نقد و بررسی Keychron Q2N: کیت های آلومینیومی سطح اولیه با مقرون به صرفه بودن خوب


با افزایش نیازهای شخصی بازیکنان به لوازم جانبی، برندهای بیشتری شروع به استفاده از کیت های با کیفیت بالا کرده اند. علاوه بر برخی از استودیوهای اصلی با شهرت و کیفیت عالی در دایره سفارشی سازی، برندهای جانبی تولید انبوه مانند Ajazz، Aluminium Factory و Keychron نیز به طور متوالی برخی از کیت های آلومینیومی سطح پایه مانند Keychron Q2N را با شهرت و شهرت خوب عرضه کرده اند. صفحه کلید به راحتی

Keychron Q2N

همچنین تعدادی صفحه کلید سفارشی وجود دارد که من آنها را لمس کرده ام.

در حال حاضر، اکثر تیم های بازار کنترل کمتری بر هزینه های تولید، ریسک ها و سایر محیط ها دارند. امروز جعبه رو باز کردم Keychron Q2N با تصاویر و متن های ساده به امید اینکه بتوانیم مرجع مقایسه ای برای دوستانی که علاقه مند به خرید چنین محصولاتی هستند ارائه دهیم.

این Keychron Q2N متعلق به نسخه دستگیره سری 65 است.

فناوری آند CNC، برکت ساختار طراحی دو واشر، و پارامترهای سخت افزاری می توانند صفحه کلید قابل تنظیم برای صفحه کلید سفارشی به طور مستقیم باشند.

بسته بندی کم رنگ است. در مقایسه با صفحه کلید سفارشی که 500 دلار قیمت دارد، نسبتا ساده است. صفحه کلید سفارشی همچنان از سبک خانوادگی خود استفاده می کند و محافظت داخلی بسته بندی مناسب تر است.

لوازم جانبی بسیار غنی هستند. علاوه بر دفترچه راهنمای معمولی، کابل پورت C رنگ نقره‌ای یا خاکستری صفحه‌کلید، کشنده کلید و کشنده شفت، یک پیچ گوشتی آلن، کلاهک‌های جایگزین مک/ویندوز، کلاهک‌های PBT دو شات نیز ارائه می‌شود. برچسب های پا، لنت های سیلیکونی، و پیچ های طلایی و غیره.

Keychron Q2N از طراحی 65 ستون کوچک استفاده می کند

این کیبورد نسبت به کیبوردهای 104 کلیدی، 87 کلیدی و دیگر مدل‌های کارکرده فشرده‌تر و ظریف‌تر است. طراحی بدون تعلیق و چیدمان جمع و جور باعث می شود صفحه کلید در مقایسه با مدل معمولی از نظر ظاهری ظریف تر باشد.

علاوه بر اطمینان از ظرافت، صفحه کلید همچنین یک طرح کلید ترکیبی عملکردی را برای بهبود عملی بودن محصول ارائه می دهد. سمت چپ شبیه به آرایش معمولی است و کلید win را حفظ می کند و عملکرد کلید ناحیه F بالایی را می توان با FN + ناحیه دیجیتال ترکیب کرد. انجام دهد.

سمت راست مانند 87 ساده شده 104 است، قسمت دیجیتال و اکثر کلیدهای ویرایش را قطع کنید، فقط Del، Home را نگه دارید. با این حال، برای بازیکنانی که تنظیمات شخصی سازی شده را دوست دارند، Keychron Q2N از QMK&VIA پشتیبانی می کند تغییر کلید منبع باز خبر خوبی است. از طریق fn+، می‌توانید به ورودی‌های غنی، متنوع و شخصی‌شده دست پیدا کنید. به طور کلی، منطق چیدمان بسیار دوستانه و کاربردی است.

دستگیره کنترل چند رسانه ای در گوشه سمت راست بالا بسیار قابل تشخیص است، میرایی چرخ ها سبک و بازخورد متوسط ​​است که برای تنظیم صدا بسیار مناسب است. بسیار هماهنگ.

اگرچه قیمت صفحه کلید صادقانه است، اما کیفیت آن هنوز نسبتاً بالا است. بدنه قاب تمام آلومینیومی حکاکی، صیقلی و سندبلاست CNC شده است. ظاهر و احساس کلی نسبتا خوب است.

کانکتور بالا و سوئیچ کلید Win/Mac.

هنگام قرارگیری معمولی، تفاوت ارتفاع مشخصی بین جلو و عقب وجود دارد و از آنجایی که پشتیبانی از پا وجود ندارد، توصیه می شود برای استفاده طولانی مدت از تکیه گاه دستی استفاده کنید.

برچسب های پا و پیچ های طلایی پشت نیز بسیار جذاب هستند و جزئیات نیز در جای خود هستند.

شفت ماهواره با پیچ هایی نصب می شود که پایداری بهتری دارند و برای تنظیم راهنمای کاربر یا کتابچه راهنمای کاربر راحت است. کلیدهای بزرگ کیبورد مکانیکی نیز عملکرد خوبی دارند.

امروزه در بسیاری از کیبوردها تعویض داغ نیز استاندارد است. برای راهنمای کاربر یا کتابچه راهنمای کاربر، می تواند تا حد زیادی DIY و قابلیت پخش محصول را بهبود بخشد، آستانه سفارشی سازی را کاهش دهد و تغییر شفت نیز بسیار ساده است. با کمک کشنده شفت را فشار دهید. شکاف پوشش را می توان به راحتی باز کرد. شما می توانید به راحتی بدنه شفت DIY را با کلید کش موجود تعویض کنید. و با شفت های سه پایه معمولی و شفت های پنج پایه سازگار است به شرطی که شفت های MX مانند باشند. از نسخه 32 بیتی یا 64 بیتی، نسخه 32 بیتی، نسخه 64 بیتی و سایر نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند.

بدنه شفت از LED SMD و پوشش شفاف شفت استفاده می کند و LED SMD در لایه زیرین نیز واضح است. علاوه بر این، طراحی موقعیت نور پایین باعث چسبندگی کلاهک نمی شود و طراحی کلاهک دارای شکاف فشرده است، بنابراین نور خیره کننده نیست.

کلاه توپ دو رنگ PBT ارتفاع OEM بسیار جذاب است. فقط به دلیل شکل قوس طرح کلی کلاهک، سطح تماس کمی کوچکتر از نوار فاصله کلید سنتی است، اما سطح نیروی تماس با افت زیاد سازگار نیست.

در حال حاضر، ساختار طراحی دو واشر، که در بین کاربران بسیار محبوب است، نوار فضایی احساس نرمی دارد. تثبیت کننده پیچی نصب شده روی PCB و روکش های بالایی و پایینی با سیلیکاژل و پنبه جاذب صدا پر شده است. و پایین آمدن. و در مورد پرس قوی، بازخورد جهشی نرم را تجربه خواهید کرد که با ساختار سنتی متفاوت است.

علاوه بر این، لایه پنبه ای کاهش دهنده صدا و واشر بین PCB و قاب آلومینیومی پر شده است. هزینه این کیت های سفارشی مشابه مشکلات رایج صدای حفره کوبه ای و لرزش رایج در کیبوردهای تولید انبوه را به همراه دارد. حذف عالی

Keychron Q2N به Jiadaron Gpro مجهز شده است. این شفت نیز در دایره سفارشی سازی به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است. سه نوع چای سبز و سیاه اساساً احساس بازیکنان اصلی را پوشش می دهند. این شفت سبز Gpro دارای فشار ماشه 60 گرم و کل کورس 4 میلی متر و 2.3 ± 0.6 میلی متر است. محور (یک پاراگراف بزرگ از قبل). من شخصاً احساس می کنم که برای کاربران جدید کیبوردهای مکانیکی است. به عبارت دیگر، محور پاراگراف بازخورد جدیدی نسبت به محور خطی خواهد داشت.

لرزش بدنه شفت کم است و احساس مداوم فشار دادن قسمت های مختلف کلاهک بسیار خوب است. بدنه شفت از مهره های لامپ LED و یک پوشش شفاف شفت استفاده می کند. دهانه طولانی برای انتقال نور مناسب است. مهره های لامپ در لایه زیرین نیز نسبتاً شفاف هستند. اطمینان حاصل شود.

یکی دیگر از نکات مهم فروش این محصول این است که به خوبی با صحنه استفاده از مک سازگار است. تعویض یک کلید Win/Mac سوئیچ ضامن بسیار راحت است. پس از تعویض، Command-Option-V مک فایل ها را قطع می کند و توابع Command-Delete برای سازگاری مناسب تر هستند. خوب، تجربه ورودی گسترش محیطی بسیار بالاتر از صفحه کلید بومی است، و کلیدهایی که برای شناسایی آسان ارائه شده اند نیز قابل تامل هستند. پس از تجربه خاص، مشکل عملیات، یادگیری و سازگاری وجود ندارد و یک انتقال ورودی هماهنگ و طبیعی حاصل می شود.

پس از اتصال، 13 نوع افکت نورپردازی را ارائه می دهد، fn+A/Z سوئیچینگ سریع را تکمیل می کند و Q2 از QMK و VIA پشتیبانی می کند. شما می توانید هر کلید صفحه کلید را برنامه ریزی و سفارشی کنید، چه طرح بندی صفحه کلید باشد یا افکت نور پس زمینه صفحه کلید میانبر و غیره، این نیز راه حل نور پس زمینه صفحه کلید است که در حال حاضر توسط بسیاری از کیت های سفارشی سازی رایج مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار قابل پخش است.

ترکیب دسکتاپ هنوز هم بسیار خوب است. RGB رو به جنوب، مقاومت عالی در برابر روغن، تثبیت‌کننده‌های شخص ثالث، سوئیچ‌های مکانیکی و صفحه‌کلید رایانه، قطعات و لوازم جانبی رایانه، می‌تواند دسکتاپ یکنواخت را زیبا کند. چه یک ماوس پد رنگ مشکی و نقره ای یا یک رومیزی چوبی رنگ، هیچ حس آشکاری از نقض وجود ندارد. طنین صدا و چیدمان جمع و جور کیبورد را زیباتر از مدل سنتی مردانه می کند.

طراحی ساختار واشر دوتایی و کمک بین لایه و واشر پنبه ای کاهش نویز، به علاوه صفحه کلید سفارشی و بدنه شفت Gpro نعمت صفحه کلید کیفیت احساس بسیار خوبی را به این صفحه کلید می دهد. به طور کلی، این یک محصول سفارشی سازی شده عالی است که می توان گفت هم ظاهر و هم بازخورد بافت دارد. در حال حاضر، یک گنج به قیمت کمتر از 900 فروخته می‌شود. این قیمت را می‌توان به عنوان تلاشی صادقانه توسط Keychron برای ارائه بازار صفحه‌کلید شخصی‌شده سطح بالا در نظر گرفت. ارزش این را دارد که به بازیکنان DIY که میزهای بافت و کنترل دستی را دوست دارند توصیه شود!


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/03/keychron-q2n-review%EF%BC%9Aentry-level-aluminum-kits-with-good-cost-effectiveness/

توسط Lei Jun

Lei Jun