نحوه رفع کرک صدای شیائومی با کدک AAC

بالاخره نصف شب گرفتمش. بالاخره میدونم چرا صدای شیائومی به بلوتوث وصل شد و موزیک پخش کرد به کراکل تبدیل شد. مدت زیادی طول کشید تا بفهمیم که دلیل فرمت بلوتوث AAC است.
همه پست ها و نظرات در مورد صدای کرک شیائومی با کدک AAC گفت که کیفیت صدای آن بد است، نه به خوبی SBC. ، اما اپل به خصوص AAC را دوست دارد قالب تغییر فرمت دستگاه های دارای تراشه اسنپدراگون بسیار آسان است. این هست یک
داشتن تراشه Dimensity در تنظیمات بلوتوث کمی مشکل است.

یکی دیگر از کاربران شیائومی با همان کرک کرک بلوتوث شیائومی با مشکلی مانند ” مواجه است

من نمی فهمم چرا زباله هایی مانند AAC وجود دارد؟ من نیم سال است که از صدای شیائومی و تیونینگ هارمن کاردون استفاده کرده ام. کیفیت صدای اولین اسپیکر هوشمند رده بالای شیائومی توسط AAC خراب شد.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/11/how-to-fix-xiaomi-sound-crackling-with-aac-codec/متأسفانه هنگام پخش فایل های صوتی از طریق این هدفون، تمایل به ترک خوردن دارند. با این حال، اگر به جای آن آنها را به iPhone XS Max متصل کنم، همه چیز خوب کار می کند. اگر در استفاده از صدا از کدک SBC مشکل دارید، ممکن است لازم باشد هر EQ را حذف کنید، Dolby Atmos را غیرفعال کنید و تنظیمات بلوتوث را در منوی تنظیمات برنامه‌نویس تغییر دهید. متأسفانه، من چیزی در مورد 11T Pro نمی دانم. با این حال، اگر Global 12.5.1 را اجرا می کنید، ممکن است بتوانید از تیم پشتیبانی ما کمک بگیرید.

چگونه نویز ترق صدای شیائومی را رفع کنیم؟

برای یافتن کیفیت صدای بلوتوث و m به گزینه های توسعه دهنده برویداین A2DP را در نور آبی بگذارید (روشن کنید که شاید باشد) و دیگر صدای ترق آزار دهنده از طریق بلوتوث وجود ندارد.


چرا شیائومی نمی تواند اشکال ترقه صدای شیائومی را برطرف کند؟