میکروفن کارائوکه بی سیم FIFINE RGB 29.9 دلار پیشنهاد فوق العاده


را میکروفون کارائوکه Fifine E2 با بلندگو، اتصال بی سیم، جفت شدن آسان، RGB، حالت های 4 صدایی، 5 جلوه صوتی و کنترل آسان تنها با 29.9 دلار آمریکا در دسترس است. این بهترین میکروفون کارائوکه با قیمت اصلی 49.9 دلار آمریکا، ویژگی های عالی آواز خواندن و سرگرمی را برای مهمانی ها و تعطیلات ارائه می دهد. اسپیکر هم داره. طرح‌بندی فوق‌کاردیوئید، کاهش نویز محیط و بهبود صدا وجود دارد. بنابراین، میکروفون بلوتوث صدای بلند و واضحی از آواز ارائه می دهد. دارای حالت های نور پویا و ساده RGB و جلوه های چند صدایی است. جلوه های صوتی برای میکروفون کارائوکه شامل صدای مردانه، زنانه، اصلی، جادویی و صدای کودک است. همچنین می‌توانید از کابل 3.5 میلی‌متری aux استفاده کنید و میکروفون بی‌سیم به عنوان یک اسباب‌بازی کارائوکه هوشمند کامل با یک برنامه تلفن هوشمند کار می‌کند.

میکروفون کارائوکه، فیفین، میکروفون کارائوکه، میکروفون کارائوکه بی سیم، میکروفون کارائوکه بلوتوث، بهترین میکروفون کارائوکه، میکروفون بی سیم، بهترین میکروفون بی سیم برای کارائوکه

بررسی میکروفون کارائوکه بی سیم Fifine E2

آیا به دنبال یک میکروفون بلوتوث کارائوکه با استفاده آسان با نورهای RGB و جلوه های صوتی صوتی هستید؟ بهترین میکروفون بی‌سیم Fifine E2 برای کارائوکه همه این ویژگی‌ها و بلندگوی داخلی را ارائه می‌کند. این قابلیت جفت شدن با میکروفون دوم کارائوکه E2 را دارد. بنابراین، دو نفر می توانند آواز بخوانند. پنج افکت صدا میکسر وجود دارد، مذکر، زن، کودک، جادو و صدای اصلی. می توانید جلوه های نور RGB را به پویا برای مهمانی ها یا ساده تغییر دهید. این جدیدترین میکروفون Fifine از بلندگوهای بلوتوث، آواز خواندن، دوئت یا ضبط پشتیبانی می کند. اتصال بی سیم بلوتوث، جفت شدن، و اتصال AUX سیمی 3.5 میلی متری. این یک شروع سریع از جعبه را برای بهترین میکروفون دستی قابل حمل فراهم می کند.

میکروفون کارائوکه، میکروفون کارائوکه، فیفین، میکروفون کارائوکه بی سیم، میکروفون کارائوکه بلوتوث، بهترین میکروفون کارائوکه، میکروفون بی سیم، بهترین میکروفون بی سیم برای کارائوکه

قیمت و در دسترس بودن

میکروفون بلوتوث کارائوکه با کاربری آسان، سرگرم کننده، ضبط، دوئت، آواز یا مهمانی از 49.9 دلار آمریکا شروع می شود. با این حال، قیمت میکروفون Fifine جدید تنها 29.9 دلار آمریکا برای مدت محدودی در AliExpress است. بهترین میکروفون کارائوکه Fifine E2 با کابل AUX 3.5 میلی‌متری و اتصال بی‌سیم بلوتوث با جفت شدن 2 میکروفون ارائه می‌شود. همچنین، چراغ های RGB و یک بلندگوی داخلی وجود دارد. بنابراین، اگر هیچ بلندگوی برای مهمانی پیدا نکردید، از میکروفون برای آواز خواندن و رقصیدن برای تفریح ​​استفاده کنید. همچنین می توانید از تخفیف های فروش تعطیلات AliExpress با تخفیف های باور نکردنی با این حال، این معاملات فقط برای مدتی در کریسمس باقی خواهند ماند. تعطیلات شاد.

قیمت اصلی: 49.99 دلار آمریکا قیمت فروش تعطیلات: 29.99 دلار آمریکا

تخفیف‌های پرطرفدار تعطیلات که نمی‌توانید از دست بدهید: Mi Band 7 Pro قیمت 23.12 دلار به زودی به پایان می رسد

بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده: بررسی تخصصی دوچرخه الکترونیکی

قرارداد DOOGEE T20 با بلندگوهای چهارگانه با وضوح 169.9 دلار در 26 دسامبر به پایان می رسد.

Beats Studio 3 پرفروش‌ترین هدفون 149 دلاری آمازون است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/24/fifine-rgb-wireless-karaoke-microphone/

توسط Lei Jun

Lei Jun