نظراتی در مورد نوت 11 در مقابل نوت 12 می خواهید: شیائومی


سلام به همه، من سعی می کنم زیاد غوغا نکنم، پس بیایید به داخل بپریم.

وضعیت فعلی: من در حال حاضر یک Redmi Note 9S دارم که خیلی دوستش دارم. مشکل من این است که اپراتور من چند ماه پیش 3G را خاموش کرده است، و در حالی که این تلفن دارای 4G است، تعداد زیادی باند در دسترس نیست و من اکنون خدمات بسیار بدی دارم که اغلب اوقات هیچ باندی برای منطقه خود ندارم.

رفع احتمالی: من برنامه‌ریزی کردم که در نوامبر یک گوشی جدید به دست بیاورم، تحقیق کردم و متوجه شدم شیائومی ردمی نوت 11 پرو + 5G همان تلفنی است که می‌خواستم. اما همچنین متوجه شدیم که نسخه جهانی Note 12 Pro+ 5G “در گوشه و کنار” است و در 5 ژانویه منتشر می شود. تصمیم گرفتم منتظر بمانم تا «تلفن بهتر» را تهیه کنم.

بیشتر وضعیت فعلی: گلوبال ردمی نوت 12 واقعاً در 5 ژانویه عرضه نشد و تا آنجا که می توانم بگویم هیچ اطلاعاتی در مورد آن وجود ندارد. چه زمانی و جایی که من واقعاً می توانم نسخه جهانی تلفن را بخرم (لطفاً شیائومی اجازه دهید به شما پول بدهم! Lol).

در نهایت در مورد چیزی که می خواهم نظر بدهم: آیا به انتظار بیشتر برای نوت 12 فکر می کنید؟ یا فقط با نوت 11 کنار بیایید، که نسبت به نوت 9 اس من پوشش باندهای بسیار بهتری دارد، اما همچنان کمتر از نوت 12 است (یا من خواندم).

از وقتی که برای خواندن پست من صرف کردید، و هر نظری که ممکن است برای من داشته باشید، سپاسگزارم!


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10dqqd9/want_some_opinions_on_note_11_vs_note_12/

توسط Lei Jun

Lei Jun