مشکلات GPU (و وب کم) لپ تاپ گیمینگ شیائومی (مدل 2019)

مشکل این است که هیچکدام کار نکردند، اما گاهی اوقات، اگر کامپیوتر را خاموش و دوباره راه اندازی کنم، کارت خوانده می شود، البته برای مدت بسیار کمی (بیشتر مواردی که توانستند روشن بمانند حدود 30-35 دقیقه بود)، که به من زمان می دهد. برای به روز رسانی درایورها اما نه چیزهای دیگر. پس از آن، کامپیوتر به دلیل خرابی "خطای ویدیویی" (همانطور که در صفحه آبی نشان داده می شود).

من فکر می کنم ممکن است چیزی مربوط به باتری باشد که ممکن است در حال از بین رفتن باشد، زیرا وقتی کامپیوتر از منبع تغذیه جدا می شود بسیار کم دوام می آورد (10-20 دقیقه) اما وقتی آن را به تعمیرگاه بهتری آوردم آن را گفتند. ممکن است یک مشکل سیستم عامل باشد که ممکن است نیاز به نصب مجدد داشته باشد. در حال حاضر، کامپیوتر دیگر وب کم یکپارچه را نیز نمی خواند. کسی میتونه کمکم کنه این مشکل رو حل کنم؟

ارسال شده توسط /u/RinkuSonic41
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/1314gvo/problems_with_gpu_and_webcam_of_xiaomi_gaming/

من می خواهم اینجا بپرسم زیرا همه جا را جستجو کردم، اما چیزی پیدا نکردم که به من کمک کند.
من یک لپ تاپ شیائومی دارم که در سال 2020 آورده ام (مدل با RTX 2060، Intel i7 و رم 16 گیگ) که به سرعت در مورد فن ها با مشکل مواجه شد (من مجبور شدم آن را به تعمیرگاه بیاورم اما آنها به معنای واقعی کلمه نمی دانستند باید چه کار کنند. این کار را انجام دادند، آنها کامپیوتر من را به مدت 6 ماه گرفتند، چندین بار قطعه اشتباه را سفارش دادند، در نهایت آنها فقط سعی کردند فن را با دست به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند، اما این داستان دیگری است). در روز 29 اکتبر 2022 (همانطور که توسط برگه رویدادها در مدیر دستگاه مستند شده است) GPU (انویدیا) شروع به ایجاد مشکل کرد و اساساً خود را به عنوان خوانده شده "متصل نیست". من همه چیز را امتحان کردم تا دوباره بیاید (درایورها را حذف نصب و مجدداً نصب کنید، ویندوز را به روز کنید، یکپارچگی فایل های سیستم را بررسی کنید و غیره).