مشکلات جزئی با به روز رسانی سیستم 13.0.2: شیائومی

صدای تماس و اعلان من با صدایی که اضافه کردم تغییر کرد. حتی از برنامه‌هایی که صدای اعلان را سفارشی کردم. مسئله این است که اگر تلفن همراهم را دوباره راه اندازی کنم (خاموش و سپس روشن کنم)، به زنگ های پیش فرض برمی گردد و کمی خسته کننده است.

تلفن همراه: Redmi Note 10s نسخه MIUI: 13.0.2.0 (SKLMXAT) نسخه اندروید: 12 از شما متشکرم که برای خواندن این مطلب وقت گذاشتید.


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10cz6kh/minor_issues_with_the_1302_system_update/

تازه 2 روز پیش آپدیت جدید سیستم را دریافت کردم و اولین چیزی که متوجه شدم این بود که صفحه قفل و تصویر زمینه خانه من به حالت پیش فرض بازنشانی شده است، آن را عجیب و غریب دیدم اما ناراحت کننده نبود.

یکی دیگر از صدای کیبورد، وحشتناک است lol. قبل از اینکه یک کلیک نرم بود، حالا به نظر می رسد که کسی به یک ماهیتابه ضربه می زند. هیچ گزینه ای برای تغییر صدای صفحه کلید وجود ندارد مگر اینکه صفحه کلید دیگری را به غیر از صفحه کلید دانلود کنم. من مجبور شدم از آن گزینه انصراف دهم زیرا صفحه کلید Google را ترجیح می دهم، در عوض صدا را حذف کردم.

سوال من این است که آیا این اتفاق برای شخص دیگری هم می افتد؟ من می دانم که بعداً به روز رسانی های بیشتری وجود خواهد داشت، فقط باید منتظر بمانم تا آنها به من برسند. آیا با به روز رسانی های آینده بهتر می شود؟