مشکلات عمده جدید Xiaomi note 10 pro – معیوب بودن کارت SD به مشکلات سیستم تبدیل شده است

اگرچه نمی‌خواستم، چون به سادگی نمی‌توانستم به یاد بیاورم که همه چیز روی آن است، کارت SD را روی تلفنم فرمت کردم و فکر کردم خوب دیگر نمی‌توانم کاری در مورد آن انجام دهم، فراموشش کردم. در آن زمان گوشی من نیز به MIUI 13.0.15 پایدار به روز شد.

هر گونه فکری در مورد آنچه که در حال وقوع است زیرا من کاملاً گیج هستم.

ارسال شده توسط /u/_a_late_abortion_
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10jrs2m/xiaomi_note_10_pro_new_major_issues_faulty_sd/

برنامه‌ها، btw، اگر اولین بار است که پس از انفجار بزرگ فرآیند قالب‌بندی باز می‌شوند، همچنان خراب می‌شوند و سپس پس از تلاش مجدد برای ما Ethel، خوب کار می‌کنند. برخی از برنامه‌ها مشکلاتی مانند عدم امکان جابه‌جایی به برنامه تلفن تلفن‌ها برای تماس با کارفرمایان از طریق برنامه داشته‌اند و من اکنون شروع به شک دارم که این مشکل برنامه‌ها نیست، بلکه گوشی‌ها هستند. هر چند راهی برای اثبات این موضوع ندارم.

گوشی را روشن کنید بلافاصله از من می خواهد که کارت SD را خارج کنم. مشکوک اما زیاد بهش فکر نکردم چیز بعدی که می دانم. هیچ چیز قابل استفاده نیست هیچ چی. سیستم به درستی واکنش نشان نمی دهد. نمی‌توان اعلان‌ها و کنترل پنل را به‌درستی پایین کشید. برنامه ها در حال خراب شدن هستند. به نظر خوب نیست پس از ده دقیقه ترس از این موضوع، زیرا من نمی توانم یک تلفن جدید بخرم، اکنون تا حدودی خوب کار می کند.

فکر می کردم دوباره زنده می شود اما حالا رفتم عکس بگیرم. مشکلات ذخیره‌سازی فوراً به من می‌گویند که چگونه چیزها باید روی کارت SD ذخیره شوند و در حالی که فکر می‌کردم در آنجا ذخیره می‌شوند، به سادگی وجود دارد. ناپدید شدن. و من امروز بعدازظهر با برنامه اصلی دوربین گوشی عکس گرفتم و خوب کار کرد، اما اکنون نمی توانم آن عکس را حذف کنم. و تلاش های جدید در پایین نشان می دهد که یک عکس گرفته شده است و سپس ناپدید می شود.

بلافاصله، فورا. مشکل با کارت SD قبلا هرگز این را نداشتم بنابراین من آن را بررسی می کنم. نمی توانم تشخیص دهم به من می گوید فرمتش کنم. به اطراف نگاه می کنم و سعی می کنم درستش کنم اما نه. پس از بررسی از طریق دستگاه های دیگر، سطل زباله شد. به بیان ساده. “شکسته” بود. همه چیز خراب شده بود و آسیب دیده بود و روی چیزی بار نمی شد. حتی نمی تواند تشخیص دهد که یک کارت SD وجود دارد و زمانی که آن را انجام دهد نمی تواند کاری در مورد آن انجام دهد.

تا چند روز پیش همه چیز خوب کار می کرد. گوشی در طول شب به دلیل باتری کم خاموش می شود. آن را روی شارژر گذاشت و دوباره به خواب رفت. صبح می آید و مشکلاتی پیش می آید. من حدود یک سال است که این تلفن را دارم، می گویم کمی بیشتر و همه اینها مانند یک تن آجر پایین می آید.