هدفون Bone Conduction شیائومی عرضه شد و به صورت آنلاین در دسترس است

تکنولوژی چینی غول پیکر شیائومی از محصول صوتی جدید خود (هدفون استخوانی شیائومی) رونمایی کرد. این هدفون از فناوری هدایت استخوانی استفاده می کند تا به کاربران امکان گوش دادن به صدای بیرونی را بدهد. این فناوری مشابه حس پستاندارانی است که در زیر آب زندگی می کنند. این به آنها کمک می کند تا به صدای اطراف گوش دهند که آنها را از سایر پستانداران در امان نگه می دارد و به آنها کمک می کند طعمه خود را بگیرند. در این فناوری، ارتعاشات صوتی به جای هوا از استخوان گونه عبور می کند. این فناوری به کاربران این امکان را می دهد که در حین گوش دادن به موسیقی از محیط اطراف خود آگاه باشند. بنابراین زمانی که کاربران می خواهند به صدای اطراف خود گوش دهند، مجبور نخواهند شد هدفون خود را بردارید.

ویژگی IP66 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب هدفون اطمینان حاصل می کند که می تواند در برابر باد، باران و عرق مقاومت کند.

قیمت

تأخیر 86 میلی‌ثانیه را فراهم می‌کند که به ایجاد یک اتصال پایدار و بدون وقفه کمک می‌کند. این هدست دارای اتصال سریع MIUI پاپ آپ است که به کاربر این امکان را می دهد تا هدفون را به طور خودکار با هر تلفن هوشمند نزدیک خود متصل کند.

ما حفره صوتی جهت بسته 360 درجه را در هدفون دریافت می کنیم. حفره صدا می تواند به طور موثر نشت صدا را سرکوب کند و از حریم خصوصی محافظت کند.

از نظر اتصال، این هدفون ها از چیپست بلوتوث استفاده می کنند که به کاربران امکان اتصال سریع را می دهد. از رابط Type-C استفاده می کند که برای کابل های شارژ تلفن همراه رایج است.

هدفون هدایت استخوانی شیائومی

این هدفون برای کسانی که همیشه در جستجوی کمال هستند بسیار کاربردی هستند. می توانیم از این هدفون در حین دویدن، شنا و دوچرخه سواری استفاده کنیم. کاربران همچنین می توانند از این هدفون در حین انجام کارهای روزمره خود استفاده کنند. در حین انجام تمرینات هیچ قطع ارتباطی وجود نخواهد داشت و کاربر همیشه می تواند یک اتصال پایدار داشته باشد.

علاوه بر این، با یک بار شارژ تا 12 ساعت استفاده را ارائه می دهد. شارژ پنج دقیقه ای به کاربر اجازه می دهد تا 2 ساعت موسیقی پخش کند.

ماه گذشته این محصول در چین عرضه شد. هنوز اطلاعاتی در مورد راه اندازی جهانی آن وجود ندارد. این هدست با قیمت اولیه 117.99 دلار در چین عرضه می شود.

هدفون Bone Conduction شیائومی اکنون تنها با قیمت 117.52 دلار در دسترس است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/22/xiaomi-bone-conduction-headphones-launched-and-available-online/

هدفون هدایت استخوانی شیائومی

ویژگی های هدفون Bone Conduction شیائومی