مشکلات داغ شدن بیش از حد Xiaomi 11T Pro

من 4 ماه است که این گوشی را دارم و واقعاً آن را دوست دارم، اما متأسفانه متوجه شدم گرمایش شدیدتر از حد انتظارم است، به خصوص در تابستان.

وقتی هیچ کاری انجام نمی دهم، تلفن از جیب من شروع به گرم شدن می کند. وقتی شروع به استفاده از آن در زیر نور خورشید می کنم، البته گرما تا حدی بالا می رود که در لمس آن به طرز ناخوشایندی گرم می شود و روشنایی حتی با وجود لغزنده در بالاترین سطح به طور ناگهانی کاهش می یابد و دیدن صفحه نمایش را به طرز باورنکردنی سخت می کند (من قبلاً در پست قبلی در مورد این موضوع صحبت کردم و اکنون به این نتیجه رسیدم که علت آن گرم شدن بیش از حد است). و برای تکمیل همه چیز، اجازه می‌دهیم این واقعیت را نیز اضافه کنیم که نرخ تازه‌سازی به 60 هرتز کاهش می‌یابد، بدون اینکه راهی برای افزایش دوباره آن وجود داشته باشد و به دلیل دریچه گاز CPU، چند بار تاخیر در اینجا و آنجا وجود دارد.

زمانی که من از آن در خارج از خانه استفاده می کنم، روی دیتای تلفن همراه (که فکر می کنم ربطی به این همه گرمای بیش از حد دارد) و روشنایی بالاتر، عمدتاً در فصل تابستان، مشکلات شروع می شود.

به طور کلی، هنگام استفاده از تلفن در داخل خانه، با وای فای و دمای اتاق راحت، به نظر می رسد این گوشی اصلاً گرم نمی شود.

افرادی در این ساب بوده اند که در مورد خرید این گوشی با چیپست SD 888 به من هشدار داده اند، اما من فکر می کردم که این موضوع چندان مشکلی نخواهد بود، زیرا همه تلفن های دارای چیپست قدرتمند تمایل به گرم شدن دارند.

آیا سایر دارندگان 11T Pro با این مشکل مواجه هستند؟ آیا راهی برای کنترل گرما وجود دارد؟

ارسال شده توسط /u/matti07tech
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/157lej7/xiaomi_11t_pro_overheating_issues/

بازی هم مشکلی ایجاد نمی کند. بازی‌ها به خوبی اجرا می‌شوند و به نظر نمی‌رسد که مشکلی برای گاز دادن وجود داشته باشد. همانطور که می‌توانید انتظار داشته باشید، گوشی بسیار داغ می‌شود، اما به روشی معقول و بسیار شبیه به سایر گوشی‌های با چیپ‌ست‌های رده بالا، و به نظر نمی‌رسد که باتری را خیلی خالی کند. من حتی تست استرس شدید 3d mark Wild life را انجام دادم و گوشی به رتبه پایداری 85٪ دست یافت که بسیار خوب است. گوشی پس از استفاده طولانی مدت شروع به گرم شدن می کند، اما هنوز هم مشکل بزرگی نیست.

وقتی همه این اتفاقات رخ می دهد، فقط باید گوشی را در حالت آماده به کار قرار دهم و منتظر بمانم تا خنک شود و نرم افزار به حالت عادی خود برگردد.