نظراتی در مورد نوت 11 در مقابل نوت 12 می خواهید: شیائومی

رفع احتمالی: من برنامه‌ریزی کردم که در نوامبر یک گوشی جدید به دست بیاورم، تحقیق کردم و متوجه شدم شیائومی ردمی نوت 11 پرو + 5G همان تلفنی است که می‌خواستم. اما همچنین متوجه شدیم که نسخه جهانی Note 12 Pro+ 5G “در گوشه و کنار” است و در 5 ژانویه منتشر می شود. تصمیم گرفتم منتظر بمانم تا «تلفن بهتر» را تهیه کنم.

از وقتی که برای خواندن پست من صرف کردید، و هر نظری که ممکن است برای من داشته باشید، سپاسگزارم!


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10dqqd9/want_some_opinions_on_note_11_vs_note_12/

وضعیت فعلی: من در حال حاضر یک Redmi Note 9S دارم که خیلی دوستش دارم. مشکل من این است که اپراتور من چند ماه پیش 3G را خاموش کرده است، و در حالی که این تلفن دارای 4G است، تعداد زیادی باند در دسترس نیست و من اکنون خدمات بسیار بدی دارم که اغلب اوقات هیچ باندی برای منطقه خود ندارم.

در نهایت در مورد چیزی که می خواهم نظر بدهم: آیا به انتظار بیشتر برای نوت 12 فکر می کنید؟ یا فقط با نوت 11 کنار بیایید، که نسبت به نوت 9 اس من پوشش باندهای بسیار بهتری دارد، اما همچنان کمتر از نوت 12 است (یا من خواندم).

بیشتر وضعیت فعلی: گلوبال ردمی نوت 12 واقعاً در 5 ژانویه عرضه نشد و تا آنجا که می توانم بگویم هیچ اطلاعاتی در مورد آن وجود ندارد. چه زمانی و جایی که من واقعاً می توانم نسخه جهانی تلفن را بخرم (لطفاً شیائومی اجازه دهید به شما پول بدهم! Lol).

سلام به همه، من سعی می کنم زیاد غوغا نکنم، پس بیایید به داخل بپریم.