همه چیز درباره پشتیبانی شبکه متخصص پشتیبانی شبکه کیست + کاربرد شبکه

همه چیز درباره پشتیبانی شبکه متخصص پشتیبانی شبکه کیست + کاربرد شبکه

همکاران فنی ما ابتدا پروزه شما را بررسی می کنند و سپس متناسبا راهکار ارائه می پشتیبان شبکه کیست نمایند. تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه تجهیزات شبکه ارغوان است. شبکه ارغوان؛ مرجع تخصصی شبکه ایران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه آیتی و شبکه آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز است. شفاف عمل کنید و تمامی درخواست های خود را به صورت کتبی و شفاهی به شرکت و شخصی که قرار است با او کار کنید بگوئید و ثبت کنید تا بعدا به مشکلی برنخورید.

  • اینجاست که مفهوم نظارت بر شبکه جهت جلوگیری از قطعی و رفع مشکل بسیار مهم جلوه می‌کند.
  • میزان دانشی که برای مدیریت و پشتیبانی شبکه کامپیوتری مورد نیاز است ارتباط مستقیمی با وسعت شبکه و تنوع سرویس‌هایی که در این شبکه وجود دارد خواهد داشت.
  • زانیم کلیه خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و آی تی را در بخش خدمات اکتیو و پسیو مانیتورینگ شبکه، پشتیبانی از کلاینت ها و سرویس ها و خدمات آنلاین و حضوری 2 ساعته را به مشتریان ارائه می نماید.
  • پشتیبانی شبکه در پینگونت هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری امکان پذیر است؛ اولویت ما در پینگونت حذف کامل نگرانی‌های شما در مورد مشکلات شبکه در شرکت شما است.
  • با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری‌، شرکت این امکان به شما می دهد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت واگذار کنید.

ایجاد امکان استفاده user از یک پروفایــل روی هر workstation در شبکه LAN. ۱۳۹۶-۱۳۹۸ © تمامی حقوق برای شرکت نوین تراشه ویرا پارسیان محفوظ می‌باشد. توانایی درک و ارائه پیشنهادات بر اساس نیازها و آینده نگری و بهبود فرایندهای در حال انجام. بهینه سازی ظرفیت سرور برای پاسخگویی به تقاضا در ترافیک آنلاین.

گزارش ها بایگانی و مجوز تعویض یا ارتقاء نسخه های قدیمی صادر می شود. همچنین آمار جامعی از سلامت کل شبکه را آماده و تغییرات اعمال شده را مورد ارزیابی قرار می دهند. به عنوان یک کارشناس پشتیبانی شبکه، مسئولیت های متنوعی بر عهده شما قرار می گیرد، این مسئولیت ها می تواند از توسعه تا نگهداری از شبکه کامپیوتری را شامل شود. شما ممکن است به عنوان یک پشتیبان برای سایر کارمندان، مشتریان، موکلین و پشتیبان ها مشغول به کار شوید. بیشتر کار شما هم زمانی است که مسئله ای جدی در شبکه به وجود آمده باشد.

خدمات پینگونت در راستای بالا رفتن میزان کارآیی، عدم قطعی شبکه، ارتقاء شبکه، کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها، مدیریت و نظارت، عیب یابی شبکه، کاهش میزان ریسک در شبکه، افزایش امنیت، محافظت از اطلاعات و غیره ارائه می‌شوند. سازمان‌هایی که دارای کارخانه، دفتر مرکزی و یا شعب مختلف می‌باشند، بابت یکپارچگی اطلاعات نگرانی نخواهند داشت. همه‌ی این مجموعه‌ها در قالب یک شبکه کامپیوتری می‌توانند اقدام به انتقال اطلاعات کنند. شما زمانی که کار ای تی را به یک شرکت واگذار می کنید تمایل دارید کل مسائل را به آن ها بسپارید و بابت کارهای شبکه و سرور وقتتان گرفته نشود و دیگر دغدغه ای نسبت به آن نداشته باشید.

خدمات شکبه :  اکتیو ، شامل چه خدماتی می باشد ؟

سیستم‌های تلفن سانترال یا ویپ می‌تواند با توجه به پلن انتخابی شما تحت پوشش پشتیبانی هینزا قرار گیرد. بازخوردها تجربه ارزشمندی هستند که هر مشتری آن را برای کاربران جدید به جا می گذارد. برای درک مرکز پشتیبانی و روش کار آنها، شخص باید افکار و یادداشت های بازرسی را بررسی کند. قیمت خدمات پشتیبانی شبکه هرگز نباید از میانگین قیمت بازار برای آن تجاوز کند.

نگهداری و رفع مشکلات سیستم و شبکه

توسط Lei Jun

Lei Jun