مشکل ابزارهای Fastboot Xiaomi ADB: شیائومی

شبکه: در Google Fi، چند چیز مانند MMS به سادگی کار نمی‌کردند. برنامه حتی گفت که نمی تواند سیم کارت من را فعال کند — به من پیام “فقط دسترسی به حساب” داد. بنابراین به فروشگاه T-Mobile رفتم و تعویض کردم، تمام 20 دقیقه طول کشید. T-Mobile به خوبی کار می کند، با این تفاوت که من هنوز 5g را در باند 41 که از T-Mobile پشتیبانی می کند، که این گوشی قرار است از آن پشتیبانی کند، انتخاب نکرده ام. در هر صورت، مسئله مهمی نیست – LTE به اندازه کافی سریع است. من حتی می توانم از برنامه Visual Voicemail استفاده کنم. VoLTE خارج از جعبه کار می کند. تماس Wifi با کد شماره گیر قابل باز شدن است، اما من آن را توصیه نمی کنم، مشکلاتی دارد.

 • اگر سوالی دارید من را در جریان بگذارید!


 • منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/w478ik/xiaomi_adb_fastboot_tools_issue/

  Google: اکثر برنامه‌های Google به‌طور کامل کار می‌کنند، یک چیز وجود دارد که کار نمی‌کند و دو مورد که برای کار کردن نیاز به اصلاح دارند:

  • ممکن است چند چیز کوچک دیگر را از دست بدهم. اما غیر از موارد بالا، من خیلی خوشحالم! حتی اگر Ultra نیست، دوربین دارای فیلترهای جدید لایکا است و می تواند با گوشی قبلی و بزرگتر من (S21 Ultra) رقابت کند. من یک پرچم‌دار اندرویدی کوچک‌تر می‌خواستم که کار را انجام دهد و توصیه می‌کنم تا زمانی که شبکه شما سازگار است و مایل به رفع این مشکلات کوچک هستید، آن را وارد کنید.

   Google Assistant کار می‌کند، اما نمی‌توانم بفهمم چگونه میان‌بر را به آن اختصاص دهم، و به نظر می‌رسد «Hey Google» هم کار نمی‌کند.

  • هر چه تلاش می‌کنم نمی‌توانم از کل دستگاهم در Google Drive / Google One نسخه پشتیبان تهیه کنم. همگام سازی داده ها به خوبی کار می کند، اما پشتیبان گیری نمی شود. به من یک نوع پیام عمومی “پشتیبان گیری انجام نشد” می دهد.

  • همچنین، توجه داشته باشید که هیچ Android Auto مانند هر رام چینی وجود ندارد.

  من آن را از Giztop خریدم و با Google Play Store and Services (توسط فروشنده) از قبل نصب شده است.

  Google Pay به هیچ وجه کار نمی کرد، تا اینکه تنظیمات “کیف پول پیش فرض” را به “HCE Wallet” تغییر دادم. (من در Reddit متوجه شدم که شما باید این کار را انجام دهید)

 • من قصد دارم آن را به a فلش کنم Xiaomi.EU رام هر زمان که در دسترس است. به نظر می رسد که گلوگاه اصلی در واقع دست دادن آنها به یک دستگاه است، بنابراین اگر پول نقد یدکی دارید، با خیال راحت برای آنها تلفن ارسال کنید 🙂

  سلام، در چند روز گذشته از یک 12S وارداتی در ایالات متحده استفاده می کردم و می خواستم تجربیات خود را از نظر مواردی که 100٪ به خوبی کار نمی کند گزارش کنم. من حدس می‌زنم که بسیاری از این ویژگی‌های نرم‌افزاری برای 12S Pro و 12S Ultra نیز اعمال می‌شود.

  Google Photos چند اشکال عمده داشت (عکس‌ها بارگیری نمی‌شوند، همگام‌سازی نمی‌شوند) که من با تغییر دستی «دسترسی و تغییر فایل‌ها در حافظه داخلی» به «همیشه مجاز» آن‌ها را برطرف کردم. به طور جداگانه از Google Drive بدون مشکل پشتیبان گیری می کند. توصیه می‌کنم برای صرفه‌جویی در فضا، برنامه دوربین را به فرمت HEIF تغییر دهید.

 • Google Chrome از نصب خودداری می کرد. روش دقیق رفع آن را به خاطر نمی‌آورم، اما فکر می‌کنم که شامل حذف نصب و سپس نصب مجدد «سیستم Android webview» از طریق playstore بود. فقط باید در اطراف جستجو کنید، این یک مشکل رایج است.

 • انتقال داده: از آنجایی که رام چینی است، نمی توانید به طور کامل بازیابی کنید از Google در بازنشانی کامل. با این حال، شما می توانید همگام سازی برخی چیزها (تقویم، مخاطبین و غیره) از طریق Google. من این کار را انجام دادم و سپس از یک برنامه شخص ثالث به نام “SMS Backup & Restore” برای انتقال گزارش تماس ها و پیام های قدیمی خود از سامسونگ به این تلفن استفاده کردم. خیلی طول کشید اما کار کرد.

 • tl;dr: بیشتر چیزها به خوبی کار می کنند، بسیاری از مشکلات مربوط به برنامه های فردی را می توان با دست زدن به مجوزها و تنظیمات مختلف برطرف کرد.