانتیمتر بوده که این محصول نیز به صورت است. بیشتر کارایی این دمپر ها در تنظیم دمپر هواساز ها بوده و ارسال آن به کنترلر می باشد. تا کنترلر هواساز بتواند با توجه به نیاز درصد دمپر را تغییر دهد.

محصولات زیمنس

مشخصات, قیمت و خرید انواع موتور دمپر مشعل نیک ابزار فروشگاه اینترنتی ابزار دقیق

موتور دمپر در واقع موتوری است که روی دمپر قرار گرفته و همان وظیفه دمپر را انجام می دهد با این تفاوت که عملکرد آن را به شکل اتوماتیک می باشد و یا امکان تنظیم دمپر به میزان دلخواه، کنترل رضایت بخشی را برای مصرف کننده مهیا می سازد. با ما همراه شوید تا در ادامه این مقاله به معرفی و بررسی عملکردانواع موتور دمپر مشعلبپردازیم. موتورهای سه وضعیتی با مکانیزم On/off، از رایج ترین نوع موتور دمپر می باشد که به منظور باز و بسته کردن دمپرهای هوا جهت قطع و وصل یک مسیر هوا از آن استفاده می شوند. موتور های سه وضعیتی با مکانیزم On/off، دارای قابلیت دریافت فرمان از ترموستات، تابلو کنترل، PLC ، سنسور فشار و یا یک کلید قطع و وصل معمولی می باشند. در دو مدل فنر برگشت دار و بدون فنر برگشت، که همچنین هر دو مدل دارای دو نوع قطع و وصل و تدریجی است، جریان آب و هوا را کنترل می کند.

مدل ها و برند های دمپرموتوری,موتور دمپر