نحوه فعال کردن حالت اشکال زدایی USB در تلفن های شیائومی Mi/Redmi


همانطور که بسیاری از کاربران شیائومی برای آن راهنمایی خواسته اند USB Debugging را فعال کنید در دستگاه های آنها، در اینجا ما با یک آموزش ساده برای فعال کردن گزینه های Developer و اشکال زدایی USB در شیائومی Mi و Redmi گوشی های اندروید این آموزش بسیار ساده و ایمن برای دنبال کردن است و با تمام دستگاه های شیائومی در حال اجرا کار می کند MIUI 13، MIUI 12.5، MIUI 12، MIUI 10، MIUI 9 و غیره.

هر زمان که رام های سفارشی را نصب می کنید، رام را به روز می کنید یا گوشی خود را روت می کنید، باید USB Debugging را فعال کنید. برای فعال کردن اشکال زدایی USB، ابتدا باید گزینه های Developer باز شوند. بنابراین، مراحل زیر را برای فعال کردن USB Debugging در موبایل های شیائومی دنبال کنید.

حالت USB Debugging چیست؟

اگر مدت زیادی است که کاربر اندروید هستید، ممکن است از حالت USB Debugging Mode آگاه باشید. همچنین ممکن است این گزینه را در تنظیمات گوشی خود مشاهده کنید. بسیاری ممکن است فکر کنند که این تنظیمات با تکنولوژی بالا خواهد بود، اما واقعاً اینطور نیست. بسیار ساده و مفید است.

اشکال زدایی USB اغلب توسط توسعه دهندگان یا افراد پشتیبان فناوری اطلاعات برای اتصال و انتقال داده ها از دستگاه Android به رایانه استفاده می شود. به طور خلاصه، اتصال بین تلفن هوشمند اندرویدی و رایانه شما با Android SDK (کیت توسعه نرم افزار) را تسهیل می کند.

این حالت به دستگاه اندرویدی اجازه می‌دهد تا دستورات، فایل‌ها و موارد مشابه را از رایانه شخصی دریافت کند و به رایانه اجازه می‌دهد اطلاعات مهمی مانند فایل‌های گزارش را از دستگاه Android دریافت کند.

همچنین: نحوه پشتیبان گیری از اطلاعات مهم گوشی های شیائومی قبل از فرآیند روت.

گزینه‌های برنامه‌نویس و اشکال‌زدایی USB را در دستگاه‌های Mi/Redmi شیائومی فعال کنید

1. باز کنید تنظیمات برنامه

2. روی « ضربه بزنیددستگاه من

3. به «همه مشخصات” و روی آن ضربه بزنید.

4. در اینجا باید حدود 7 تا 10 بار به طور مداوم روی نسخه MIUI ضربه بزنید تا پیام «شما اکنون یک توسعه دهنده هستید“. این باعث می شود تنظیمات Developer options در دسترس باشد.

5. به منوی تنظیمات قبلی برگردید و ” را انتخاب کنیدتنظیمات اضافی“.

6. “گزینه های توسعه دهنده“.

7. روی “اشکال زدایی USB” دکمه.

8. روی « ضربه بزنیدخوب“.

9. همین! شما با موفقیت USB Debugging را در گوشی هوشمند Xiaomi Mi & Redmi خود فعال کرده اید.

اگر در راهنمای بالا مشکل دارید، در کادر نظر زیر به ما اطلاع دهید. ما با بیشترین راه حل های ممکن باز خواهیم گشت.


منبع: https://xiaomiadvices.com/miui-7-enable-developer-options-and-usb-debugging-on-xiaomi-android-phones/

توسط Lei Jun

Lei Jun