نحوه حذف رمز عبور / پین / قفل الگو در هر تلفن MIUI شیائومی

توجه داشته باشید: راهنمای زیر فقط در صورتی کار می‌کند که موبایل Mi شما به حساب Google یا Xiaomi شما وارد شده باشد و به اینترنت متصل باشد.

راهنمای حذف رمز عبور / پین / قفل الگوی فراموش شده در تلفن های Redmi و Mi

برای انجام هارد ریست، گوشی خود را خاموش کنید و وارد ریکاوری شوید حالت (کلید پاور + افزایش صدا با هم). از ریکاوری، انتخاب کنید پاک کردن داده ها / بازنشانی کارخانه و با استفاده از دکمه پاور اقدام را تایید کنید. پس از اتمام، دستگاه را در حالت سیستم راه اندازی مجدد کنید. اکنون دستگاه شما به تنظیمات کارخانه بازگردانده می شود.

2. حالا باید روی Forgot password ضربه بزنید.

روش 2:

5. همین! حالا می توانید یک رمز عبور/پین/الگوی جدید برای موبایل Redmi و Mi خود تنظیم کنید.

حذف الگوی قفل / عبور از رمز عبور: کاربران Xiaomi Mi و Redmi اکنون به راحتی می توانند گذرواژه/پین/الگوی فراموش شده را بازنشانی کنید برای باز کردن قفل گوشی های هوشمند مربوطه خود با کمک روش زیر.

1. پس از تایپ رمز اشتباه به مدت 5 بار، صفحه ای با پیام «تلفن قفل شده است” با “رمز عبور را فراموش کرده اید” گزینه در پایین

4. پس از انتخاب، رمز عبور معتبر آن حساب را وارد کنید و روی Sign in ضربه بزنید.

دلایل زیادی برای قفل شدن گوشی Mi شما به دلیل تلاش های غیر ضروری وجود دارد. گاهی اوقات وقتی موبایل را در جیب خود می گذارید، اگر فراموش کنید نمایشگر صفحه نمایش را خاموش کنید یا حتی گاهی اوقات هنگام بازی با آن، قفل های کودک را خاموش کنید، قفل می شود. اما اکنون می توانید به راحتی با تنظیم مجدد رمز عبور / پین / الگوی خود از شر این وضعیت خلاص شوید شیائومی تلفن. همچنین نحوه تغییر سبک فونت در گوشی های MIUI

قفل رمز عبور الگوی پین را از گوشی های MIUI شیائومی حذف کنید

3. اگر وارد گوگل یا شیائومی حساب های موجود در دستگاه خود، می توانید هر کدام را برای بازنشانی رمز عبور دستگاه انتخاب کنید.

فراموش نکنید که از طریق فیس بوک و توییتر با دوستان خود به اشتراک بگذارید و هنگامی که تلفن Mi آنها قفل شد راه حل را به آنها اطلاع دهید.


منبع: https://xiaomiadvices.com/miui-7-how-to-reset-a-forgotten-passwordpinpattern-on-redmi-and-mi-phones/

روش فوق تنها روش بازنشانی رمز عبور فراموش شده در گوشی های شیائومی شما بدون از دست دادن اطلاعات است. روش دیگری برای دسترسی به دستگاه خود در صورت قفل شدن تلفن به دلیل تعداد دفعات تلاش اشتباه انجام نشده است هارد ریست دستگاه شما اما با انجام این کار، تمام داده های تلفن همراه شما (رسانه، مخاطبین، برنامه ها، حساب ها) حذف خواهد شد. بنابراین، توصیه می شود از تمام اطلاعات مورد نیاز خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

تبریک می گویم! تو موفق شدی قفل الگو / پین / رمز عبور حذف شده است از گوشی شیائومی شما

روش 1:

توسط Lei Jun

Lei Jun