نحوه استفاده از ADB بدون PC LADB

اشکال زدایی بی سیم متصل است

  • شما می توانید دستورات ADB را در دستگاه اندرویدی خود بدون هیچ رایانه ای اجرا کنید، و نیازی به اضافه کردن اولیه سازهای پوسته adb یا ADB در این برنامه ندارید، زیرا از قبل در پوسته loaclADB هستید. فقط قسمت عملیاتی دستور را اجرا کنید و سپس روی دکمه “ورود” در صفحه کلید ضربه بزنید.

اگر مقاله ما را دوست داشتید، لطفاً در بخش نظرات به ما بگویید که در مورد آن چه احساسی دارید.


منبع: https://xiaomiadvices.com/how-to-use-adb-without-pc-ladb/

پنجره شناور MIUI

  • ما برنامه خود را به “پنجره شناور” تغییر داده ایم. به منوی «اشکال‌زدایی بی‌سیم» بروید و آن را انتخاب کنید «جفت کردن دستگاه با کد جفت‌سازی» گزینه.
  • در اینجا یادداشت کنید کد جفت شدن و شماره پورت در کنار آدرس آی پی. تمام این جزئیات را در برنامه LADB وارد کنید. به عنوان مثال، اگر 235.222.2.31:20423 را در نظر بگیریم، اولین قسمت شماره آدرس IP ما است و قسمت بعدی بعد از دو نقطه، شماره پورت ما است. به یاد داشته باشید که این فرآیندها باید در یک “پنجره شناور” انجام شوند.
  • حالا اعداد را در زیر کد جفت شدن وای فای در قسمت کد جفت شدن اپلیکیشن LADB می نویسیم.

برای اجرای دستورات ADB در اندروید بدون کامپیوتر، باید برنامه LADB را نصب کنید. دو راه برای دریافت برنامه LADB وجود دارد. اولین گزینه خرید اپلیکیشن به قیمت 3 دلار از پلی استور است. این یک برنامه پولی است، اما ارزش آن را دارد و گزینه دیگر ساخت LADB با استفاده از رایانه و Android Studio است.

نحوه استفاده از برنامه LADB

  • پس از نصب برنامه، باید آن را فعال کنیم اشکال زدایی بی سیم. برای انجام این کار، به گزینه های توسعه دهنده، به پایین بروید، اشکال زدایی بی سیم را فعال کنید و مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید.
  • اکنون که ویژگی اشکال زدایی بی سیم را فعال کرده ایم. بیایید وارد برنامه LADB شده و برنامه را به a تبدیل کنیم “پنجره شناور” شکل.

LADB

نحوه استفاده از ADB بدون کامپیوتر توسط LADB

توسعه دهندگان معمولاً از ADB برای آزمایش برنامه ها استفاده می کنند و همچنین برای مصرف کننده معمولی بسیار مفید است زیرا به کاربر اجازه می دهد بدون نیاز به روت کردن bloatware را از دستگاه اندروید خود حذف کند. به همین ترتیب، کاربران می توانند برنامه های اندروید را از دسترسی به کلیپ بورد مسدود کنند. برای ساده تر، ADB دارای برنامه های کاربردی بسیاری است و امروزه می توانیم ADB را توسط یک مرورگر وب نیز اجرا کنیم. در نتیجه، دستور دادن برای کاربران در دسترس تر شده است. اما برخی از کاربران ممکن است راه ساده تری را بخواهند، بنابراین ما در این مقاله راهی آسان برای استفاده از ADB بدون نیاز به رایانه شخصی برای شما آورده ایم.

نحوه اجرای دستورات ADB بدون کامپیوتر

محل بندر LADB

  • اکنون منتظر بمانید تا برنامه LADB یک اتصال ADB محلی ایجاد کند. پس از این، می توانید از “پنجره شناور” خارج شوید. هنگامی که اتصال برقرار شد، یک اعلان دریافت خواهید کرد که می گوید: «اشکال‌زدایی بی‌سیم متصل است»و خروجی Hello World در برنامه LADB
آماده سازی: –

نحوه دانلود برنامه LADB

دستور LADB در حال اجرا است

قبل از این، کاربران باید به خاطر داشته باشند که سیستم عامل اندروید آنها باید بالاتر از اندروید 11 یا بالاتر باشد تا از این ویژگی اشکال زدایی ADB بی سیم استفاده کنند. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا بدون کامپیوتر به پوسته ADB به صورت محلی دسترسی داشته باشد. این ویژگی LADB نام دارد. برای دسترسی به ویژگی LADB ابتدا مقدمات را دنبال کنید.