نوردهی شیائومی MI 13: سیستم عامل MIUI 14 داخلی و شارژ 200 واتی| چه خبر؟

شیائومی گوشی پرچمدار جدید سری Mi 12S خود را رسما به ما معرفی کرد. اگرچه این تنها یک مدل تکراری در اواسط سال است، سری Mi 12S با عملکرد عالی خود دستاوردهای زیادی کسب کرده است. استقبال خوبی از آن شده است، به خصوص مدل برتر Mi 12S Ultra که از تصاویر همکاری لایکا و سنسور IMX989 سونی با زیره یک اینچی استفاده می کند. اگرچه قیمت آن بالاترین است، اما همچنان به پرفروش ترین مدل در سری 12S تبدیل می شود. به تازگی، موبایل چین دریافته است که محصول پرچمدار تکرار سری دیجیتال شیائومی، شیائومی 13، همچنین چند “سرنخ” را فاش کرده است.

همچنین بخوانید:


شیائومی MI 13
گوشی های هوشمند سری جدید شیائومی 2022

بر اساس اطلاعات به دست آمده از رابط کاربری شیائومی، MIUI 14 و یک کد تلفن جدید با نام “nuwa” در پایه کد شیائومی ظاهر شده است و به احتمال زیاد مورد دوم سری جدید شیائومی است. این بدان معناست که سری جدید شیائومی در حال حاضر در حال آماده سازی است و ممکن است اولین سری باشد که دارای سیستم عامل جدید داخلی است و ممکن است این دو در همان کنفرانس رونمایی شوند. با این حال، ما فقط می توانیم منتظر اطلاعات رسمی در مورد زمان انتشار خاص باشیم.

شیائومی 13

MIUI 14 و Xiaomi Mi 13 افشا شدند

سری شیائومی Mi 12S به تازگی عرضه شده است و سری Xiaomi 13 هنوز مدتی با ما فاصله دارد. در مورد پیکربندی آن حدس زیادی وجود ندارد و پلتفرم پرچمدار تکراری Snapdragon تقریباً اجتناب ناپذیر است. در همان زمان، شیائومی چندی پیش یک شارژر 200 واتی را روانه بازار کرد و نمی‌دانم که آیا این شارژر روی سری Mi 13 شیائومی مجهز خواهد شد یا خیر.

Xiaomi 12S Ultra Review: Crushes all the opponents


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/07/22/xiaomi-mi-13-exposure/

توسط Lei Jun

Lei Jun