هدست گیمینگ Hi-Res EDIFIER G5BT تا 29 نوامبر 57 درصد تخفیف دارد.

EDIFIER G5BT را در این سوپر جمعه با نازلترین قیمت خریداری کنید

EDIFIER G5BT، هدست بازی، هدست گیمینگ بی سیم، بهترین هدست بازی، جمعه سیاه

را EDIFIER G5BT هدست بازی بی سیم با گواهینامه صوتی Hi-Res و درایورهای تیتانیوم 40 میلی متری 179.99 دلار آمریکا قیمت دارد. با این حال، در فروش جمعه سیاه AliExpress، با قیمت هیجان انگیز 77.39 دلار آمریکا در دسترس است. همچنین به ازای هر 30 دلار آمریکا 4 دلار تخفیف در نظر گرفته شده است. بنابراین، شما می توانید آن را تنها با 69.39 دلار آمریکا خریداری کنید. کدهای تبلیغاتی بر اساس کشورها نیز موجود است و می‌توانید این کدها را در تصویر زیر بررسی کنید. کشورهای ذکر شده برزیل، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، کره و اسپانیا هستند.

EDIFIER G5BT، هدست بازی، هدست گیمینگ بی سیم، بهترین هدست بازی

EDIFIER G5BT، هدست بازی، هدست گیمینگ بی سیم، بهترین هدست بازی

ویژگی های هدست بازی بی سیم EDIFIER G5BT

بیشتر هدفون های بازی بی سیم دارای گواهی Hi-Res گران هستند. هدست گیمینگ EDIFIER G5BT نیز از این قاعده مستثنی نیست. دارای Cyber ​​Punk RGB، بلندگوهای تیتانیوم 40 میلی متری و صدای Hi-Res است. تا 40 ساعت زمان پخش وجود دارد. می تواند صدایی با کیفیت استودیو 24bit/96kHz برای موسیقی و بازی ارائه دهد. هدفون Hi-Res تاشو و راحت برای استفاده است.

به روز رسانی های پرطرفدار: موزیک پلیر HiBy R3Pro Saber Hi-Res و DSD256 تا 29 نوامبر دارای تخفیف فوق العاده است.

بهترین هدست بازی EDIFIER G5BT روشن است ویژه جمعه سیاه فقط 69.39 دلار آمریکا. دیگر هدفون ها و بلندگوهای Edifier Hi-Res TWS نیز با 76 درصد تخفیف و 4 دلار تخفیف برای هر 30 دلار آمریکا (حداکثر 12 دلار آمریکا) در دسترس هستند. بعلاوه، اگر کشورتان در لیست باشد، می‌توانید از کدهای تبلیغاتی با توجه به کشورتان برای صرفه‌جویی بیشتر استفاده کنید. برای کشورهای فهرست شده، از فروشگاه EDIFIER دیدن کنید. فروش Super Friday در 29 نوامبر PST به پایان می رسد.

اکنون از فروشگاه رسمی EDIFIER دیدن کنید و تا 76٪ تخفیف در Super Friday دریافت کنید

EcoFlow RIVER 2 Max، Delta Pro و Delta Max Power Station تا 50% تخفیف در جمعه فوق العاده دارد.

EKX X20 Eletcric Bike Jaw-Dropper 1119 دلار آمریکا قیمت جمعه سیاه


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/27/edifier-g5bt-hi-res-gaming-headset/

Amazfit GTS 4 و GTR 4 دارای کمترین قیمت 170.99 دلار در سوپر جمعه است

جمعه سیاه

همچنین اتصال کابل صوتی 3.5 میلی متری برای رابط سیمی وجود دارد. علاوه بر این، اتصال صوتی بلوتوث Hi-Res وجود دارد. هدفون های مخصوص بازی برای گیمرها تنظیم شده است. آنها می توانند گام ها، جلوه های صوتی و تیراندازی را با وضوح کامل بشنوند. یک باتری 800 میلی آمپر ساعتی با پورت شارژ USB-C تعبیه شده است. این یک حالت بازی با تأخیر کم 45 میلی‌ثانیه ارائه می‌کند. علاوه بر این، یک میکروفون جمع شونده با حذف نویز فعال دوگانه وجود دارد.